lekarz Barbara Burny

3,7
3,5
3,6
3,4

Niestety ja także przyłączam się do negatywnych komentarzy. Pani Doktor jest bardzo nieuprzejmą kobietą. Kompletnie nie ma podejścia do pacjenta w dzisiejszych czasach. Wchodząc do jej gabinetu najpierw należy przeprosić, że się w ogóle przyszło i że JESZCZE ma się jakieś pytania. Kasuje tyle co naprawdę dobry specjalista w Trójmieście, nie zna się na nowinkach, jest staroświecka. Nie polecam, omijam wielkim łukiem.

Smiac mi sie chce jak patrze na te wszystkie negatywne komentarze! Co za bzdury baby wypisujecie! Żal! Jestem od 15 lat pacjentką i nigdy nie bylo sytuacji zeby Pani Dr byla nie mila czy cos w tym stylu! Prowadzi u mnie druga ciążę i jestem zadowolona co wiecej mam do niej pelne zaufanie czego nie moge napisac o kilku innych ginekologach😕 Polecam Pania Basie rodzinie i znajomym! Oby wiecej bylo takich lekarzy 👍

Polecam Pania Basie rodzinie i znajomym! Oby wiecej bylo takich lekarzy 👍

Masakra. Omijam wielkim łukiem. Sztucznie miła, rzucająca słowa na wiatr, nie trafna diagnoza, niedelikatna podczas badania.

Pani doktor to tragiczna kobieta. wizyty niej to trauma. wykonuje bolesne badanie. i jest strasznie nieuprzejma

Czytając poniższe opinie mam wrażenie, że chodzę do zupełnie innego lekarza. Ja jestem bardzo zadowolona z prowadzenia ciąży, co prawda chodzę prywatnie, ale zawsze wszystkie niezbędne badania miałam robione, cytologię też(jest w karcie ciąży i każdy ma robioną) bezpłatnie.Płacę za wizytę więc dodatkowe badania (krew itp) miałam darmowe.Moim zdaniem pani doktor jest bardzo miła, uprzejma i godna polecenia

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Sztum"?

Marcin Gdaniec

Szpital Polski SA