lekarz Beata Wikiera

Endokrynolog, Pediatra

Bardzo dobry endokrynolog, z cudownym wyczuciem i poczuciem humoru. Bardzo się cieszę, że trafiłąm z córką na panią doktor Wikierę. Ogromna wiedza i szacunek do pacjenta- to charakteryzuje Panią Beatę.

Byla to moja pierwsza wizyta i na razie jestem bardzo zadowolona.Bardzo dobry kontakt z lekarzem. Polecam wszystkim,ktorzy potrzebuja fachowej pomocy Endokrynologa.

Konsultacja przebiegła w miłej atmosferze. Pani Doktor przedstawiła argumenty za i przeciw , argumentując diagnozę w sposób zrozumiały i wyczerpujący. Borykała się od jakiegoś czasu z dziwnymi dolegliwościami niepokojącymi mnie. Dziękuję za pomoc !!!

Polecam z Medixu doktor Beatę Wikierę. Miła i ciepła osoba a podejście do pacjenta ma bardzo profesjonalne. Wytłumaczy na spokojnie każdy krok leczenia. Polecam !!

Pani Doktor Wikiera z Medixu naprawdę jest świetnym specjalistą z dużym doświadczeniem - i widać, że jej specjalizacja jest jej pasją. Stara się, jest miła, sympatyczna i potrafi spokojnie i racjonalnie podejść do problemu pacjenta. Polecam

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog Dzierżoniów"?

dr

53-413 Wrocław
Szpital Kliniczny Nr 1 we Wrocławiu
M. Curie-Skłodowskiej 58
50-369 Wrocław
Centrum Diagnostyki Medycznej "MEDIX"
Wrocław

Specjalistyczna Poradnia Endokrynologiczna