lekarz Beata Wikiera

Endokrynolog, Pediatra

Polecam z Medixu doktor Beatę Wikierę. Miła i ciepła osoba a podejście do pacjenta ma bardzo profesjonalne. Wytłumaczy na spokojnie każdy krok leczenia. Polecam !!

Pani Doktor Wikiera z Medixu naprawdę jest świetnym specjalistą z dużym doświadczeniem - i widać, że jej specjalizacja jest jej pasją. Stara się, jest miła, sympatyczna i potrafi spokojnie i racjonalnie podejść do problemu pacjenta. Polecam

Życzę każdemu choremu w naszym kraju spotkać w potrzebie takiego człowieka jak doktor Wikiera . I to w każdej specjalizacji. serdecznie ją rekomenduję !!!!!

Bardzo dobry specjalista, wykazuje wiele ciepla wobec pacjenta. Polecam doktor Wikierę innym potrzebujacym pomocy endokrynologa.

Polecam gabinet Pani DR Wikiery! Badania zostały przeprowadzone b. profesjonalnie, Pani Beata wszystko dokładne tłumaczy, po terapi widać dużą poprawę- bardzo duży pozytyw!!!

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog Dzierżoniów"?

dr

pl. Ludwika Hirszfelda 17
Szpital Kliniczny Nr 1 we Wrocławiu
M. Curie-Skłodowskiej 58
Wrocław
Centrum Diagnostyki Medycznej "MEDIX"

Specjalistyczna Poradnia Endokrynologiczna
Al. Kasztanowa 3