dr n. med. Jacek Kopacz

Ortopeda, Traumatolog

Bardzo dobry lekarz.Widac duza wiedzę i doświadczenie. Co do opini o podejściu do pacjenta Pan doktor jest porostu stanowczy i bezpośredni jesli ktoś "głupio gada" i się wymądrza stawia taka osobę odrazu do pionu.W moim przypadku usunięcie cherzestniaka z palca i przeszczep kosci. Zabieg wykonany fachowo, opieka bez zarzutu przez cały okres leczenia. Polecam

Bardzo kompetentny rzetelny lekarz dal mi nadzieję na lepszy komfort życia. Piszę dal bo jestem w trakcie leczenia po biopsji. Leżąc na oddziale czułam się zaopiekowana zarówno przez Pana Doktora jak przez cały personel. Nadmienię że cierpię od 6 lat i szpital w Łodzi kopernik konkretnie dr Kubiak nie robił nic poza sterydami. Gorąco polecam dr Kopacza

Bardzo arogancki, chamski i bezczelny . Żadnych informacji dla pacjenta, lekcewazacy stosunek i brak empatii. Może to dobry fachowiec ale zero człowieczeństwa. Zdecydowanie NIE POLECAM !!!!

jesli ktos kogos oczernia to niech sie przedctawi i niech ma ta odwage a nie pisac jako anonim to tak na poczatek.ja jako pacjent pana dr.jestem mega ale to mega zadowolony.bardzo konkretny fachowiec posiadajacy wiedze i doswiadczenie. powiem tylko tyle na koniec ze w toruniu chcieli mi amputowac noge a pan dr,kopacz mi ja uratowal.

Pan doktor bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjenta, tłumacząc wszystkie możliwości leczenia. Znakomity specjalista, polecam. Dzięki jego umiejętnościom mogę funkcjonować normalnie i robić to co kocham - być strażakiem. Bardzo dziękuję Panu doktorowi.

Pan doktor Kopacz jest b . dobrym specjalistą . Trafiłam do niego z guzem kości piszczelowej . Pan doktor wykonał biopsję i usunął mi to paskudztwo wyjaśniając mi dokładnie całe leczenie . Uważam , że dobry specjalista jest właśnie konkretny i skuteczny . Pozdrawiam Pana doktora i dziękuję.

Ten pan doktor, nie wiem czy nazwisko które nosi to samo co Pani premier ,czuje się bezkarny. Bardzo skrzywdził moją mamę kiedy wykonywał jej biopsję po której bardzo krwawiła i po dwóch dniach dostała wypis ze szpitala. Kobieta która poszła do szpitala o własnych siłach, a od 10 miesięcy skazana jest na leżenie w łóżku. Mało ważne było ,że miała takiego dużego guza piersi i można byłoby jej zrobić biopsję tej piersi (która jest tak mało inwazyjna),ale po co patrzeć na dokumentację medyczną pacjenta. Nie polecam tego lekarza w ogóle.

Jestem po zabiegu przeprowadzonym przez dr Kopacza,zachwycona opieką ,informacją,bezinteresownym podejściem lekarza do pacjenta i bardzo zdziwiona opiniami o Doktorze na tym portalu,widać jak łatwo można skrzywdzić inną osobę a przecież każdy z nas może mieć gorszy dzień z różnych powodów

Lekarz nieuprzejmy i chamski, brak jakiejkolwiek rozmowy. Lekarz nie jest pomocny w niczym a na wszelkie pytania odpowiada że to nie jego problem. Zdecydowanie nie polecam .

Doktor Jacek Kopacz wykonał mi trzy operacje,jako młoda osoba ciężko zachorowałam i zmagam sie z chorobą juz 5-ty rok.Doktor jest niemiły nieuprzejmy, często po prostu nie ma czasu wytłumaczyć ale zna się na tym co robi mam do niego pełen szacunek..człowiek z zasadami konkretny i rzeczowy....nie obiecuje niemożliwego..bezinteresowny.oby więcej tak dobrych specjalistów