dr n. med. Janusz Wrótniak

Ginekolog położnik, Ginekolog

3,5

Dr Wrótniak jest wspnaiałym lekarzem, cieszę się że udało mi się trafić do takiego lekarza, godny polecenia

Na wizyte szlam z nadzieja ze wkoncu dowiem sie co mi jest i jak z tym walczyc, niestety jedyne co doktorowi udalo sie wywnioskowac zaraz po moim wejsciu to to ze musze schudnac jakies 30 kg by zgodzil sie na leczenie hormonalne, ale nie zostawil mnie z pustymi rekami! O nie! Dostalam rozpisany plan ile powinnam schudnac co tydzien by osiagnac wage dzieki ktorej... No nie wiem choroba zniknie? Nie wiem bo tego juz pan doktor nie powiedzial, tak byl zaaferowany uczeniem jak schudnac... nie jedzac maki I ziemniakow???? Dodam ze mam nadwage ale nie jestem olbrzymem! A moj weganizm kompletnie zostal zignorowany przez naszego dietetyka-entuzjaste. Na moje pytania o usg (ktore swoja droga bylo bolesne) odpowiedzial albo I nie, potem przepisal jakis lek homeopatyczny (nie do dostania w uk), mase drogich testow I zaprosil na nastepna wizyte ktora wypadala tak blisko ze nie sadze ze wyniki testow byly by dostepne, nie poszlam i nie wroce.

Odradzam! Panie z nadwagą nie maja czego szukać u niego. Po jego wizycie dół brzucha cały siny! Pierś, po badaniu z siniakiem! I oczywiście straszy. Na temat leczenia dowiedziałam się tylko tyle, że mam guza.

na pierwszej wizycie po bardzo krotkim uzg probowal mi wmowic ze mam guza jajnika, bez zadnyych testow badan mowi ze mam raka,, tak mnie wystraszyl ze pojechalam do ang szpitala tam zrobili mi jeszcze raz uzg potem kilka badan i okaxalao sie ze to zupelnie nie prawda nic tam nie bylo, poprostu chcial mnie naciagnac na leczenieb, na koniec powiedzial ze wszystko bedzie dobrze i zaprosil na kolejna wizyte, to samo probowal wmowic mojej kolezance, dziewczyny trzymajcie sie od niego z daleka no to oszust i naciagacz!!!!

Porażka!!! Szkoda czasu i pieniędzy, odpowie albo i nie na zadane pytanie, ani nie umie wytłumaczyć choroby i leczenia, na jednej wizycie mnie nastraszył ale tak na poważnie dał szereg badań za które słono zapłaciłam a na drugiej wizycie na zadane przeze mnie pytanie odnośnie problemu z pierwszej wizyty powiedział żebym się tego już nie czepiała bo jest już wszystko w porządku w głowie się nie mieści do czego skłonni są ci ludzie żeby naciągnąć drugiego na kasę, zapłaciłam dwa razy po 150 zeta i dalej nie wiem co mi jest, przez dwie wizyty prosiłam żeby zrobił mi usg piersi ponieważ kiedyś miałam wykryte dwa guzki i tak mi nie zrobił, szok!!! Omijajcie tego oszusta szerokim łukiem.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Jarosław"?

Robert Grochoła

Przychodnia POZ
Lisińskiego 6
Jarosław

Grzegorz Stabryła

Brzozów
Podkarpackie Centrum Interwencji Sercowo-Naczyniowych Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Poradnia kardiologiczna
ulica Pogodna 1
Sanok