Jarosław Schab

Chirurg stomatolog

Bardzo polecam drSchaba:) Mimo panicznego strachu wizyta przebiegła bardzo szybko w przemiłej atomsferze. Zab zostal wyrwany doslownie w minutę bez żadnego bólu. Serdecznie polecam i pozdrawiam Doktora i przemiła Panią Asystentke ;)

Doktor Schab to mistrz w dlutowaniu i wyrywaniu zębów.Wczoraj mialam dlutowana i wyrywana osemke.Zab byl trudny do usuniecia,poniewaz byl poziomo po prostu sobie leżał :) zero bolu podczas zabiegu.Doktor bardzo sympatyczny,wszysko wytlumaczyl i opowiedzial jak bedzie po.Zapisal antybiotyk,ketanol i płyn do plukania.Idac na wyrwanie zęba bylam bardziej zestresowana jak idac na porodowke i nie potrzebnie bo zabieg to nic strasznego najgorsze w tym wszystkim bylo polykanie tej slonej wody ktora chlodzi wiertło: )Z czystym sumieniem polecam.

Wyrywałam w przychodni na Wazów już drugą ósemkę. Świetna obsługa, poczucie bezpieczeństwa, Pani dentystka bardzo miła. Szczegółowo opisywała co będzie robiła. Oba zabiegi w odstępie roku więc Pani mnie raczej nie pamiętała a mimo to jestem zachwycona podejściem do pacjenta. Panie chyba zauważyły moje zestresowanie (chyba jak u większości ludzi u dentysty ) jedna z Pań (asystentka) podczas wyrywania głaskała mnie po ramieniu. Takie niby nic ale wsparcie było :) Wizyta była prywatna i nie będę podawała ceny jaką zapłaciłam ale była o wiele niższa niż planowałam i jaka się normalnie należy za taką usługę. Polecam

Jestem bardzo zadowolona z podejścia do pacjenta, zarówno przez Pana doktora jak i resztę obsługi. Bardzo profesjonalnie wszystko zostało mi wytłumaczone przed jak i w trakcie zabiegu ( usunięcie zęba wraz z torbielem). Szczerze mogę powiedzieć, iż Panu doktorowi nie zależy tylko i wyłącznie na zarobieniu pieniążków, a miał u mnie taką możliwość

Chciałbym wszystkim polecić Pana dr Jarosława Schaba. Człowiek ten jest najlepszym specjalista w swoim fachu z jakim miałem do czynienia. Ma profesjonalne podejście do pacjenta. Potrafi przekonać do siebie pacjentów, którzy bardzo się boją wizyty u stomatologa. Podczas zabiegów pełen profesjonalizm, który powoduje, że pacjent jest zupełnie spokojny, gdyż wie, że człowiek ten wie co robi i jest w najlepszych rękach. Naprawdę szczerze polecam.

Wciąż poszukujesz "Chirurg stomatolog Zielona Góra"?

Gabinet Stomatologiczny
ul. Zamkowa 7/5A