lek. med. Karol Myszel

Audiolog, Foniatra

Najlepszy, najbardziej fachowy laryngolog, z jakim miałam kiedykolwiek do czynienia, a ja z racji swojego zdrowia poznałam ich już wielu. Doskonale wykształcony, dokładny, uważny, a przy tym delikatny, otwarty i wprost przesympatyczny. Nareszcie czuję, że u Pana Doktora jestem w dobrych rękach!!!!! A Pani Agnieszka, która robiła mi inhalacje, to anioł w ludzkiej skórze! Przemiła, kochana i kompetentna!!!!

Świetny lekarz! Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Miła atmosfera. Pan doktor dokładnie mnie zbadał, przeprowadził szczegółowy wywiad, wszystko dokładnie wytłumaczył. Dawno nie trafiłam na tak kompetentna osobę. Panie w rejestracji przecudowne! Polecam szczerze i uczciwie!!!

Wspaniały lekarz i człowiek odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku nie ma drugiego lekarza w tym rejonie jak on inni do pięt mu nie dorastają godny polecenia na 100% a nawet na 200%

Serdecznie polecam! Bardzo empatyczny lekarz traktujący swoich pacjentów ze zrozumieniem i szacunkiem. Problem z którym borykałem się kilka lat rozwiązany w trakcie jednej wizyty.

Super polecam w 100% syn stwierdził ze to najfajniejszy lekarz jakiego do tej pory spotkał bardzo kompetentny i komunikatywny

Wciąż poszukujesz "Audiolog Warszawa"?

Marszałkowska 28 (nad Trasą)
Al. gen. Chruściela 73
Wojskowy Instytut Medyczny
ulica Szaserów 128
Centrum Laryngologii i Alergologii, Mille Medica Sp. z o.o.
ul. Lanciego 13
Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D
MediPark Centrum Diagnostyki i Terapii Dzieci
Obrzeżna 5
NZOZ Centrum Słuchu i Mowy "Medincus"
Aleje Jerozolimskie 30
Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D
NZOZ Centrum Słuchu i Mowy "Medincus"
Aleje Jerozolimskie 30