dr n. med. Marcin Frączekdr n. med. Marcin Frączek - zdjęcie profilowe

dr n. med. Marcin Frączek

Laryngolog

Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Pan Doktor Marcin Frączek jest bardzo sympatycznym człowiekiem, chętnie tłumaczył i odpowiadał na moje pytania. Zostałam zbadana szybko i bezboleśnie. Serdecznie polecam wizytę u dr Frączka

Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Pan Frączek ma bardzo dobre podejście do dzieci. Dziecko chętnie wykonywało wszystkie polecenia. Pan Doktor na spokojnie wyjaśnił nam wszystkie wątpliwości i odpowiadał na każde pytanie. Polecam

Konkretny laryngolog wzbudzający zaufanie i sympatyczny człowiek i lekarz. Pan Doktor sprawił, że mój strach przed badaniem i wszelkie wątpliwości znikły na pierwszej wizycie. Badanie nie było takie straszne a ja jestem przynajmniej pod dobrą opieką.

Polecam! Bardzo szczegółowe i profesjonalnie wykonane badanie połączone z miłą atmosferą :) Nigdy nie miałam tak fachowo przeprowadzonego badania. Polecam Pana Marcina każdemu :)

Pełen profesjonalizm w bardzo komfortowej atmosferze. Wizyta przebiegła sprawnie. Pan Doktor cierpliwie i szczegółowo wszystko tłumaczył. Własnie takiego lekarza szukałąm - z powołaniem. Szczerze polecam !

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Wrocław"?

dr

Bema 6/114
59-300 Lubin
ulica M.Skłodowskiej-Curie 74
59-301 Lubin
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej SUPRADENT Spółka z o.o.
Sygietyńskiego 3
58-506 Jelenia Góra