dr n. med. Marek Pabian

Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek. Wszystko wytłumaczy, dokładnie przebada i ZAWSZE cokolwiek by się działo przyjmie pacjenta. Szkoda że nie ma więcej takich lekarzy. Polecam Pana Doktora WSZYSTKIM kobietą :)

Dr Marek Pabian to genialny lekarz. Jak zorientowałam się, że jestem w ciąży zadzwoniłam do niego i mimo tego iż był na urlopie odebrał telefon i zdołałam umówić się na wizytę zaraz po jego powrocie. Prowadził moją ciąże i zawsze gdy tylko miałam jakieś obawy (np. gdy złapałam grypę) mogłam do niego zadzwonić i zawsze mi pomógł. Bardzo delikatny, z poczuciem humoru, do takiego lekarza to się idzie z przyjemnością. Gorąco polecam, nie zamieniłabym go na żadnego innego :)

Lekarz godny zaufania i polecenia. Chodzę do Niego już 8 lat.. prowadził moje dwie ciąże.. poleciłam pana Doktora znajomym, które również są bardzo zadowolone. Pan Doktor jest miły, sympatyczny, kompetentny. Gorąco polecam

Wspaniały Doktor! dwie poprzednie moje ciąże skonczyły sie poronieniem które byly prowadzone przez konowałów po tych przykrych doświadczeniach trafiłam do pana Doktora który poprowadził moją kolejną ciaże już bez jakichkolwiek powikłań! Podejście do pacjentek cudowne! wiedza medyczna ogromna ale i rowniez swietne podejscie psychologiczne..Polecam

Lekarz z powołania!!!Bardzo dobry specjalista z wieloletnim stażem a mimo wszystko nie dopadla go rutyna.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Świętochłowice"?

Maciej Tyczyński

Bytom
Szpital Specjalistyczny Nr 2 w Bytomiu
ulica Batorego 15
41-902 Bytom
Spółka Cywilna "Natalia"-Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Diagno-Med" s.c.
ulica 1 Maja 11
41-100 Siemianowice Śląskie

Tomasz Kowalski

Zabrze 3Maja 55
41-800 Zabrze
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CENTRUM"
Szczęść Boże 1