dr n. med. Michał Dyaczyński

Chirurg ogólny

W 1995 r. ukończyłem Wydział Lekarski Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. W 1998 r. uzyskałem z wyróżnieniem I stopień specjalizacji w zakresie chirurgii ogólnej.
W 2000 r. uzyskałem tytuł doktora nauk medycznych w dziedzinie chirurgii ogólnej, tytuł pracy "Wpływ immunosupresji FK506 na zaburzenia metaboliczne wątroby szczura wywołane jej niedokrwieniem i reperfuzją";
W 2005 uzyskałem z wyróżnieniem II stopień specjalizacji w zakresie chirurgii ogólnej.

Pan doktor jest najlepszym specjalistą w swojej dziedzinie. Jako jedyny po 8 miesiącach moich problemów postawił prawidłową diagnozę oraz przeprowadził zabieg dość skomplikowany i czasochłonny zabieg. Jeżeli ktoś szuka chirurga najwyższej klasy to polecam w 100%.

Witam, mój mąż w grudniu 2016 roku był operowany w Szpit. Miejskim w Siemianowicach z powodu nowotworu, operował go p. dr. Dyaczyński, to lekarz któremu się chciało chcieć, usunął mężowi bardzo skomplikowanie rozrośnięnty nowotwór. Jest miłym, uprzejmym i otwartym człowiekiem, umie słuchać pacjentów a przede wszystkim ich rodzin, doradza w trudnych sytuacjach, konsultuje

jest poprostu najjjjjjjjjjjjjjlepszy...... cudowny czlowiek , ktory uratowal moje zycie. Dziekuje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jestem 4 lata po operacji ktora prowadzil dr Michal i baardzo mu dziekuje za to ze jest i za to jak ja przeprowadzil. Jest jedyny w swoim rodzaju , uprzejmy i znajacy sie na swoim fachu. Mimo ze tyle jestem po operacji kobtakt z Panem Michalem nadal mam . Nie zapomina oswoich pacjentach

Pani Agata ,złosliwa osoba powinna natychmiast zmienić specjalizację lekarza,którego odwiedza! Polecam jedną z przychodni PZP.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Katowice"?

ZOZ w Świętochłowicach Sp. z o.o.
ul. Chorzowska 38
40-060 Katowice
Zbigniew Mazan Klinika Chirurgii Mazan
ulica Brzozowa 54
40-170 Katowice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Energomontaż Chorzów" Sp. z o.o.
Szczecińska 10
41-500 Chorzów
Szpital Specjalistyczny Nr 2 w Bytomiu
Stefana Batorego 15
41-902 Bytom
Centrum Diagnostyczne
Panewnicka 65
40-760 Katowice
GABINET SPECJALISTYCZNY ROZPOZNAWANIA I LECZENIA SCHORZEŃ JELITA GRUBEGO I ODBYTU
ul. PCK 7/1A
NZOZ Traf-med prof. Paweł Lampe