dr n. med. Michał Dyaczyński

W 1995 r. ukończyłem Wydział Lekarski Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. W 1998 r. uzyskałem z wyróżnieniem I stopień specjalizacji w zakresie chirurgii ogólnej.
W 2000 r. uzyskałem tytuł doktora nauk medycznych w dziedzinie chirurgii ogólnej, tytuł pracy "Wpływ immunosupresji FK506 na zaburzenia metaboliczne wątroby szczura wywołane jej niedokrwieniem i reperfuzją";
W 2005 uzyskałem z wyróżnieniem II stopień specjalizacji w zakresie chirurgii ogólnej.

Doskonały fachowiec i specjalista, przy tym bardzo konkretny. Wszystko dokładnie tłumaczy. Jestem od roku pacjentą Pana Doktora (w ramach NFZ) i za każdym razem podczas wizyty czuję się jakbym była w najlepszej prywatnej klinice. Dziękuję Panie Doktorze.

Byłam dwukrotnie operowana przez Pana Doktora. Jest to bardzo dobry lekarz i człowiek. Rozumie pacjenta i w każdej sytuacji można liczyć na jego pomoc i opiekę. Lekarz godny zaufania - polecam. Dziękuję Pani Doktorze - Jola.

Pan Doktor jest doskonałym specjalistą godnym polecenia a dodatkowo jest również wspaniałym człowiekiem. Do tej pory nigdy nie spotkałem lekarza podchodzącego do pacjenta z takim sercem i zrozumieniem.

bardzo dobry lekarz kompetentny Pan doktor mnie operował i nadal tylko do niego przychodze z poradą poleciłbym kazdemu takiego lekarza

Uważam , że najlepszy jakiego poznałam chirurg....szczery, konkretny imomo to wszystko bardzo miły. Jestem po operacji nieco krępujacej dla mnie, ale dzięki dr. wszystko poszło ok. Dziękuje doktorze i dr. Kowalskiemu

Co tu dużo mówić, wystarczy że uratował moje życie ! To chyba najlepsza rekomendacja. Piotr.

Uważam, że Pan Doktor jest bardzo dobrym specjalistą i zarazem wspaniałym człowiekiem dla którego zasada salus aegroti suprema lex (zdrowie chorego najwyższym prawem)nie pozostaje tylko martwą sentencją łacińską.

Każdy z lekarzy zdaje w życiu jeden najważniejszy egzamin do którego staje przed pacjentami i z tego egzaminu dla Pana Doktora piątka z plusem.

Jest to lekarz, który zna swój fach a dodatkowo jest osobą bardzo sympatyczną i życzliwą. W pełni zasługuje na najwyższe noty.

Jestem jak najbardziej zadowolona ! Bardzo uprzejmy, miły ciepły, kompetentny lekarz pełen zaufania. Dziękuję Panie doktorze ! ReniaW.

ReniaW.