dr n. med. Michał Dyaczyński

W 1995 r. ukończyłem Wydział Lekarski Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. W 1998 r. uzyskałem z wyróżnieniem I stopień specjalizacji w zakresie chirurgii ogólnej.
W 2000 r. uzyskałem tytuł doktora nauk medycznych w dziedzinie chirurgii ogólnej, tytuł pracy "Wpływ immunosupresji FK506 na zaburzenia metaboliczne wątroby szczura wywołane jej niedokrwieniem i reperfuzją";
W 2005 uzyskałem z wyróżnieniem II stopień specjalizacji w zakresie chirurgii ogólnej.

Polecam wspaniałego lekarza - Pana Dr Michała Dyaczyńskiego. Pomógł mi, jak wszyscy rozkładali ręce, byłam od początku traktowana na równi a nie jako zło konieczne. Wiedział gdzie i do kogo mnie pokierować,pomagał mi i nadal pomaga. Mało kiedy lekarz poświęca swój prywatny czas na konsultacje z innymi lekarzami w sprawie pacjenta a pan Michał to robi. Zawdzięczam mu wiele i bardzo dziękuję za wszystko. Z wyrazami szacunku Dorota

Z wyrazami szacunku Dorota

Jest dobrym fachowcem w swojej dziedzinie.Polecam Go każdemu potrzebującemu opieki chirurgicznej.Sławek

I znowu mogę napisać .Jest wspaniały ,miły ,uczynny ,wyrozumiały .Nie daje odczuć że jest kimś ważnym .Można porozmawiać o chorobie o rzeczach ważnych związanych z chorobą oraz o wszystkich obawach ,strachach nawet pożartować .Miałam to szczęście że poznałam Pana DR i tyle tylko powiem Gdyby była potrzeba i musiałabym jeszcze raz iść ,to poszłabym bez lęku Panie Dr Samych udanych zabiegów .Z całego serca dziękuję.To co piszą złego o panu to nie jest prawda Twoja pacjętka Maria

Lekarz godny zaufania i polecenia.Przede wszystkim kompetentny, uprzejmy i poświęcajacy tyle czasu pacjentowi ile potrzebuje.

To najlepszy lekarz z jakim miałam kontakt ,i mam go jeszcze chociaż jestem 6 miesięcy po zabiegu .Zawsze uczynny nigdy nie było żeby się wywyższał ..Czeka mnie jeszcze jeden zabieg i oddam się w jego ręce bez obaw Dziękuję Doktorze Maria

Przemiły czlowiek...zawsze znalazl czas na objasnienie, zapytania...korzystalam z pmocy dla meza, siebie, mamy i corek.Smutno czytac ze w Sosnowcu juz Go nie ma..szkoda,dla mnie to wlasciwy czlowiek na wlasciwym miejscu.Powodzenia i szczescia Doktorze :)...Alicja

pomógł dla mnie i moim poleconym znajomym

pomógł dla mnie i moim poleconym znajomym

Doktor zasługuje w pełni na najwyższe noty. Popieram jak najbardziej:)

Doktor zasługuje w pełni na najwyższe noty. Popieram jak najbardziej:)

Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Nie owija w bawełnę tylko mówi co i jak. Polecam bo jest szczery i tolerancyjny. Umie doradzić i rozwiązać dany problem zdrowotny.

po operacji trafilem znowu do innego szpitala , a tak pan dr wiele obiecywal. Henryk