dr n. med. Michał Dyaczyński

W 1995 r. ukończyłem Wydział Lekarski Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. W 1998 r. uzyskałem z wyróżnieniem I stopień specjalizacji w zakresie chirurgii ogólnej.
W 2000 r. uzyskałem tytuł doktora nauk medycznych w dziedzinie chirurgii ogólnej, tytuł pracy "Wpływ immunosupresji FK506 na zaburzenia metaboliczne wątroby szczura wywołane jej niedokrwieniem i reperfuzją";
W 2005 uzyskałem z wyróżnieniem II stopień specjalizacji w zakresie chirurgii ogólnej.

Kiedyś zastanawiałem się jak wygląda anioł … teraz już wiem ten doktor to właśnie on, uprzejmość, fachowość, rzetelność, kompetencja, profesjonalizm i czynnik „ludzi” to najmocniejsze strony tego człowieka, nie jeden lekarz powinien uczyć się profesjonalizmu od tego człowieka, uratował cenne życie, dalsze leczenie było tylko przyjemności, a tak na marginesie tylko czekam aż przed nazwiskiem znajdę tytuł prof. Dr hab. Nie wyobrażam sobie, że mogłoby być inaczej. Bo zasługuje na to. D.L. MĄ

Zgadzam się z poprzednimi opiniami. Dr Dyaczyński to swietny chirurg. Budzi zaufanie, pacjent czuje się przy nim bezpiecznie. Jest jeszcze dosć młody, więc myslę, że zajdzie naprawdę daleko, czego mu serdecznie życzę.

Uważam, że jest bardzo dobrym specjalistą, lekarzem o dużym doświadczeniu co przekłada się na trafne diagnozowanie chorób pacjenta i stosowanie skutecznych metod leczenia. Kazdego pacjenta traktuje jak indywidualny i jedyny przypadek, a nie jak inni lekarze tuzinkowo. Jest solidnym, kompetentnym i bezinteresownym lekarzem godnym polecenia.

Jest lekarzem kompetentnym i rzetelnym,legitymującym się bardzo dużą wiedzą oraz profesjonalnym podejściem do pacjenta.Na swoim przykładzie zdecydowanie mogę stwierdzić że diagnozy stawiane przez Pana Doktora są trafne a obrane kierunki leczenia osiągają zamierzony cel.Jest lekarzem któremu można całkowicie zaufać. Szczerze polecam wszystkim potrzebującym pomocy medycznej bo na pewno się nie zawiodą.