dr hab. n. med. Michał Stanisićdr hab. n. med. Michał Stanisić - zdjęcie profilowe

dr hab. n. med. Michał Stanisić

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Po 5 latach opieki Doktora żyję..mam się wspaniale...i zamiast amputacji,,,robię dziennie 5 km na własnych nogach...dziękuję Panu...Franciszek R....

Dobry specjalista i jedyny oferujący najnowocześniejsze metody leczenia niewydolności żylnej. Polecam

Leczę żylaki od kilku lat. Na pierwszej wizycie bardzo dokładnie zdiagnozował schorzenie i przedstawił możliwości i sposoby skutecznego leczenia. Na każde postawione pytanie wyczerpująco odpowiada pacjentowi. Uważam Pana doktora za bardzo dobrego fachowca, który stosuje nowoczesne (najnowsze) metody leczenia.

To najwspanialszy lekarz na świecie to lekarz 22 wieku pomaga jak może najlepiej nie zna słowa nie możliwe ratuje do skutku Dziękuje Panie Doktorze za uratowanie mojej nogi

super lekarz godny polecenia dużo czasu poświęca na pacjenta tłumaczy na czym polega choroba mój ojciec trafił do pana doktora z zapchaną tętnicą szyjną pan doktor uratował mu życie pozdrawiam;;;;;

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Poznań"?

Wielkopolskie Centrum Onkologii

Gromadziński Zespół Medyczny
ul. Falista 4a/12n

LORO-MED

Świebodzin
Centrum Diagnostyczno-Lecznicze INTERLAB sp.z o.o.
ul. 28 Czerwca 1956r. nr 161
MEDICA CELSUS