lekarz Michał Wyciągłowski

Kiedyś dr. Wyciągłowski prowadził moja ciążę i byłam bardzo zadowolona zarówno z podejścia jak i samego porodu. Obecnie znowu spodziewam się dziecka. Może ktoś wie, w którym aktualnie szpitalu pracuje dr. Michał Wyciągłowski?

Jak najbardziej polecam pana doktora. Fachowe podejście, bardzo konkretne i bezpośredni. Dzięki niemu mam zdrową śliczną córcie, bo w porę do niego trafiłam będąc już w zaawansowanej ciąży. W szpitalu wykazywał duże zainteresowanie moim losem. Polecam!!! I dziękuję losowi, że w porę na niego trafiłam!!!

Może zacznę od początku - Lekarz owszem jest miły, sympatyczny i lubi rozmawiać o pierdołach a nie o tym co należy. Sprawia wrażenie miłego i zaangażowanego w sprawe ale jak niestety później się okazało to nie do końca. Fakt może umie wyprowadzić jakies drobne zakażenia czy też poprowadzić ciąże natomiast po tym co mnie spotkało nigdy bym go nie poleciła. Bezskutecznie leczylam sie ponad pol roku i nie bylo zadnego efektu! Dodajac ze lekarz prawie nie stosowal lekow tylko uznawal "swieta trojce" czyli jakias iryacje tantum rosa i tabletki na flore bakteryjna i tp. Myslałam, że trafiłam w dobre a Skutek był taki że ponad połrocznym ,,leczeniu się" problem nie ustał a mozna by powiedziec ze wrecz przeciwnie i dzieki temu w dużej mierze rozpadł się moj związek. To bylo za duze obciązenie psychiczne, ze nic nie daje rezultatow, ze ile mozna sie leczyc, a co sie teraz okazalo u nowego lekarza problem nie byl wcale duży! Piszę tą litanię nie dla własnej przyjemności, ale po to aby oszczędzic innym kobietom tego co ja przezylam, a wystarczylo isc do lekarza o lepszym rekomendacjach niz tylko "jest bardzo sympatyczny". NIE POLECAM!

Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Poświęca każdej pacjentce tyle czasu ile tego ona wymaga. Nie działa rutynowo, a rzetelnie i kompetentnie. W czasie naszej ciąży Pan dr odpowiadał na każde pytanie, praktycznie na każdą wizytę przychodziłam z kartką, a na niej lista pytań. Na wszystkie dostałam odpowiedź. Dodatkowo uważam, że Pan dr ma tak pozytywną energię w sobie, że zaraża nią innych, a tym samym człowiek inaczej spogląda na życie, problem itp. Polecam!

Bardzo dobry, kompetentny i ludzki lekarz. Prowadził moja ciąże i dzięki jego umiejętnościom diagnostycznym mam zdrowe dziecko. Zawsze miał dosyć czasu, zeby odpowiedzieć na moje pytania ( było ich dużo). Gorąco polecam!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Katowice"?

Jerzy Tylnicki

32-600 Oświęcim
DUO MEDICA Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Jesionowa 9A
40-157 Katowice
Wyczółkowskiego 26/4 (Sigma Bi)
41-902 Bytom
Provita