lekarz Paweł Wandelt

Ginekolog położnik, USG

Przemiły pan doktor, opiekuńczy i godny polecenia. Wiem że jestem pod właściwą opieką w chwilach słabości potrafi podtrzymać na duchu.

dr Wandelt jest naprawdę znakomitym lekarzem! prowadzi moją ciążę! mam 36 lat i wiadomo obaw co nie miara, ale ida do Niego na wizytę wiadomo, że sie usłyszy słowo otuchy i ze wart i że nie ma sie co obawiac i ze na pewno wszystko bedzie ok! i tak własnie wyszło! badanie prenatalne, które Pan doktor przeprowadza, opowiada o każdym szczególe, pokazuje każdy zakamarek ciałka dzidziusia!:) widac wszystko i wiadomo wszystko! jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty! sama znalazłam Pana doktora na necie i z opinii jakie o nim piszą pacjentki, od razu wiadomo, że mozna mu zaufać w 100%!:)))

Pana doktora polecam dlatego że jest uprzejmy , kompetentny i wesoły tak jak mówi tak jest i wiem że jestem pod właściwą opieką.

Osobiście uwielbiam pana dr mimo, że na wizytę czeka się strasznie długo.. jednak w czasie leczenia wizyty odbywają się na bieżąco. Ubolewam nad brakiem praktyki w szpitalu ;/ więc zastanawiam się nad zmianą lekarza jak zajdę w ciążę. Pozdrawiam pana dr! :)

Bardzo szczery i uczciwy lekarz.Polecam.

Bardzo szczery i uczciwy lekarz.Polecam.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Poznań"?

Sławomir Meller

Centrum Zdrowia Kobiety