lekarz Paweł Wandelt

Ginekolog położnik, USG

Bardzo zaangażowany, można na nim polegać nawet poza godzinami pracy gabinetu

Bardzo zaangażowany, można na nim polegać nawet poza godzinami pracy gabinetu

Godny polecenia lekarz z powolaniem.Jestem pacjentka, ktora przyjezdza z zagranicy na wizyty.Posiada sprzet najnowszej generacji i ma wspaniala pomoc w osobie pani Grazynki. Pozdrawiam Katarzyna

Pozdrawiam
Katarzyna

polece kazdej takiego lekarza gdyby nie on nie bylo by naszej coreczki dlugo oczekiwanej

Gorąco polecam dzięki temu lekarzowi jestem w ciąży po długich latach starania i straconej ciąży. Jeżeli chodzi o cenę to w zależności od konieczności od 20 do 100 zł, za totalnie kompleksową usługę

Gorąco polecam :))) Ponad dwa lata staraliśmy się o dzidziusia i nic. W końcu trafiliśmy do dr Wandelta. Rewelacyjny człowiek, fachowy i konkretny lekarz. Naprawdę bardzo dobry specjalista. ;)))

Bardzo sympatyczny lekarz. Wyjaśnia wszystko sam, bez konieczności wypytywania go. Poświęca pacjentce odpowiednią ilość czasu - proporcjonalnie do problemu. Nie jest drogi. Polecam!

Polecam!

Lekarz niby kompetentny i konkretny, ale gburowaty, załatwiający swoje pacjentki mechanicznie. Więcej opinii polecam stronę : http://www.znanylekarz.pl/lekarz-17877-pawel-wandelt-ginekolog-poznan.php Tam uzyskają państwo informację o braku jego kompetencji.

Tam uzyskają państwo informację o braku jego kompetencji.

Pan doktor prowadził moją ciążę bez zarzutu do czasu porodu. Wtedy zaczął się koszmar. Gdyby nie interwencja ordynatora oddziału szpitala przy ul. Lutyckiej moje dziecko urodziłoby się z niedotlenieniem mózgu. Przestrzegam.

W przypadku nagłych problemów zdrowptnych skontaktowanie sie z lekarzem jest bardzo trudne.

JESZCZE NIGDZIE NIE ZNALAZŁAM TAK DOBREGO LEKARZA!!! POZDRAWIAM PANA DOKTORA!

JESZCZE NIGDZIE NIE ZNALAZŁAM TAK DOBREGO LEKARZA!!! POZDRAWIAM PANA DOKTORA!