lekarz Paweł Wandelt

Ginekolog położnik, USG

Pan Doktor prowadził moją bliżniaczą ciąże,wszystko wyjaśniał szczegółowo i ze spokojem a wizyta trwała za każdym razem 40-50min.Kiedy zaczełam rodzic,a są to wcześniaki,miałam pecha i natrafiłam w szpitalu na lekarza który nie lubi pacjentek Dr.Wandelta z zazdrości i czystego chamstwa i ponoc dlatego tam nie pracuje a szkoda tak rzetelnych i dobrych ludzi.Dlatego polecam lekarza wszystkim kobietom w ciąży i nie tylko.

Polecam! Jestem bardzo zadowolona z wizyty.

Polecam! Jestem bardzo zadowolona z wizyty.

Bardzo dobry specjalista. Prowadził moją ciążę. Wszystko tłumaczy bardzo cierpliwie, uspokaja w razie potrzeby, szuka rozwiązań. Lekarz który traktuje pacjentki po ludzku. Dodam także, że opieka osoby z nim pracującej wysoce profesjonalna. Zawsze można liczyć na ich pomoc, nawet po godzinch przyjęć.

jestem bardzo zadowolona z pana doktora. Poleciłam go wielu znajomym i one też są bardzo zadowolone. Kompetentny, miły, cierpliwy, uśmiechnięty, fachowy... w ogóle naj...

bardzo dobry lekarz gdyby nie dr Wandelt niemogla bym donosic ciazy wiec za pare miesiecy bede szczesliwa mama

lekarz, który wiele kobiet uczynił szczęśliwymi matkami

lekarz, który wiele kobiet uczynił szczęśliwymi matkami

jestem bardzo zadowolona z tego lekarza. bardzo dobrze prowadzona ciąża i rewelacyjny kontakt z lekarzem- nawet po godzinach pracy odbierał telefony i służył pomocą.

Długo się czeka na wizytę, ale na prawdę warto! Bardzo miły pan, wszystko tłumaczy bardzo dokładnie. Szkoda, że nie ma już praktyki w szpitalu.. :(

NIE POLECAM GBUROWATY BEZCZELNY LEKARZ ZERO SZACUNKU DLA PACJENTA TRAKTUJE PACENTKI MECHANICZNIE PRAWIE ZE WYPRASZAJAC Z GABINETU!!!!!!!!!! NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!

Takich lekarzy chcialo by sie miec w kazdej klinice. Super profesjonalista

Takich lekarzy chcialo by sie miec w kazdej klinice. Super profesjonalista