lekarz Paweł Wandelt

Ginekolog położnik, USG

Lekarz kompetentny i przede wszystkim dobry człowiek

Lekarz kompetentny i przede wszystkim dobry człowiek

Chodzę do Pana Doktora z polecenia koleżanki. Jestem bardzo zadowolona-fantastyczny człowiek i lekarz z powołania.Pierwszą ciąże niestety straciłam:(, doktor zlecił badania, kompleksowo wszystko posprawdzał i po paru miesiącach jestem znów w ciąży, wszystko jest prawidłowo. Jestem pod stałą, najlepszą opieką i czuję się bezpieczna w "rękach" Pana Doktora.O kazdej porze dnia i nocy mogę zadzwonić, poradzić się. Naprawdę gorąco polecam!!!!!!

Bardzo szczery i uczciwy lekarz.Polecam.

Bardzo szczery i uczciwy lekarz.Polecam.

Lekarz jakich mało! Jestem w 34 tygodniu ciąży. dr. Wandelt prowadzi moją ciaże od początku dlatego jak zaczeły sie komplikacje to szybko załatwiał mi fachową pomoc w szpitalu na Lutyckiej (sam w tym czasie był na wakacjach). Dzwonił do swoich kolegów ze szpitala i dowiadywał sie co sie dzieje. Jest bardzo kompetentny. A co najważniejsze w tych 100 zł znajdują sie wszystkie badania, USG i KTG. A jak akurat nie ma się pieniędzy to pozwala zapłacić przy następnej wizycie. Z czystym sercem moge go polecić.

Bardzo dobry lekarz, nie ma problemu z umówieniem sią na wizytę , potrafi przyjąć nawet w sobotę o 21.00. Komleksowo podchodzi do tematu, my staraliśmy się rok zajść w ciąże pomógł nam praktycznie po miesiącu badań zaszliśmy w ciążę i mamy bliźniaki w drodze. Szczerze polecam.Rada gdy nie może odbierać telefonu pisać sms - sam to sugeruje.

super kompetentny lekarz-jet moim lekarzem od 1993 roku

super kompetentny lekarz-jet moim lekarzem od 1993 roku

Z czystym sumieniem polecam tego lekarza . Bardzo uczciwy człowiek i rzetelny lekarz. Polecam w 100%!

Bardzo dobry lekarz, który posiada bardzo dobry sprzęt medyczny.

Bardzo dobry lekarz, który posiada bardzo dobry sprzęt medyczny.

Lekarz kompletnie niekompetentny, nie potrafił poradzić sobie z problemem, postawił błędną diagnozę, co spowodowało błędne leczenie, może przy pacjentkach zdrowych radzi sobie, natomiast przy problemie z zajściem w ciążę porażka, nie polecam nikomu, ja straciłam przez niego wiarę w lekarzy i dużo czasy

Prowadził moją ciążę. Wszystko odbyło się bez zarzutu. Leczy również moją mamę.

Prowadził moją ciążę. Wszystko odbyło się bez zarzutu. Leczy również moją mamę.