dr Stanisław Nabzdyk

Proktolog

Polecam Pana doktora . Wizyta odbywa się w miłej przyjaznej atmosferze. Podejście super. Badanie bezbolesne. To jest wspaniały człowiek i najlepszy lekarz u jakiego byłam. Zrozumie człowieka , spokojnie wytłumaczy na czym polega choroba. Naprawdę nie ma sensu zwlekać z wizytą u lekarza jeśli ktoś ma pewne problemy zdrowotne. Pan doktor jest bardzo wyrozumiały . Polecam, nowa pacjentka.

Dr Stanisław Nabzdyk to świetny specjalista proktolog, kompetentny i miły. Wzbudza zaufanie. Doprowadził do całkowitego wyleczenia mojego jelita. Uważam Pana Doktora za najlepszego specjalistę !!! Polecam gorąco wszystkim.

Pełen profesjonalizm! Gastroskopia i kolonoskopia przebiegły bezboleśnie i bezstresowo. Dodatkowym atutem jest fakt,że Doktor tworzy wspaniałą miłą atmosferę co ułatwia przetrwanie badania. Lekarz godny polecenia w stu procentach!

Lekarz godny polecenia w stu procentach!

Jeżeli chodzi o dr Nabzdyka to wizyty odbywają się na prawdę w bardzo przyjemnej atmosferze. Poza tym doktor ma wiedzę i niezwykłe kompetencje wraz z intuicją. Ja również serdecznie polecam - Nowa Pacjentka :)

Pan dr Stanisław to bardzo dobry proktolog. Dostosowuje leczenie do indywidualnych potrzeb swoich pacjentów. Badanie fachowe i w miłej atmosferze.Polecam.

Wciąż poszukujesz "Proktolog Wrocław"?

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Szymanowskiego 48