Tomasz Góral

Chirurg ogólny

To moja pierwsza wizyta u Pana Doktora. Trochę długo czekałam ale było warto, lekarz poświęca tyle czasu ile potrzeba dla każdego pacjenta , jest bardzo dokłądny i skrupulatny, Wedlug mnie jest bardzo dobrym lekarzem i jestem zadowolona z tej wizyty. Na pewno będę do niego chodzić.

miły , troskliwy zawsze sprawdza na kolejnych wizytach stan zdrowia to jest wspaniały lekarz drugiego takiego nie ma:)

Bardzo mocno polecam tego ortopedę. Przede wszystkim doskonała robota za odpowiednią cenę! To jest lekarz, który uratował mojego synka. POLECAM I POZDRAWIAM

BARDZO POZYTYWNIE OCENIAM PANA DOKTORA , KTÓRY POMÓGŁ NASZEMU SYNOWI. NA SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ I POCHWAŁĘ ZASŁUGUJE RÓWNIEŻ JEGO PODEJŚCIE DO DZIECI . JESTESMY PEŁNI UZNANIA DLA PRACY TEGO LEKARZA - BRAWO!

Bardzo polecam gabinet dr Górala ! To wysoce profesjonalna i niezwykle solidna w swojej pracy Osoba! To dzięki niemu teraz się uśmiecham!!!

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny "?

Witold Hołdys

Chirurg ogólny