POLECAM:) DOBRY SPRZĘT, MIŁA OBSŁUGA. WYKONANIE WSZYSTKICH BADAŃ. WARTO BYŁO TYLE CZEKAĆ NA WIZYTĘ:)

Pan doktor to wspaniały człowiek i lekarz. Pomoże i poradzi co zrobić żeby ulżyć człowiekowi w cierpieniu. Słucha pacjenta, dobiera najlepsze leki-niedrogie. Polecam.

WYJATKOWO DOBRY LEKARZ ORTOPEDA. Bada niezwykle dokładnie i cierpliwie tłumaczy na czym polega choroba.

W końcu ktoś KOMPETENTNY zajął się mną. P O L E C A M DOKTORA GÓRALA !!!!Nie oszczędzajcie na zdrowiu! Czasami lepiej więcej zapłacić niż iść gdzieś gdzie nie zajmą się człowiekiem odpowiednio.

To lekarz, który nie obraża się na uwagi czy sugestie podczas badania . Zostałem potraktowany naprawdę uprzejmie i profesjonalnie.

Pan doktorTomasz Góral jest miły i niezwykle kompetentny. Wystarczyło, że opowiedziałam, z czym przyszłam , a Doktor jeszcze przed badaniem potrafił stwierdzić, co mi dolega. Dodam, że lekarze, u których byłam wcześniej, nie potrafili postawić diagnozy... Dodatkowo muszę stwierdzić że Panie w recepcji w Medixie podchodzą do pacjenta z szacunkiem.

To najlepszy lekarz jakiego znam. Góral jest świetnym specjalistą !!, doskonałym operatorem, fachowcem w każdym calu do tego miłym i pomocnym ortopedą. Polecam ja też !!

Po wizycie u dr Górala czuje się bardzo zadowolona. Góral wzbudził moje zaufanie. Poświęcił mi czas, przeprowadził wywiad, dokładnie zbadał i wytłumaczył wszystko. Jest kompetentny, rzeczowy, uśmiechnięty. Wspaniały!!!

Gorąco polecam !!! Gdyby wszyscy specjaliści byli tacy to nasza opieka specjalistyczna byłaby nienaganna. Dziękuję. - Darek :)

Polecam pana doktora Tomasz Górala za jego podejście do dzieci i fachową pomoc. Dzięki niemu moje dziecko nie ma już problemów ze stopami. Polecam Go innym.