Rzeczywiście, odpowiednie leczenie może dużo zmienić. Mi Pan doktor poprawił moje samopoczucie, zdrowie, a przez to także codzienne funkcjonowanie. Jestem zadowolona z leczenia. Polecam

Bardzo profesjonalne leczenie . Nie zawiodłam się na tym lekarzu . Jestem teraz bardzo zadowolona z mojego życia . Nie wiem co bym zrobiła gdyby nie ten ortopeda. Bardzo dziekuję !

Bardzo cenię sobie uwagę i podejście doktora Górala do moich problemów. Po artroskopii kolana blizna jest praktycznie niewidoczna. Jestem bardzo zadowolona z operacji i jej wyników. Dr Góral to bardzo dobry specjalista. Poleciłam go bratu bo też zaczyna mieć problemy z kolanem.

Bardzo dobry lekarz, zręczny chirurg operator i mądry człowiek. Godny polecenia. Polecam doktora Tomasza Górala

Profesjonalny chirurg mający zawsze czas dla pacjenta, dokładny, szczegółowy i drobiazgowy. Bardzo sympatyczny. Pierwszy raz spotkałam lekarza o którym mam tak pozytywne zdanie. Zdecydowanie polecam!! lekarz na szóstkę

Korzystałam z konsultacji lekarskich u doktora . Uzyskałam to co zamierzałam, czyli pomoc w moich problemach z piętami. Jestem bardzo zadowolona. Wysoki poziom świadczonych usług medycznych !!!!! Polecam.

Świetny lekarz, wspaniały człowiek. Świetny specjalista, chodziłam po wielu lekarzach bez efektu, brak diagnozy i leczenia. Dwie wizyty u dr T. Górala - błyskawiczna diagnoza i własciwe leczenie. Polecam

Bardzo dobry ortopeda. pełen profesjonalizm!!!! Bardzo pomógł mojemu dziecku. Jestem wdzięczna i pełna podziwu. Pan doktor jest cierpliwy i kompetentny.

Uważam, że pan DR jest profesjonalistą doskonale oceniającym stan zdrowia pacjenta i kierującym na właściwą drogę zmierzającą do poprawy zdrowia. Miałam okazję trafić do mnóstwa ortopedów którzy bagatelizowali moje dolegliwości. A pan Dr Góral zajął się mną w 100 %.

Wspaniały lekarz i człowiek. Dodawał mi otuchy i wsparcia - dzięki Niemu przetrwałam kilka operacji, zawsze zainteresowany pacjentem, prawdziwy lekarz z powołaniem. Miałam szczęście, że trafiłam na Pana - Doktorze. Bardzo za wszystko dziękuję. Karolina