To moja pierwsza wizyta u Pana Doktora. Trochę długo czekałam ale było warto, lekarz poświęca tyle czasu ile potrzeba dla każdego pacjenta , jest bardzo dokłądny i skrupulatny, Wedlug mnie jest bardzo dobrym lekarzem i jestem zadowolona z tej wizyty. Na pewno będę do niego chodzić.

Super lekarz ortopeda serdecznie polecam wizytę u pana doktora Górala, pełen profesjonalizm, wszystko dokładnie wytłumaczone przystępnym językiem,diagnoza trafiona plus zalecenia polecam jeszcze raz

Wizyta wzorowa. Bardzo szybka diagnoza poparta badaniami i usg , fachowo w bardzo jasny sposób lekarz wytłumaczył jak będzie wyglądało dalsze leczenie. Polecam

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, konkretny i dokładny lekarz.Wróciłam z wizyty podbudowana, bo okazało się że nie jest tak źle, podejście Pana Doktora do pacjenta bardzo korzystne. Mogę śmiało polecić !!!

Jestem zadowolona z wizyty. Trafiła do dr Tomasza Górala z polecenia. Otrzymałam komplet informacji i pewność, że trafiłam w dobre ręce. Dziękuję!

Pełen profesjonalizm ! Pierwsza wizyta i wrażenia bardzo na plus. Bardzo miły, kompetentny człowiek, przesympatyczny lekarz. Pan Doktor zyskał moje zaufanie.

Z pełną świadomością mogę polecić dr Górala. Niestety całkiem niespodziewanie musiałam zmierzyć się z różnymi lekarzami i systemem, który czasem odbiera nadzieję. Panie doktorze, słowo dziękuję nawet w małej części nie oddaje tego, ile Pan dla mnie zrobił, a ja będę o Panu pamiętać już zawsze… Pozdrawiam Monika

Bardzo mocno polecam tego ortopedę. Przede wszystkim doskonała robota za odpowiednią cenę! To jest lekarz, który uratował mojego synka. POLECAM I POZDRAWIAM

Kości nie zawsze dobrze się zrastają po 50, dzięki panu doktorowi mam jednak zdrową nogę i nie doskwiera mi już żaden dyskomfort podczas ruchu. To dobry ortopeda, a także miły człowiek.

Lekarz o niespotykanych umiejętnościach, szanujący pacjenta i rzadko spotykanej kulturze osobistej. Dwa lata temu wykonywał mi zabieg usunięcia zespołu cieśni nadgarstka .Zabieg wykonany wspaniale ! Ręka sprawna w 100 %