Pan Doktor Góral to osoba której uwierzyłam że znowu mogę chodzić. Nikt nie chciał mnie leczyć. Dopiero zaja się mną p. dr Góral.

Trafiłem do pana Tomasz przypadkiem ale jestem z tego powodu bardzo zadowolony. Doktor Góral faktycznie w pełni zasługuje na swoją renomę. Bardzo szybko złapałem z nim kontakt, pełnen profesjonalizm.

Jestem pacjentką Pana Doktora i zawsze mogę na niego liczyć. Widać, że martwi się o swoich pacjentów i zawsze można na nim polegać. Szczerze pozdrawiam i polecam Pana Doktora Górala wszystkim pacjentom.

Witam. Pan doktor Góral po wypadku postawił mnie na nogi. Przez cały okres rekonwalescencji czułam prawdziwa troskę lekarza - przez co czułam się bezpieczniej. Lekarz z POWOŁANIA !!!

bardzo dobry ortopeda, fachowe porady, pewna ręka, profesjonalizm-ja również gorąco polecam doktora Górala

Z pełną świadomością mogę polecić dr Górala. Niestety całkiem niespodziewanie musiałam zmierzyć się z różnymi lekarzami i systemem, który czasem odbiera nadzieję. Panie doktorze, słowo dziękuję nawet w małej części nie oddaje tego, ile Pan dla mnie zrobił, a ja będę o Panu pamiętać już zawsze… Pozdrawiam Monika

Doktor T. Góral to wybitny specjalista ,który do kazdego podchodzi jak swój i kazdemu wytłumaczy po naszemu co trzeba zrobić żeby ulzyc w cierpieniu i pomóc w zwalczeniu dolegliwości.Warto udać się do tego lekarza.Polecam.

Najlepszy ortopeda jakiego znam.Miałem operację rok temu i jestem zachwycony rezultatem,kiedyś ledwo się poruszałem a teraz mogę żyć jak dawniej.

Polecam, ponieważ pan Góral jest bardzo dobrym ortopedą. Wyszłam z wizyty zadowolona. Doktor szczegółowo omawia problemy i podchodzi z sercem do swojej pracy

Zdecydowalam sie pojsc do pana doktora Tomasz Górala sugerujac sie opiniami innych pacjentow , którzy wypowiadali sie b.smpaycznie o panu Doktorze i .............z pełna odpowiedzialnością dolaczam do tej grupy!! Również jestem zadowolona z opieki i efektów leczenia .