Lekarze

{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Psycholog
                                       mgr Patrycja Greiner

mgr Patrycja Greiner

30-513 Kraków

Pani Patrycja jest wyjątkowo ciepłą i kompetentną profesjonalistką. Jej empatyczne podejście i zrozumienie problemów, z którymi się zwróciłam, sprawiły, że czułam się słyszana i wspierana. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc i wsparcie, które otrzymałam, i z całego serca polecam Panią Patrycję każdemu, kto potrzebuje profesjonalnej pomocy.
{'id': 26013, 'name': u'Lublin'} Terapeuta
                                       mgr Izabela Marczak

mgr Izabela Marczak

Terapeuta, Psycholog

Specjalisyczny Gabinet Psychologiczno-Terapeutyczny Izabela Marczak
ul. Długa 5/133 - 4 piętro, 20-346 Lublin
Lublin

Bardzo polecam. Jestem w trakcie terapii. Konkretna, rzeczowa, przy tym bardzo miła, wspierająca. Bardzo pomada mi uświadamiać sobie moje dotychczasowe nie do końca wspierające mnie wybory, wiem, że jeszcze dużo pracy przede mną ale cieszę się, że trafiłem na takiego psychologa jak Pani Iza.
Opinia dodana przez: Andrzej

lek. med. Lechosław Budzyński

Specjalistyczny Zespół Medyczny "INTERMED"
Głowackiego 35
20-060 Lublin

Doktor Lechosław Budzyński to doskonały chirurg, o zmianach estetycznych na ciele wie chyba wszystko. Bardzo dobrze postawił diagnozę, miałem do usunięcia brodawki. Zabieg lekarz przeprowadził tak, że nie ma ani śladu. Godny polecenia.
Opinia dodana przez: Piotr
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Neurolog
                                       lek. med. Renata Samocka

lek. med. Renata Samocka

Neurolog

LekMedic
Marymoncka 75A
01-802 Warszawa

Byłam na wizycie pierwszy raz. Wspaniała Pani doktor miała do mnie całościowe podejście do zgłaszanego mną problemu zdrowotnego. Fachowo i szczegółowo poradziła mnie jak polepszyć mój stan zdrowia. Zdecydowanie zyskała moje uznanie. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Larisa Flis
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Internista
                                       dr n. med. Jacek Bednarek

dr n. med. Jacek Bednarek

Internista, Kardiolog

31-271 Kraków

Rewelacyjny pod każdym względem: kompetencje, umiejętności, wiedza, wspaniały lekarz , a przede wszystkim człowiek
Opinia dodana przez: kama
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Psycholog
                                       mgr Karolina Głowa

mgr Karolina Głowa

30-513 Kraków

Do Pani Karoliny trafiliśmy razem z żoną, ze względu na problemy w związku. Jesteśmy wdzięczni za jej profesjonalizm i umiejętność słuchania podczas wizyt, to pozwoliło nam z żoną na otwarte rozmowy. Dzięki wsparciu Pani Karoliny udało nam się zrozumieć źródła naszych problemów i nauczyć się komunikować nasze potrzeby. Jestem niezwykle wdzięczny za pomoc, którą otrzymaliśmy, i polecam Panią Karolinę każdej parze, która przechodzi przez trudny okres i potrzebuje profesjonalnego wsparcia.
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Psychoterapeuta
                                       mgr Anna Kajda

mgr Anna Kajda

Psychoterapeuta

30-513 Kraków

Pani Anna łączy profesjonalizm z głęboką empatią. Początkowo moje nastawienie do psychoterapii nie było najlepsze, jednak zdolność Pani Anny do tworzenia bezpiecznej, zaufanej przestrzeni pozwoliła mi na otwarcie się i zrozumienie moich wewnętrznych doświadczeń. Terapia nie była łatwa i prosta, jednak już po jej zakończeniu mogę stwierdzić że wiele zmieniła na lepsze. Dlatego polecam Panią Annę każdemu, kto szuka skutecznej pomocy.
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Zbigniew Samitowski

dr n. med. Zbigniew Samitowski

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

31-271 Kraków

Sz. P. Doktorze! Bardzo dziękuję za okazane serce i leczenie. Bogu dziękuję że na swojej drodze spotkałam tak wspaniałego lekarza. Panie doktorze, ze swoim stoickim spokojem jest Pan jak balsam który koi rany. Ten spokój udziela się również pacjentom. Dziękuję również za to, że ile razy dzwoniąc do Pana, nigdy nie odmówił mi Pan pomocy. W obecnym czasie rzadko jest spotykany lekarz o gołębim sercu i fachowości dla pacjenta. Pozdrawiam ...
Opinia dodana przez: Teresa
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Laryngolog
                                       prof. dr hab. n. med. Jacek Składzień

prof. dr hab. n. med. Jacek Składzień

Laryngolog

31-271 Kraków

Pan Profesor jest niezwykle uprzejmym, miłym i wyrozumiałym człowiekiem - jest jednym z najlepszych specjalistów w Krakowie jeśli chodzi o laryngologię i zabiegi - wcześniej byłam u 2 Pań laryngolog, które kierowały mnie na zabieg wycinania obrzęku z gardła - tudzież Pan Profesor bardzo dokładnie zbadał moje gardło i okazało się, że nic tam nie ma i żaden zabieg nie jest mi potrzebny. Pan Profesor podszedł do badania bardzo profesjonalnie ...
Opinia dodana przez: Kasia H.
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Terapeuta
                                       mgr Rafał Duda

mgr Rafał Duda

Terapeuta, Masażysta

Centrum Rehabilitacji Fizjo-Orth
ul. Andersena 1, 01-911 Warszawa
01-652 Warszawa

Trafiłem do Pana Rafała z potwornym bólem odcinka lędźwiowego kręgosłupa, ból na tyle mnie ograniczał, że miałam trudności z poruszaniem się oraz z normalnym siedzeniem. Jeden z lekarzy proponował mi zabieg chirurgiczny ale szczęście kolega polecił mi Pana Rafała na i po niespełna 1,5 miesiącu leczenia mogę w końcu normalnie funkcjonować, a ból ustąpił całkowicie. Z pewnością jest to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Bardzo cenię wiedzę, umiejętności i zaangażowanie ...
Opinia dodana przez: k.wilczek
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Torakochirurg
                                       dr hab. n. med. Janusz Włodarczyk

dr hab. n. med. Janusz Włodarczyk

Torakochirurg, Chirurg ogólny

31-271 Kraków

Wspaniały lekarz,przede wszystkim wspaniały człowiek,który rozumie strach i cierpienie innych.Wszystko tłumaczy,po operacji często odwiedza i interesuje się pacjentem.W moim przypadku nawet na urlopie zaglądnał do mnie.Jestem bardzo wdzięczna za uratowanie mojego zdrowia i życia.Polecam wszystkim,a panu doktorowi bardzo dziękuję.
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Seksuolog
                                       mgr Pola Dębowska-Ciępka

mgr Pola Dębowska-Ciępka

Seksuolog, Psycholog

30-513 Kraków

Ogromnie polecam, Pani Pola to prawdziwa specjalistka! Jej porady za każdym razem są bardzo trafione, a pomoc nieoceniona. Jestem już po kilkunastu wizytach u Pani Poli, a pozytywne rezultaty pojawiły się niemal od razu.
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Dermatolog
                                       lekarz Magdalena Popko

lekarz Magdalena Popko

Dermatolog, Dermatolog dziecięcy

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Magdalena Popko
Aleksandra Gieysztora 6 lok. u1
02-999 Warszawa

Wspaniała Pani doktor, z sercem podchodząca do pacjentów, dokładnie wszystko tłumaczy, cierpliwa, widać że lekarka z pełną pasją i zaangażowaniem. Serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Katarzyna
{'id': 35984, 'name': u'\u0141\xf3d\u017a'} Psycholog
                                       mgr Tymoteusz Cabaj

mgr Tymoteusz Cabaj

Centrum Rozwoju i Psychoterapii BLIŻEJ SIEBIE
Wigury 7 kl. D lok. 27
Łódź

Do Pana Tymoteusza trafiliśmy z polecenia koleżanki z pracy która chodziła do niego indywidualnie i była bardzo zadowolona. Z perspektywy czasu - zakończyliśmy po roku terapii - również możemy w 100% go polecić bo jesteśmy wdzięczni za jego ogromne zrozumienie, profesjonalizm i zaangażowanie jako nasz terapeuta. Umie wsłuchiwać się w problemy i dostosowywać terapie do aktualnych potrzeb a nie narzuca jakiś schematów dzięki czemu czuliśmy się naprawdę zrozumiani i wspierani ...
Opinia dodana przez: M i K
{'id': 36027, 'name': u'Gdynia'} Psychoterapeuta
                                        Natalia Staska

Natalia Staska

Psychoterapeuta

Bratnia - Gabinet Psychoterapii
Wójta Radtkego 42
Gdynia

Pani Natalia jest wspaniałą psychoterapeutką – serdeczną, empatyczną i uważną na drugiego człowieka. W swojej pracy terapeutycznej łączy podejście psychodynamiczne, co było dla mnie niezwykle cenne. Inspiruje do pracy nad sobą i do wprowadzenia zmian w swoim życiu. Serdecznie polecam 🙂
Opinia dodana przez: Monika
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Logopeda dziecięcy
                                       mgr Joanna Voss

mgr Joanna Voss

Logopeda dziecięcy, Logopeda

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D
05-082 Warszawa

Pani Joanna świetnie prowadzi zajęcia z prawidłowej wymowy dla osób dorosłych. W naszej grupie wszyscy zauważają znaczny postęp. Zawsze tez znajdzie czas na indywidualne pytania, nawet już po zajęciach.
Opinia dodana przez: Anna
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Traumatolog
                                       lekarz Roman Lech

lekarz Roman Lech

Traumatolog, Ortopeda

Dolnoślaski Szpital Specjalistyczny im. T Marciniaka Oddział Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej
ul. Filedrofa 2
54-049 Wrocław

Bardzo kompetentny, sympatyczny i życzliwy lekarz, poświęcający pacjentowi czas i uwagę. Serdecznie polecam. Panie Doktorze, bardzo dziękuje za wykonanie mi operacji stawu biodrowego. Życzę wszystkiego najlepszego!
Opinia dodana przez: Joanna
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Radiolog
                                       lekarz Beata Szczepińska

lekarz Beata Szczepińska

Radiolog

Szczepińska Beata, lek. med. radiolog
Wrocław

Jestem pod ogromnym wrażeniem Pani Doktor , nie tylko świetny fachowiec z dużą wiedzą, ale również cudowna , empatyczna, ciepła osoba. Jeszcze raz dziękuję Pani Doktor. Marta.W.
Opinia dodana przez: Marta

Piotr Nowak

Seksuolog, Psychoterapeuta

Luxmedica
19 The Mall Ealing, London W5 2PJ
Londyn

Jakiś czas temu Ja i mój mąż mieliśmy duże problemy ze współżyciem - kierowały nami inne oczekiwania. Utrudniało to nasze relacje, coraz częściej się kłóciliśmy; emocje związane z tym problemem zaczęły przekładać się na inne sfery naszego życia. Staliśmy się dla siebie niemili i oziębli. Bardzo się bałam że to początek końca naszego małżeństwa. Wtedy postanowiłam udać się do specjalisty. Szukając w internecie zauważyłam że Pan Piotr Nowak ma bardzo ...
Opinia dodana przez: Ewa
{'id': 42540, 'name': u'Nowy Dw\xf3r Mazowiecki'} Stomatolog
                                       lek. dent. Agnieszka Kotwa

lek. dent. Agnieszka Kotwa

ArtDENTA Agnieszka Kotwa
Modlińska 1 lok. 37
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

Najlepszy Stomatolog z jakim miałam doczynienia, a było ich sporo. Pani Doktor zanim wykona jakikolwiek zabieg tłumaczy dosłownie każdy swój ruch - dla mnie jest to bardzo ważne. Zabiegi wykonywane są na nowoczesnym sprzęcie. Gabinet jest zadbany. Nie zmienię już stomatologa.
Opinia dodana przez: Sandra K.