Lekarze Lekarz rodzinny lekarz-rodzinny internista

lekarz Wiesław Piskadło

Lekarz rodzinny, Internista

ulica Kochanowskiego 25
38-500 Sanok

Cierpliwy, kompetentny, życzliwy a ponadto niezwykle skromny i szlachetny człowiek. Mimo nawału biurokracji medycznej stara się poświęcić pacjentowi odpowiednią ilość czasu. Coraz mniej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: M.A.G...

dr Jarosław Kacprzak

FAR-MED

Porządnie, fachowo bez owijania w bawełnę, dobrze wyjaśnia naturę problemu i choroby. Serdecznie polecam.

dr Krzysztof Ziętek

Prywatny Gabinet Lekarski
Chłapowskiego 33 l. 22
63-100 Śrem

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pan Doktor odpowiedział na wszystkie moje pytania, miał ogromną widzę, rozwiał moje wątpliwości i uspokoił. Serdecznie dziękuję Panu Doktorowi za poświęcony czas. Polecam każdemu, ponieważ Pan Doktor to prawdziwy lekarz z powołania.
Opinia dodana przez: Karina

Dorota Obraniak

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki
Rzgowska
Łódź

Ja ją po prostu kocham, za to jakim jest lekarzem, człowiekiem, godna polecenia. Cały czas pomaga mi w prowadzeniu mojej choroby i naprawia błędy innych lekarzy. Jest lekarzem z powołania i nie leci na kasę jak to obecnie jest praktykowane.
Opinia dodana przez: DOROTA

lekarz Alicja Zwijacz-Zawada

Internista, Diabetolog

Samodzielny Publiczny Ośrodek Zdrowia
Władysława Orkana 37c.
34-424 Szaflary

Bardzo doświadczona miła Pani Doktor. Służy poradą i pomocą. Nie lekceważy pacjentów ani ich choroby.

dr n. med. Grzegorz Nowakowski

Internista, Endokrynolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Chirurgiczna
26 Marca 164
44-300 Wodzisław Śląski

Byłam dziś u doktora , bardzo miły, sympatyczny lekarz , wszystko wytłumaczył.Ma podejście do pacjenta. Polecam z całego serca
Opinia dodana przez: Patrycja Bladosz

lekarz Hanna Kierończyk

Przychodnia ARCANUS
inna Kościuszkowców 33 F
62-020 Swarzędz

Nie ma lepszego lekarza. Gdyby wszyscy byli tak dobrzy i wkladaliby w prace lekarza serce nie byloby tylu pomylek.

lekarz Izabela Kutyła

Centrum Medyczne LUX MED
al. Jerozolimskie 65/79
00-697 Warszawa

Mam niewiele ponad 50 lat. Z uwagi na zmianę miejsca zamieszkania zmieniłam lekarza rodzinnego i trafiłam pod skrzydła pani dr Izabeli Kutyła. Gdyby nie ona, do dziś nie wiedziałabym tego, co wiem dzis. Bo nie odczuwalam zadnych dolegliwosci, ktore sklanialyby mnie do wykonania jakichs dziwnych badan. A pani dr rzekła, że w tym wieku trzeba sprawdzic to i owo i skierowala na wlasciwe badania. I chwala Bogu! Bo wczesnie wykryto ...
Opinia dodana przez: Libra

lekarz Andrzej Woliński

Ośrodek Dializoterapii
Witolda Chodźki 2
20-093 Lublin

Jeden z najlepszych lekarzy z jakimi miałem do czynienia. Bardzo wnikliwy i dokładny, a przy tym bardzo sympatyczny. Polecam!
Opinia dodana przez: Bartłomiej

Małgorzata Zawiślan

Internista, Lekarz rodzinny

Praktyka Grupowa Lekarzy Rodzinnych Sp.J NZOZ Ewa Drohomirecka-Zach & Małgorzata Zawiślan
Os. 2-go Pułku Lotniczego 22 /D
Kraków

WSPANIAŁA LEKARKA, konkretna, bardzo kompetentna, jej diagnozy są w 100% trafne, jest dociekliwa, nie szczędzi badań w celu postawienia trafnej diagnozy. Przy Niej pacjent nie czuje się anonimowo. Zdarzało się, że Pani Doktor dzwoni po wizycie, bo: "Jeszcze pomyślałam, że zrobimy...". Gdy zna wyniki (zanim ja je otrzymam) i coś uważa jest nie tak, sama dzwoni z informacją i zaleceniem. Nigdy nie odmówiła konsultacji, nawet kosztem czasu prywatnego. Pani dr ...
Opinia dodana przez: Halina

lekarz Miłosz Klimecki

ul. Osikowa 29
95-200 Pabianice

Całkowicie zgadzam się z opiniami powyżej. Do kultury osobistej i wiedzy fachowej pana doktora ,mogę dodać umiejętność słuchania pacjenta i jego rodziny oraz stawiania trafnych diagnoz. Fachowość i zaangażowanie jest na wysokim poziomie także w trakcie wizyty w ramach świątecznej i nocnej pomocy lekarskiej. Polecam każdemu, pan doktor Miłosz Klimecki przywraca wiarę w ludzi i lekarzy z prawdziwego powołania.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Dorota Jazgarska-Orzeł

Lekarz rodzinny, Okulista

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
05-500 Piaseczno

Bardzo miła Pani Doktor. Poświęciła mi dużo czasu. Badała bardzo dokładnie. Dziękuję i bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Alina

lekarz Małgorzata Szwed

NZOZ "HELIOS"
Balbiny Świtycz-Widackiej 3
10-691 Olsztyn

Najlepsza Lekarka jaką miałam. Zawsze ciepła, życzliwa i z ogromną cierpliwością. Jestem pod ogromnym wrażeniem niesamowitej wiedzy i całościowego spojrzenia na pacjenta. Jestem ogromnie wdzięczna Pani Doktor za ostatnie lata opieki nad moim zdrowiem.
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Barbara Łazicka

al. Niepodległości 31
66-100 Sulechów

Wzór dla naśladowania dla lekarzy. Wspaniała Pani Doktor, niezwykle kompetentna, uprzejma, uśmiechnięta. Niech nam Pani żyje 100 lat! :-)
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Anna Nowakowska

Deszczowa 12
87-800 Włocławek

jestem bardzo zadowolona z wizyt u lekarza

dr Alina Podlaszewska

Spokojna 1
89-430 Kamień Krajeński

Mam 36 lat. Borykałem się z bólem biodra. Ćwiczyłam skutecznie do pewnego momentu, granicy i tu już nie wiedziałam jak sobie radzić dalej. Niewielki ból, ale jednak pozostał. Byłam u Pani doktor na zabiegu. Już po pierwszej wizycie biodro, odcinek lędźwiowy przestał mnie bolec. Skuteczna, miła, profesjonalna. Poświęci pacjentowi tyle uwagi i czasu ile potrzepuje. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Tomasz Dąda

Wiśniowa 16
27-600 Sandomierz

Doktor Dąda godny zaufania ,rzetelny wszystko wytłumaczy bardzo sympatyczny nie pierwszy raz korzystam i nie zawiodłam się ma bardzo dobra opinie jako lekarza z powołania i to prawda polecam
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Mirosław Puławski

Przychodnia
Szkolna 6
98-324 Wierzchlas

Wspaniały lekarz, bardzo pomocny i życzliwy, sumienne podejście do pacjenta i zrozumienie potrzeb pacjenta

lekarz Piotr Adamski

Internista, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Lekarza Ogólnego Piotr R. Adamski
Rynek 4/2
66-330 Pszczew

Lekarz godny polecenia i zaufania, znam go od wielu lat, korzystam z jego wiedzy i z pełnym przekonaniem polecam każdemu. W czasie pandemii nie zamykał przychodni jak inni i z pełnym zaangażowaniem leczył ludzi, mimo realnego zagrożenia dla siebie i pracowników. Znakomity lekarz i porządny Człowiek.
Opinia dodana przez: Jarosław

Bożena Bilo-Erechemla

NZOZ Optima
37-700 Wapowce

Wyjątkowo sympatyczna, kompetentna. Ma dwie specjalizacje i dużą wiedzę