Lekarze internista gastrolog

lekarz Piotr Oset

ulica Jana Pawła II 52/122B
98-200 Sieradz

Dziś miałam wykonywaną kolonoskopię przez Pana doktora Oset ,polecam z czystym sumieniem Pana doktora. Bardzo się bałam badania i niepotrzebnie. Bardzo miły lekarz,uśmiechnięty, wzbudził moje zaufanie i polecam wszystkim którzy boją się badania ,to nic strasznego. Mój przypadek nie należał do łatwych ale Pan doktor sobie świetnie poradził. Pani asystentka również bardzo miła i pomocna. Nie bójmy się badać ,to może uratować życie. Pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Patrycja

dr n. med. Dugerjav Baansuren

Gastrolog, Gastrolog dziecięcy

Podgórna 4
40-095 Katowice

Bardzo dobry specjalista! Przez wiele lat nie potrafiłam sobie poradzić z bólami kręgosłupa oraz migrenami choć korzystałam z usług wielu fizjoterapeutów, a dzięki zabiegom akupunktury jestem jak nowonarodzona!
Opinia dodana przez: M

lekarz Jadwiga Gniady-Jastrzębska

WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im.L. RYDYGIERA
os. Złotej Jesieni 1 31-826 KRAKÓW
31-826 Kraków

Pani Doktor super lekarz, polecam z całego serca, pielęgniarz też wspaniały człowiek razem tworzą wspaniały zespół.
Opinia dodana przez: Anna

lek. med. Antoni Gugulski

Gastroenterolog, Gastrolog

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Warszawa

Uważam,że to najlepszy lekarz w tej dziedzinie! Byłam u kilku lekarzy w całej Polsce i on jako jedyny dopasował mi idealnie leki, postawił właściwą diagnozę. Gdyby nie Pan Doktor pewnie nie pisałabym teraz tej opinii. Dziękuję !
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Dariusz Giezowski

Gastroenterolog, Gastrolog

ZDROJOWA Clinic Lubuskie Centrum Gastroenterologii i Hepatologii Dariusz Giezowski
Zdrojowa 2
65-142 Zielona Góra

Znakomity lekarz. Bardzo życzliwy, empatyczny. Duża wiedza i fachowość. Zabieg kolonoskopii i gastroskopii przeprowadził perfekcyjnie. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Narcyz

dr Krzysztof Kamiński

Gastroenterolog, Internista

Gorlice

Dobry, kompetentny lekarz. Wywiad, badanie , bezstresowa gastroskopia przebiegły zgodnie z moimi oczekiwaniami. Lekarz ładnie pokazał i wytłumaczył co jest nie tak i co dalej zrobić.

dr n. med. Waldemar Motyl

P U M Szczecin
unii lubelskiej 1
71-470 Szczecin

Pan Doktor to najlepszy gastroenterolog w okolicy (a miałam już przyjemność z kilkoma) zawsze przyjaźnie uśmiechnięty, widać że chce dla pacjenta jak najlepiej...na każdej wizycie wykonywane jest USG i wszystko tłumaczy krok po kroku, służy dobrą radą nawet jeśli problem nie dotyczył mojej osoby. Moim zdaniem lekarz z powołania z ogromną wiedzą i wspaniały człowiek w jednej osobie :)
Opinia dodana przez: Jola

dr n. med. Przemysław Besser

Gastrolog, Gastroenterolog

Poliklinika Doktora Bessera
ul. Sucha 7a
41-200 Sosnowiec

POLECAM! leczę się u Doktora Bessera ponad 10 lat i zawdzięczam mu życie i zdrowie. Leczy całego człowieka a nie zajmuje się tylko jednym organem pacjenta, robi to na podstawie wynikow zleconych badan. Lekarz z powolania

Khalil Nazzal

Internista, Gastrolog

A ja mam bardzo dobre wrażenie i polecam! Mi pomógł ,konkretny i rzeczowy z mocnym charakterem:) Myślę że należy mu zaufać, wie co robi...
Opinia dodana przez: Monika

dr n. med. Krzysztof Jarus

Gastrolog, Internista

centrum gastroenterologii
ul.Jana Pawła
44-300 Wodzisław Śląski

Koszmar, koszmar i jeszcze raz koszmar. Pan doktor wie wszystko o wszystkim, ale nie na temat tego o czym powinien porozmawiać z chorym pacjentem na wizycie. Kiedy zapytałam o refundację bardzo drogiego leku dowiedziałam się wszystkiego o przepisach w Polsce, ale ani słowa na temat własnej choroby. Usłyszałam nawet pytanie, czy zapłacę Panu za cztery opony do samochodu, które kosztują go 6 tysięcy. To sobie Państwo wyobraźcie jakim samochodem doktor ...
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Anna Cybulska

Gastrolog, Internista

Ścieżka 5
03-108 Warszawa

Brak mi słów. Pani Doktor robiła mi już chyba „entą” gastroskopię bez znieczulenia w moim życiu. Trafiałam naprawdę na różnych lekarzy. Byli lepsi, byli gorsi, ale z czymś takim się jeszcze nigdy do tej pory nie spotkałam! Kompletne lekceważenie, kultura osobista Pani Doktor nie była tego dnia w pomieszczeniu, a czytając komentarze innych mam wrażenie, że wyszła na dobre. Nigdy nie miałam żadnych dolegliwości po badaniu, a tu zmagałam się ...
Opinia dodana przez: Magdalena

dr n. med. Krzysztof Kurek

Warszawa

Byłam umówiona w Familijnym centrum medycznym na pierwszą wizytę u gastrologa, gdyż byłam zmuszona do zmiany lekarza prowadzącego. Oczywiście wizyta prywatnie, gdyż jak wiadomo kolejki na NFZ są bardzo długie, a wybierając taka wizytę możemy liczyć na dużo więcej poświęconego czasu niż 14 minut, które gwarantuje fundusz. Nic bardziej mylnego. Począwszy od rażącego 40 minutowego spóźnienia po 5 minutowej wizycie zostałam odprawiona z tym jakże wdzięcznym „to wszystko”. Oczywiście podczas ...
Opinia dodana przez: Gabriela

lekarz Waldemar Mucha

Archimedesa 3/40
01-481 Warszawa

Pan doktor Mucha jest bardzo uprzejmy, delikatny i sympatyczny. Do badania USG podchodzi bardzo profesjonalnie i umiejętnie. Od ośmiu lat do Niego chodzę i polecam. Joanna
Opinia dodana przez: joanna

lekarz Łukasz Hordecki

Samodzielny publiczny zakład Opieki Zdrowotnej w Kościanie
ulica Szpitalna 7
64-000 Kościan

Bardzo neutralny lekarz. Średnio tłumaczy sposób leczenia, nie jest też szczególnie uprzejmy. Raczej można powiedzieć że jest przeciętny
Opinia dodana przez: N.

lekarz Jacek Stańczyk

Eleonory 10
93-482 Łódź

Lekarz bardzo konkretny, bez zbędnych słów i "słodzenia", według mnie profesjonalny i skierowany na pacjenta. Bardzo dokładnie udziela odpowiedzi na zadawane pytania, cierpliwy i kulturalny. Gastroskopię miałam w porównaniu z innymi lekarzami stosunkowo długą i wyczerpującą, ale wg. mnie, o wiele dokładniejszą. Z gastroskopią jest jak z rzemiosłem, aparat może być najlepszy - a prawidłowość badania zależy od człowieka. Ja mam zaufanie do tego lekarza.
Opinia dodana przez: Grażyna

lekarz Iwona Piątek

SP ZOZ Szpital Psychiatryczny
ulica Gliwicka 5
Toszek

Szczerze polecam panią dr. Iwonę Piatek. Pani doktor mnie zbadała i fachowo,cierpliwie wszystko wyjaśniła. Polecam
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Linda Hoffmann

Internista, Geriatra

Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów
ul. Młynarska 8/12
Warszawa

Pani doktor przez lata zajmowała się moją babcią, postawiła trafną diagnozę, skutecznie leczyła i wyleczyła babcię z neuralgii po półpaścu, gdzie inni lekarze wysyłali babcię do szpitala psychiatrycznego z powodu rzekomych problemów ze zdrowiem psychicznym, bo napady bólu były tak częste, że babcia co kilka dni była na SOR z podejrzeniem zawału. Każdego człowieka, a lekarza tym bardziej, można zniszczyć, jeśli tylko ktoś ma w tym interes, pieniądze i czas!
Opinia dodana przez: Wojtek Ch.

lekarz Anna Lewandowska

ulica Zamkowa 1A/27
21-500 Biała Podlaska

Pani Doktor Lewandowska jest doskonalym lekarzem jest miła serdeczna i wszystko dobrze wyjaśni gdy są jakieś wątpliwości. Polecam.

lekarz Jan Hałabuda

ulica Spółdzielcza 2/20
21-500 Biała Podlaska

Bardzo kompetentny lekarz, doświadczony, chcę pomóc pacjentowi. Skuteczny zna się na tym co robi. Polecam!!

lekarz Aleksandra Dońska-Wyporek

Narciarska 1201
43-374 Buczkowice

Wizyta u Pani Doktor przebiegla bardzo dobrze. Lekarz spokojny, rzetelny, w sposob skrupulatny przenalizowala wyniki badan, przeprowadzila wywiad i badanie. Wszystko mówiła spokojnie i w przyjemnie atmosferze, chociaz dalo sie odczuc, ze Pani Doktor jest poważna, wyważoną osoba. Pani Doktor wytłumaczyla wszystko.o wyjasniła z czego wynika jej ocena sytuacji. Wizytę u Pani Doktor oceniam jak najbardziej pozytywnie.
Opinia dodana przez: Natalia