Lekarze

- 120261

lek. dent. Danuta Filipkowska

ulica K.I.Gałczyńskiego 2
82-300 Elbląg

Pani doktor Danuta Filipkowska jest bardzo kompetentnym lekarzem z dużym doświadczeniem.Mam do niej pełne zaufanie, wytłumaczy wszystko z detalami, pokaże modele, rysunki by łatwiej było pacjentowi zrozumieć o czym mówi.Wizyty trwają dość długo,zależnie od tego co trzeba zrobić. Trochę to kosztuje ale naprawdę się opłaca i wiem, że płacę za solidną pracę,mam plomby ,które zakładała mi pani doktor Filipkowska wiele lat temu i nadal są OK. Ważna w tym oczywiście ...
Opinia dodana przez: TERESA

lek. dent. Danuta Fortuna

Indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska
ulica Handlowa 1
34-200 Sucha Beskidzka

Polecam Pani doktor kompetentnie podchodzi do pacjenta zawsze uśmiechnięta długo poświęca czas osobie w gabinecie POLECAM

lek. dent. Joanna Furtak-Pobrotyn

dr n. med. Maciej Rabczyński

CM KRZYWOUSTEGO
ul. Bolesława Krzywoustego 290
51-312 Wrocław

Gorąco polecam. Dokładne badanie, dokładne wyjaśnienia, bardzo przyjemny, miły, kontaktowy lekarz. Poświęca pacjentowi tyle czasu, aż uzyska on wszelkie informacje i zalecenia. Warto!
Opinia dodana przez: Alicja

dr n. med. Barbara Brzezińska

Kardiolog

54-239 Wrocław

Znakomity, kompetentny i oddany pacjentom lekarz. Polecam.

lekarz Rafaela De Signio

Dermatolog

54-239 Wrocław

Bardzo dobry lekarz, kompetentny, wzbudzający zaufanie, umiejący wysłuchać pacjenta i nad wyraz uprzejmy. Poza tym Pani Rafaela jest bardzo wesołym człowiekiem. Wszystkim polecam.

Barbara Pawlik

Neurolog

54-239 Wrocław

Uszkodzony nerw strzałkowy. Po konsultacji moja opinia. Profesjonalizm w pełnym wydaniu, podejście do pacjenta bardzo wysoka klasa. Wyjaśnienie choroby, oraz przebieg terapii wytłumaczony na zrozumiały język. Naprawdę polecam.
Opinia dodana przez: Andrzej

lek. dent. Mariusz Geremek

Niepubliczny Zakład Opieki Stomatologicznej "GEDENT"
Bytomska 135
41-940 Piekary Śląskie

Świetne podejście do trudnej pacjentki, profesjonalne wykonanie, polecam wszystkim którzy mają obawy przed wizytą u stomatologa.

lek. dent. Ewa Gach

Oddziały Szpitalne
al. Zwycięstwa 31/32
80-219 Gdańsk

Wspaniały lekarz, u którego moja rodzina leczy zęby od lat

lek. dent. Katarzyna Galas

Księcia Jerzego II Piasta 2 a
49-300 Brzeg

Bardzo miła Pani doktor z bólem zęba przyjęła mnie od razu. Delikatna,szybka i skuteczna. Bardzo polecam
Opinia dodana przez: Marzena

lek. dent. Maria Galczak

Szeligowskiego 6 lok. 36
62-510 Konin

Cudowna pani stomatolog, zawsze uśmiechnięta i przyjaźnie nastawiona do pacjenta. Nigdy nie ma problemu z terminem wizyty, gdy jest taka potrzeba. Dodatkowo wiem, że zęby będą dobrze wyleczone i nie zostanę naciągnięta na ogromne koszty. Szczerze polecam, leczę się od kilku lat i mimo przeprowadzki do innego miasta nie mam zamiru rezygnować z usług zaufanego i sprawdzonego lekarza !

lek. dent. Waldemar Galus

Stawowa 24
46-060 Prószków

Zawsze panicznie sie bałem dentysty. To wynik złych doświadczeń jeszcze w dzieciństwie. Od paru lat z polecenia znajomych korzystam z usług pana W. Galusa. Wreszcie bezstresowo, kilka wizyt i dotąd nic nie bolało. Jeszcze dwa lata temu zaskakiwał niskimi cenami, dziś już tak tanio nie jest ale warto za taką jakość i kulturę obsługi nawet zapłacić więcej. Polecam.
Opinia dodana przez: Bogdan

lek. dent. Alicja Gałan-Koleśnik

Gabinet Stomatologiczno - Protetyczny Alicja Gałan - Koleśnik
Pocztowa 34
72-100 Goleniów

Witam... w dniu 15.01.2014r korzystałem z usług Pani Alicji i jestem bardzo zadowolony a wręcz zaskoczony profesjonalizmem wykonanego zabiegu (usunąłem trzy zęby i jeden korzeń na jednej wizycie) bez najmniejszego problemu i co najważniejsze dla mnie bez prawie żadnego bólu co właśnie świadczy o dużych umiejętnościach Pani Alicji oraz o stosowaniu profesjonalnych i nowoczesnych materiałów użytych przy zabiegu.. Polecam bardzo usługi Pani lek. dent.Alicja Gałan-Koleśnik ...
Opinia dodana przez: Ryszard

lek. dent. Agata Gilińska

Gorzów Wlkp
ul.Ogińskiego
66-400 Gorzów Wielkopolski

Gabinet stomatologiczny przy ul. Ogińskiego składa się z dwóch estetycznych, nowoczesnych i bardzo czystych gabinetów, prowadzonych przez dwie siostry, p. Agatę i p. Milenę. Obydwie panie zasługują na pochwałę, szczególnie za ich fachowe podejście do problemów. Wiedza oraz uprzejmość wobec pacjentów wzbudzają duże zaufanie. Sam osobiście miałem wizyty zarówno u p. Agaty jak i p. Mileny, dlatego z wielką przyjemnością mogę polecić obie panie lekarki. /JW.

lek. dent. Milena Gilińska

Gorzów Wlkp
ul.Ogińskiego

lek. dent. Justyna Głowacz

Józefa Poniatowskiego 6/20
26-610 Radom

Zdecydowanie polecam. Byłem z 10 letnim synem (przypadek tzw. skrajnie na NIE) i tak Pani dr go zagadała że sobie dał wyrwać ząb!!! (a to wyczyn nie lada) Bravo i polecam.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lek. dent. Joanna Gnorowska

Władysława Łokietka 31 lok. 3a
66-400 Gorzów Wielkopolski

Bardzo miła rzeczowa skrupulatna a zarazem sympatyczna i ładna. Strach przed dentystą mija jak się wchodzi do gabinetu Pani Joanny. Żadnego bólu. Polecam tego specjalistę.

lekarz Joanna Basiak-Pastucha

Kunickiego 35
20-412 Lublin

Pani doktor dokładnie wszystko mi wyjaśniła. Interesuje się pacjentem. Jest miła i kompetentna. Polecam. Pełne zadowolenie. A co najważniejsze nie naciąga na kasę w przeciwieństwie do lekarki do której chodziłam i uciekłam.

lekarz Andrzej Baszkowski

Praktyka Lekarzy Specjalistów "MEDIC-SPECJAL" s.c.
Grochowska 110
60-335 Poznań

Bardzo dobry lekarz , przemiły człowiek . Same miłe słowa mogę powiedzieć o Panu doktorze. Pozdrawiam Karolina

lekarz Romuald Bąk

Piłsudskiego 13/6
73-110 Stargard Szczeciński

Empatyczny i życzliwy. Dziękuję za przyjęcie z "marszu" i pomoc w bólu. Polecam tego stomatologa. Lekarz godny zaufania.
Opinia dodana przez: Maria