Lekarze

- 120261

lekarz Anita Berlińska-Rzemińska

pl. Kombatantów 1 lok. 1u
58-560 Jelenia Góra

Polecam Panią Doktor wszystkim. Miałem podbramkową sytuację chwilę przed wyjazdem, i pomimo, trudnosci w znalezieniu wolnej godziny, Pani Doktor mnie przyjęła i perfekcyjnie rozwiązała mój problem. Miło, szybko i skutecznie. Nie mam nawet zamiaru szukać kogoś innego, już się umówiłem na porządek ze wszystkimi zębami. Polecam!
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Ewa Beyga

Niepubliczny Stomatologiczny Zakład Opieki Zdrowotnej "EWADENT" S.C.
Wesoła 7
34-300 Żywiec

Pani doktor jest kompetentną , komunikatywną osobą .Leczymy z córka zęby od paru lat , jesteśmy bardzo zadowolone . Wybielałam również zęby dwukrotnie w odstępie roku , efekt bardzo dobry z zachowaniem naturalnego koloru bez efektu przesadnie białych sztucznych zębów . Godny polecenia fachowiec .

lekarz Marek Beyga

Niepubliczny Stomatologiczny Zakład Opieki Zdrowotnej "EWADENT" S.C.
Wesoła 7
34-300 Żywiec

Bardzo dobry fachowiec , miły i sympatyczny , efekty leczenia zadowalające . Gorąco polecam .

lekarz Elżbieta Bień-Gołczyk

św. Jana 13
41-803 Zabrze

sprzęt może nie najnowocześniejszy, ale wiedza czasami jst ważniejsza od sprzętu, a tego Pani doktor odmówić absolutnie odmówić nie można

lek. dent. Maria Biskup

Mickiewicza 58
34-100 Wadowice

Jedna z najlepszych dentystów protetyków nie ma lepszej w Wadowicech

lek. dent. Aneta Biskupek

ulica Dziadoszańska 8
54-153 Wrocław

Dr Aneta Biskupek, to super lekarz, miły, delikatny, profesjonalny, zna się na swoim fachu, mimo strachu Pani doktor podchodzi do pacjenta z delikatnością, zawsze ma dużo czasu, zna swojego pacjenta, polecam poprostu suuuper
Opinia dodana przez: DOROTA

lek. dent. Alicja Blusiewicz

Wałowa 1 lok. 6
37-700 Przemyśl

Najlepsza dentystka do jakiej miałem przyjemność chodzić przez 10 lat. poprawiała to co inni dentyści nie potrafili zrobić dobrze
Opinia dodana przez: Oskar Terlecki

lek. dent. Jacek Bogdański

Partyzantów 2
16-300 Augustów

Świetny lekarz stomatolog. Kompetentny, pasjonujący się swoją pracą, dokładny, solidny. Jako stomatolog nastawiony przede wszystkim na leczenie, a nie na usuwanie i protezy. Można mu zaufać. Polecam
Opinia dodana przez: Jerzy

lek. dent. Witold Brzyski

Opolska 14 a
31-323 Kraków

polecam,świetny fachowiec o ludzkim obliczu

lek. dent. Jolanta Budzyńska

Nowa 35
21-200 Parczew

Bardzo dobra Pani doktor, juz od kilku lat chodzę do niej na wizyty, kompetentna znajdzie nawet najmniejszy ubytek. Dużym plusem jest niska cena wizyty, minusem natomiast to, że zawsze sa u niej opóźnienia ale swoja fachowośćia i podejściem nadrabia;)

lek. dent. Katarzyna Dąbkowska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej emDENTIKA s. c.
al. Jana Pawła II 13/210
37-450 Stalowa Wola

Jest Bardzo Super Leczy Bez Boleśnie czasami Zaboli Przy Wierceniu Ale Ma Dobry Sprzęt Nie Nie Narzekam
Opinia dodana przez: Michał Szczuka

lek. dent. Jolanta Dąborowska

Ortodonta

Poradnia Medycyny Sportowej
Baczyńskiego 27
38-200 Jasło

Bardzo polecam, pani doktor jest w pełni profesjonalna i zaangażowana. Nigdy nie zostawi pacjenta w potrzebie. A jej usługi są na najwyższym poziomie.
Opinia dodana przez: Gabriela

dr n. med. Adrianna Berger-Kucza

Kardiolog

26 Marca 2
Wodzisław Śląski

Pani Doktor prowadziała mnie w ubiegłym roku w klinice. Konkretna i miła. Polecam.

dr Jakub Klapaczyńska

Hepatolog

Przychodnia Chorób Wątroby Hepatolodzy
Kępna 2
04-370 Warszawa

Kompetentny lekarz, bardzo dobre podejście do pacjenta, cierpliwie tłumaczy stan zdrowia i przypuszczalną przyczynę choroby. Nie spieszy się. Polecam.
Opinia dodana przez: Miłka

lek. dent. Kinga Długopolska

34-603 Ujanowice

Bardzo dobra Pani stomatolog polecam. Bardzo uprzejma konkretna ma odpowiednie podejscie do pacjenta.

lek. dent. Beata Drózd

os. Piastów 12 k
31-623 Kraków

Jak dla mnie to rewelacja,pełny profesjonalizm,delikatność i uprzejmość na najwyższym poziomie...polecam w 100%
Opinia dodana przez: Angela

lek. dent. Agnieszka Dudek

Rynek 16
32-005 Niepołomice

Polecam serdecznie.Pani stomatolog systematycznie ratuje moje zęby i czy prywatnie czy na kasę chorych nie ma znaczenia,bez bólu,miło i uprzejmie za każdym razem.Co najważniejsze precyzja i dokładność jakiej nie spotkałam nigdzie indziej.

lek. dent. Anna Dudzińska-Filkiewicz

Kołobrzeska 1 lok. 4
10-442 Olsztyn

Polecam Panią doktor. Kompetentny i mądry chirurg. Zabieg u niej przebiegł sprawnie i bezproblemowo.

lek. dent. Jan Dziewięcki

Piłsudskiego 35
58-500 Jelenia Góra

Najlepszy stomatolog na świecie ! Doświadczony ratujący zęby, ale też potrafi wyrwać na miejscu robi RTG, bez ceremonii i horrendalnych kosztów. Do doktora Dziewięckiego można iść z zaufaniem i spokojem. Niestety gabinet w Jeleniej Górze już nie funkcjonuje :(
Opinia dodana przez: Klara

lek. dent. Małgorzata Fechner

Zwierzyniecka 24/2
60-814 Poznań

Pani doktor bardzo cierpliwa, spokojna. Zawsze wszystko tłumaczy, zabiegi wykonuje bezboleśnie. Moje dzieci również chodzą do niej, nawet chętnie, bo pani doktor ma podejście- dużo z nimi rozmawia. Jestem bardzo zadowolona i polecam.
Opinia dodana przez: Agata