Lekarze

Neurolog

Centrum Medicover Ruczaj
Bobrzyńskiego 37
30-348 Kraków

Pani Doktor przeprowadza dokładny wywiad, kieruje na wszystkie potrzebne badania, podchodzi do choroby kompleksowo, a także dokładnie wszystko tłumaczy. Jest przy tym bardzo miła i poświęca tyle czasu ile trzeba. Mogę ją polecić!

dr n. med. Piotr Straszyński

Laryngolog, Otolaryngolog

Przychodnia KA-MED w Aleksandrowie Łódzkim
M.Skłodowskiej 3
Aleksandrów Łódzki

Zdecydowanie polecam. Chyba poprzednia opinia nie dotyczy tej samej osoby. Z tego co dowiedziałem się w poczekalni wszystko sie potwierdziło. Jest bardzo sympatyczny. Dzięki niemu chyba dalej żyję, po kilku wizytach u innych łódzkich laryngologów dopiero on wskazał na możliwe iine źródło mojej choroby i po rezonansie i operacji jest ok. Gorąco polecam. Zresztą do niego trafiłam też z polecenia sąsiadki.

dr n. med. Leszek Siemion

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Klinika Wiśniowa
Anieli Krzywoń 2
65-534 Zielona Góra

Pana Doktora cechuje bardzo wysoka kultura osobista , empatia , wrażliwość i troska o pacjenta .Te cechy połączone z kompetencjami zawodowymi dają poczucie bezpieczeństwa i pełnego zaufania .Czegoż chciec więcej ? Wdzięczna pacjentka :)
Opinia dodana przez: Grazyna
{'id': 1451, 'name': u'D\u0105browa G\xf3rnicza'} Psycholog
                                       mgr Beata Mazurek-Bugaj

mgr Beata Mazurek-Bugaj

Psycholog

GAJA Beata Mazurek Bugaj
Karola Adamieckiego, nr 2, lok. 24
41-300 Dąbrowa Górnicza

Specjalista kompetętny, uprzejmy. Polecam gorąco !
Opinia dodana przez: bug123
{'id': 20876, 'name': u'Suwa\u0142ki'} Psycholog
                                       mgr Joanna  Gerwel

mgr Joanna Gerwel

Psycholog, Psychodietetyk

Gabinet psychologiczno-psychodietetyczny
ul. Wojska Polskiego 23a
16-400 Suwałki

Pani Joasia to tak naprawdę pierwszy psycholog, który mi pomógł. Bardzo chciałam stracic na wadzę, jednak po wstepnej rozmowie Pani psycholog powiedziała, ze trzeba zacząć u podstaw, a jedzenie to wisienka na torcie. Bardzo mi pomogła uwierzyć w siebie, teraz kontynuujemy ograniczanie jedzenia. Zupełnie różni się od psychologów z filmów - żartuje, usmiecha sie, zarazą pozytywnym podejściem. Zdecydowanie polecam :)
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Patrycja Wiślińska

Centrum Profilaktyki i Terapii NZOZ Filia w Grodzisku Mazowieckim
Kościuszki 29
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Lekarz był mi polecony prze kosmetologa z tej same kliniki.Widzialam dziesiatki zadowolonych pacjetek Dr Wislinskiej opuszczajacych gabinet I sama zdecydowalam sie na konsultacjejTrzy generacje w mojej rodzinie korzystaly z fachowej pomocy lekarza. Polecam!!!!
Opinia dodana przez: Anna
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Ginekolog
                                       lekarz Monika Nekanda-Trepka

lekarz Monika Nekanda-Trepka

Gabinety Lekarskie Łucka
Łucka 18 lok. 1802
00-845 Warszawa

Pani doktor to profesjonalista w każdym calu, mimo złych wyników u poprzedniego lekarza wyszłam od niej bardziej spokojna wiedząc że dobrze nie jest, podejście i wiedza jaką posiada jest nieoceniona. Świetny lekarz, pełen empatii i życzliwości a także potrafi wyjaśnić wszystko czego się nie wie i nie rozumie. Polecam z całego serca, jestem nadal pod opieką Pani doktor i nie zamierzam tego już zmieniać ❤️
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Diabetolog
                                       dr n. med. Adam Markiewicz

dr n. med. Adam Markiewicz

Diabetolog, Nefrolog

Gabinety Promimed (200 m od Szpitala Rydygiera)
ul. Okulickiego 51
Kraków

Pan doktor Markiewicz to nie tylko świetny lekarz ale i wspaniały człowiek. Nie tylko pomógł mi schudnąć, ale całe prowadzenie było z klasą. Polecam
Opinia dodana przez: Mat

lekarz Dariusz Kosson

Anestezjolog, Lekarz farmakolog

Marszałkowska 28 (nad Trasą)
Warszawa

Wspaniały doktor i człowiek.leczę się u niego od kilku lat.dzięki temu chodzę i funkcjonuję bez bólu i depresji.Dr.Kosson jest najlepszym anestezjologiem w Warszawie.Polecam wszystkim chorym wizyty u niego.Mi bardzo pomógł.

lekarz Alina Czwarnos

Endokrynolog

Centrum Medicover Podgórska
Podgórska 36
31-536 Kraków

lekarz z powołania, odpowie na każde pytanie, każdego traktuje jakby był najważniejszy, zawsze uśmiechnięta

lek. med. Beata Borucka-Grodzka

GINMED
ul. Puławska 90 lok. 2a
Warszawa

Bardzo rzeczowa, kompetentna i delikatna(!) Pani Doktor. Słucha pacjentek i bierze wszystko pod uwagę. Niestety długo trzeba czekać na wizytę.
Opinia dodana przez: Niezadowolona

lek. med. Piotr Ginter

Arc Med s.c.
Mieczysława Kobyłeckiego 1
97-300 Piotrków Trybunalski

Odradzam. Preparat na powiekszenie ust slabiutki, wydalam kupe kasy, a efektu nie widac. Lekarz jeszcze mi wmawia,ze on widzi efekt. Kto lepiej niz ja sama i rodzina, z ktora mieszkam lepiej widzi czy sa efekty?! Siebie widze codziennie, wiem jak wygladam. Myslalam,ze lekarz poprawi w ramach tego i tak juz drogiego zabiegu te usta. W zyciu, kazal zaplacic. Plus,ze kazal tylko pokryc material, za usluge juz nie wzial. Ale i ...
Opinia dodana przez: Magda
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Ortodonta
                                       prof. dr hab. n. med. Piotr Fudalej

prof. dr hab. n. med. Piotr Fudalej

Ortodonta

Ortodoncja Piotr Fudalej
ul. Wielicka 38
02-657 Warszawa

Pan Profesor to wspaniała osoba zarówno jako człowiek i specjalista. Wizyta przebiegła w przemiłej atmosferze, Pan Doktor wszystko dokładnie wytłumaczył i odpowiedział na nurtujące mnie pytania. Polecam z całego serca Profesora. Na pewno to nie była ostatnia wizyta w jego gabinecie.
Opinia dodana przez: Max

dr n. med. Edward Mickielewicz

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
05-500 Piaseczno

Dwie operacje na tą samą nogę i obie partactwo..Pierwsza w 2018 roku na NFZ.Puściła śruba.Operacja nie wykonana prawidłowo.Umowa z NFZ przewiduje kompleksową operację.Czyli palucha koślawego i pozostałych krzywych palcy.Czego pan doktor nie zrobił.Twierdząc najpierw,że same się wyprostują.Potem nie mając argumentów stwierdziłł,że NFZ nie przewiduje takiej operacji.Co było nie prawdą.Po walce o swoje prawa doktor wraz z zarządem zdecydował się na poprawkę,ale tylko palucha.Operacja odbyła się w 2019 roku po najmniejszych ...
Opinia dodana przez: Jolanta
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Dermatolog
                                       dr Agnieszka Bliżanowska

dr Agnieszka Bliżanowska

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

WellDerm Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej
Piękna 44
00-672 Warszawa

Kobieta sukcesu po prostu - centrum które stworzyła to po prostu raj dla kobiety. Czasem przed zabiegami w welldermie się konsultuję z panią doktor. Bardzo przyjemna osoba, a wiedzę ma ogromną. Pozdrawiam serdecznie
Opinia dodana przez: alicja
{'id': 42915, 'name': u'\u015awidnik'} Ginekolog położnik
                                       dr n. med. Barbara Kułak

dr n. med. Barbara Kułak

Ginekolog położnik, Ginekolog

Specjalistyczny Gabinet Lekarski dr Barbara Kułak
ul. Deotymy 34
21-040 Świdnik

Pani doktor mnie operowała i jestem bardzo zadowolona z jej leczenia. Bardzo kompetentna i wnikliwa. Serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Anetta
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Chirurg plastyczny
                                       dr n. med. Rafał Pabiańczyk

dr n. med. Rafał Pabiańczyk

Chirurg plastyczny, Medycyna estetyczna

Face and Body Institute
Starowiślna 4/1
31-032 Kraków

U doktora Pabiańczyka powiększałam piersi w SCM clinic. Zdecydowałam się na niego ze względu na bardzo dobre opinie i nie zawiodłam się. Efekt w 100% mnie zadowala, piersi są jędrne, równe no i podstawa widocznie większe. Czas po zabiegu był praktycznie bezbolesny, to miłe zaskoczenie, bo chyba bólu bałam się najbardziej. O samym lekarzu powiem jeszcze, że jest bardzo profesjonalny, jasno tłumaczy i odpowiada na pytania. Polecam.
Opinia dodana przez: Pola

dr n. med. Małgorzata Kwiatkowska

Reumatolog, Pediatra

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Wilmed
Wiktorii Wiedeńskiej 9a lok. U2
02-954 Warszawa

Polecam Panią doktor z całego serca, fachowość, wnikliwość oraz po prostu duża empatia, pozdrawiam gorąco i polecam wizyty w medipark.
Opinia dodana przez: Becia
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Laryngolog
                                       lekarz Anna Pasterska

lekarz Anna Pasterska

Laryngolog

gabinet
Emilii Sczanieckiej
Poznań

Zgłosiłem się do Pani doktor, z przewlekłym katarem (utrzymującym się ponad miesiąc), krwawieniem z nosa i obniżonym zmysłem powonienia. Moim głównym celem było wykonanie badania fiberoskopem. Jednak po przeprowadzonym wywiadzie, Pani doktor uznała, że dane badanie jest zbędne i tylko obejrzała moje drogi oddechowe, po czym nie podała pełnej diagnozy, tylko stwierdziła, że jest to prawdopodobnie obecnie panujący wirus, połączony z ogólnym osłabieniem organizmu. Przepisała mi tylko jedne krople do ...
Opinia dodana przez: S

lek. med. Przemysław Król

NZOZ Euro-Klinika Sp. z o.o.
Wyspiańskiego 3
41-100 Siemianowice Śląskie

Piszę te słowa jako mąż Wspaniałej Kobiety mojej Żony ,na której drodze życia stanął RAK. Spadło to na nas jak grom z jasnego nieba, ale to samo Niebo dało nam poznać bardzo dobrego człowieka Pana Przemysława Króla. Pan doktor, jak mało który lekarz łączy w sobie profesjonalizm na najwyższym poziomie z autentycznym ludzkim i serdecznym podejściem do chorej osoby. Pan Przemysław w szczery i otwarty sposób wczuwa się w sytuację ...
Opinia dodana przez: Józef