Lekarze Lekarz rodzinny lekarz-rodzinny

Justyna Żółtko

t5ansporfowa
Białystok

Pani doktor Justyna Żółtko to empatia , wiedza , widać , iż lubi swoją pracę , taktowana i wyrozumiała dla pacjenta , ocena i diagnoza pacjenta SUPER . Mało jest tak dobrych lekarzy lub w ogóle ich brak , takich jak Pani Doktór Justyna Żółtko - wielka szkoda , że nie przyjmuje w PCM na Transportowej . Jestem mocno wdzięczny i zobowiązany . Pozdrawiam , Miłego dnia
Opinia dodana przez: Jan Czesław

Dorota Obraniak

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki
Rzgowska
Łódź

Ja ją po prostu kocham, za to jakim jest lekarzem, człowiekiem, godna polecenia. Cały czas pomaga mi w prowadzeniu mojej choroby i naprawia błędy innych lekarzy. Jest lekarzem z powołania i nie leci na kasę jak to obecnie jest praktykowane.
Opinia dodana przez: DOROTA

lekarz Ewa Lelito-Walkowiak

al. Niepodległości 31
66-100 Sulechów

Pani Doktor od wielu lat jest moim lekarzem, jest kompetentna ma ludzkie podejście do pacjenta oraz bardzo wyrozumiała przy czym bardzo dużo uwagi poświęca pacjentowi i naprawdę potrafi zdiagnozować pacjenta. Jest przy tym baaaardzo życzliwa i ciepła jako człowiek. Oby wszyscy lekarze brani z Pani doktor przykład, Serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Joanna

dr n. med. Marzena Nordyńska-Sobczak

Lekarz rodzinny, Pediatra

Przychodnia Lekarska RAD-MED Sp. z o.o.
Gajdasa 1 i 4
41-922 Radzionków

Lekarz z powołania! Pani Doktor jest ciepłą, sympatyczną i cierpliwą osobą. Przeprowadza dokładny wywiad oraz dokładnie ogląda i bada dziecko. W razie potrzeby wysyła na dodatkowe badania. Wszystko dokładnie tłumaczy. Jestem pod ogromnym wrażeniem i z całego serca POLECAM Panią Doktor.
Opinia dodana przez: Helena

Ilona Pawełczak

Euromed-poz
Mysłowice ul B. Świerczyny 1
41-400 Mysłowice

Zgadzam się z poprzednimi opiniami w 100%. Najlepszy lekarz pediatra jakiego znam. Kompetentna bardzo miła. Przepisuje leki w sam raz nie za mocne nie za słabe. Kiedy można unika antybiotyku. Bardzo polecam Panią doktor.
Opinia dodana przez: Wioletta

lekarz Alicja Zwijacz-Zawada

Internista, Diabetolog

Samodzielny Publiczny Ośrodek Zdrowia
Władysława Orkana 37c.
34-424 Szaflary

Bardzo doświadczona miła Pani Doktor. Służy poradą i pomocą. Nie lekceważy pacjentów ani ich choroby.

dr n. med. Ewa Hejak

Warszawa

Nie dość, że widać, że lekarka jest bardzo kompetentna i chętna do pomocy, to jest w dodatku niezwykle ciepłą i miłą osobą. Serdecznie polecam z czystym sumieniem!
Opinia dodana przez: Kasia

Marta Wesołowska-Babińska

NZOZ "VIA-MED" S. C.
Urodzajna 37
43-300 Bielsko-Biała

Polecam Panią dr Wesołowską-Babińską. Leczę się u niej kilka lat. To cierpliwa i mądra lekarka. Zawsze uśmiechnięta i kompetentna.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Jacek Przybyła

Specjalistyczna Opieka Domowa - Oddział Śląski
Karliczka 2
40-486 Katowice

Najlepszy lekarz z jakim miałem niewątpliwą przyjemność się zetknąć. Niejednokrotnie radził sobie z problemami, których nie dali rady rozwiązać "fachowcy". Naprawdę lekarz z powołania. Jak tylko dowiedziałem się, że przeniósł się z mojej poprzedniej przychodni natychmiast przeniosłem się za nim. To już powinno być dostateczną opinią o tym lekarzu. Polecam.

lekarz Stanisław Kudela

Lekarz medycyny pracy, Lekarz rodzinny

"Ergo-Med" Specjalistyczny Gabinet Medycyny Pracy
Klucze - Osada 3
32-310 Klucze

Pan Dr Stanisław Kudela to wspaniały lekarz a przede wszystkim wyjątkowy, porządny i bardzo dobry człowiek jakich mało! Poświęci czas pacjentowi, wysłucha na spokojnie, przeprowadzi wywiad, tryska z niego zawsze taka pozytywna energia, jak człowiek wychodzi od Pana Doktora Kudeli to od razu zdrowszy, bo badania to nie tylko leki, to też rozmowa, dobre słowo do pacjenta, bo medycyna to nie tylko sucha wiedza, to też wielka sztuka. Lekarz musi ...

lekarz Joanna Dragon

Stąporków

Nie wystawiam nigdy opinii, ale w tym miejscu ją wystawię. Lekarz godny polecenia! Podejście do pacjenta - dziecka ! Kompetencja, poświęcenie czasu, wyjaśnienie problemu. Tak powinna wyglądać opieka lekarska!
Opinia dodana przez: Paula

dr n. med. Grzegorz Nowakowski

Internista, Endokrynolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Chirurgiczna
26 Marca 164
44-300 Wodzisław Śląski

Byłam dziś u doktora , bardzo miły, sympatyczny lekarz , wszystko wytłumaczył.Ma podejście do pacjenta. Polecam z całego serca
Opinia dodana przez: Patrycja Bladosz

lekarz Hanna Kierończyk

Przychodnia ARCANUS
inna Kościuszkowców 33 F
62-020 Swarzędz

Nie ma lepszego lekarza. Gdyby wszyscy byli tak dobrzy i wkladaliby w prace lekarza serce nie byloby tylu pomylek.

dr Jarosław Klimorowski

Lekarz medycyny pracy, Lekarz rodzinny

Ka-med
Aleksandrow Lodzki W.Polskiego
Aleksandrów Łódzki

Bardzo cierpliwy, chętny do pomocy. Pomimo swojego złego samopoczucia z uśmiechem zajmuje się pacjentem.

lekarz Aldona Majewska-Kupidura

Ośrodek Zdrowia
Mickiewicza 1
63-520 Grabów nad Prosną

Najlepsza pani doktor jaka może być. Przemiła osoba polecam wszystkim Jak jej zabraknie to będzie katastrofa Pozdrawiam serdecznie
Opinia dodana przez: Agnieszka G

dr Mirosława Moczała

Prywatny Specjalistyczny Gabinet Pediatryczno-Internistyczny
43-430

Pani doktor jest bardzo sympatyczną osobą, doświadczoną w leczeniu dzieci, konkretną, dobiera leki skuteczne, doradza w sprawie tańszych, jest na bieżąco z nowościami. Zawsze pomocna, zadaję mnóstwo ale konkretnych pytań odnośnie tego jak się pacjent czuje, poświęca dużo czasu na osłuchiwanie małego pacjenta. Mojemu synowi zdiagnozowała astmę (przy czym sugerowałam to wcześniej kilku lekarzom, że z synem dzieje się coś niedobrego ale żaden nie zareagował), skierowała do alergologa, podjęliśmy leczenie ...

lekarz Izabela Kutyła

Centrum Medyczne LUX MED
al. Jerozolimskie 65/79
00-697 Warszawa

Mam niewiele ponad 50 lat. Z uwagi na zmianę miejsca zamieszkania zmieniłam lekarza rodzinnego i trafiłam pod skrzydła pani dr Izabeli Kutyła. Gdyby nie ona, do dziś nie wiedziałabym tego, co wiem dzis. Bo nie odczuwalam zadnych dolegliwosci, ktore sklanialyby mnie do wykonania jakichs dziwnych badan. A pani dr rzekła, że w tym wieku trzeba sprawdzic to i owo i skierowala na wlasciwe badania. I chwala Bogu! Bo wczesnie wykryto ...
Opinia dodana przez: Libra

Beata Tworek

"LEKARZ"
Rzeszów

WSPANIAŁA PANI DOKTOR. ZAWSZE SŁUŻY RADĄ. JEJ DIAGNOZY SĄ TRAFNE. ZAAPLIKOWANE LEKI SĄ RÓWNIEŻ TRAFIONE. ZWOLENNICZKA LECZENIA BEZ ANTYBIOTYKÓW (NO CHYBA, ŻE JEST JUZ TAKA KONIECZNOŚĆ). POLECAM SERDECZNIE MŁODYM, NIEDOŚWIADCZONYM MAMOM. PANI DOKTOR, WYTŁUMACZY KAŻDĄ NIEWIADOMĄ I ROZWIEJE WSZELKIE WĄTPLIWOŚCI I NIEPOKOJE ZWIĄZANE Z PIELĘGNACJĄ I PRAWIDŁOWYM ROZWOJEM MALUSZKA.MINUSEM JEST TYLKO TO, ŻE BARDZO TRUDNO JEST SIE DOSTAĆ JUŻ DO PANI DOKTOR. NA SZCZĘŚCIE MI SIĘ UDAŁO.CHCIAŁABYM, ABY WSZYSCY LEKARZE ...

dr Olimpia Jagodzińska

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "San-Med" Sp. z o.o.
Biblioteczna 17
43-100 Tychy

Bardzo dobry lekarz. Trafne diagnozy jednak zawsze konsultowane i przebadane. Wyczerpujące i wszechstronne informacje dla pacjenta.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Jacek Wiater

NZOZ "Homo Homini"
Hetmańska 21
35-051 Rzeszów

Trafiłam do Pana Doktora zupełnie przypadkiem, ponieważ nie byłam z Rzeszowa, Pan dr. Pomógł mi stanąć na nogi, odrazu zlecił zdiagnozowanie choroby, bardzo miły, poważnie i precyzyjnie podchodzi do pacjęta. Bardzo uprzejmy, Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Ania