dr n. med. Grzegorz Klimiuk

NZOZ Klident Praktyka Stomatologiczna
ul. Sienkiewcza 79 A lok. 206
Białystok

jeden z bardziej profesionalnych specialistów z jakim miałem doczynienia - szybko, tanio i profesionalnie

dr Robert Kozłowski

Urolog

Szpital Wojewódzki

Białystok

Od dwóch lat borykam się z dolegliwościami urologiczno - ginekologicznymi.Dosyć późno trafiłam na Pana Doktora Kozłowskiego gdyż miałam nie miłe doświadczenia z poprzednim urologiem. Pan Doktor na wizytę kazał przynieść wszystkie badania moczu i z całego mojego okresu leczenia ginekologicznego. Na wizycie wnikliwie przestudiował owe badania, profesjonalnie i rzetelnie przeprowadził wywiad ze mną pytając mnie o najdrobniejsze szczegóły.Zlecił wykonanie dzienniczka mikcji, zaproponował szereg badań i termin hospitalizacji w szpitalu w Białymstoku podejrzewając zwężenie ujścia cewki moczowej jednocześnie podkreślając że wyjdzie to po przeprowadzonych badaniach w szpitalu.Diagnoza po owych badaniach okazała się słuszna i po przeprowadzonym przez Pana Doktora mało inwazyjnym zabiegu dolegliwości bólowe ustąpiły. w szpitalu wypisał dobrane indywidualnie pode mnie leki które podtrzymują rezultat zabiegu. Bardzo rzetelny i profesjonalny fachowiec o wysokiej kulturze osobistej. POLECAM TEGO LEKARZA Z PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Opinia dodana przez: Justyna
Stomatolog Białystok lek. dent. Bogusława Czarnowska

lek. dent. Bogusława Czarnowska

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Niepubliczny Stomatologiczny ZOZ "Czar - Dent" s.c.
Porzeczkowa 14
Białystok

Zadowolona jestem bardzo. W skali od jednego do pięciu na 7pkt. Zabieg chirurgiczny usunięcia korzeni i wstawienia implantów miałam w narkozie. Obudziłam się już po bez większych powikłań, ale z delikatnymi zawrotami głowy. Lekarze bardzo kompetentni (doktor Bogusława i doktor anestezjolog). Bez zbędnego stresu. gabinet jest naprawdę godny polecenia.

Opinia dodana przez: Agnieszka Opaska

dr n. med. Jan Krzysztof Kirejczyk

Chirurg dziecięcy

Gabinet Psychologiczny "Otwarci"
Waszyngtona 18 lok.3
Białystok

Wlasciwy Czlowiek na wlasciwym miejscu!!!
Jezeli mielibysmy opiasac swoje wyobrazenie "Lekarza Idealnego" -to ten Lekarz jest ucielenieniem tego wyobrazenia.

Wlasciwy Czlowiek na wlasciwym miejscu!!!

lekarz Izabela Konończuk

Alergolog dziecięcy, Pediatra

CorMed
Antoniukowska 11A
Białystok

Zgadzam się z wszystkimi pozytywnymi opiniami o pani doktor. Po prostu ludzki lekarz :) Lecze się jako osoba dorosła ale z pewnością jeśli swoje dzieci również będę leczyć u pani doktor.

Opinia dodana przez: Ania

lek. dent. Artur Anielski

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

AnestMed Piotr Gałkin Specjalistyczny Anestezjologiczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica św. Rocha 12 A
Białystok

Gabinet w 100 % godny polecenia. Profesjonalna i sympatyczna obsługa. Dokładne i bezbolesne leczenie. Ceny bardzo przystępne :)

Zofia Abramska-Kozak

Kręta 3a
Białystok

Pani doktor jest po prostu świetna!Liczy się tylko pacjent oraz jego czas i oczekiwania.Bardzo polecam!

Opinia dodana przez: Eugeniusz

dr n. med. Paweł Piekarski

Neurochirurg

Białystok

Neurochirurg p. dr. Piekarski Paweł jak i p. dr. Kozłowski Andrzej to najwyższej klasy specjaliści i serdeczni ludzie. Operacja kręgosłupa wykonana przez ich zespół to godzina snu i nazajutrz wstaję. Taka troska o samopoczucie po zabiegu i cierpliwość to cechy unikalne. Dobrze wspominam również miły personel medyczny oddziału chirurgicznego w Bielsku Podlaskim.
Leszek.Z

Opinia dodana przez: leszek. z

Danuta Rutkowska-Rogacz

Alergolog dziecięcy

Dziecięcy Szpital Kliniczny

Białystok

Polecam serdecznie! Pani Doktor jest super, chodziłem do niej 2 lata, pomaga jak tylko może, zarówno w czasie leczenia jak i po (po ukończeniu 18 r.ż.). Bardzo uprzejma i kompetentna. Nie spotkałem drugiego takiego lekarza w żadnej przychodni dla dorosłych.

Opinia dodana przez: Maciej