Chirurg Dziecięcy Gliwice

Chirurg stomatolog, RTG

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Prodenta
Orlickiego 1
44-100 Gliwice

Najlepszy stomatolog u jakie byłam! uprzejmy, i solidny. Zainteresowany pacjetem i jego problemem w stu procentach

Opinia dodana przez: paulina

ulica Kozielska 4
44-100 Gliwice

Pani doktor jest bardzo uprzejmą osobą. Zawsze pomoże i doradzi. Zawsze poświęci swój czas dla pacjentów.

dr Beata Spólnicka

Chirurg dziecięcy, Ortopeda

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Polskiej Grupy Medycznej im. Polonii Świata
ulica Zygmunta Starego 24A/9
44-100 Gliwice

Jestem pacjentką Pani doktor i wiele Jej zawdzięczam .W przebiegu leczenia innego schorzenia przewlekłego,na które cierpię doszło do pewnych powikłań ,na które pani dr zwróciła szybko uwagę ,zdiagnozowała i odpowiednio pokierowała do leczenia .Mój ,,przypadek"był wyjątkowo nietypowy i tylko lekarz z szeroką wiedzą i otwartym umysłem mógł tak szybko podjąć odpowiednie postepowanie.Pragnę zaznaczyć,że była osobiście bardzo zaangażowana i pomagała mi we wszystkim,bo przebrnięcie przez nasz system służby zdrowia wymaga takiej pomocy.Oby wszyscy lekarze tacy byli.

Opinia dodana przez: Marta Kwiatkowska

Małgorzata Warchoł

Chirurg stomatolog, Protetyk

ulica Zygmunta Starego 24A/9
44-100 Gliwice

Moja 3 letnia córeczka dzięki Pani doktor chętnie chodzi do stomatologa. Atmosfera, podejście do tak młodej pacjentki zasługuje na umieszczenie tutaj pozytywnego komentarza. Dziękuję Pani doktor:)

gliwickie centrum medyczne
kościuszki 29
44-100 Gliwice

Profesjonalna, konkretna, ale również z dobrym podejściem do dzieci. Moja córka polubiła ją od razu :) polecam z czystym sumieniem Panią Doktor!

Opinia dodana przez: Magda

Stwosza 27
Szobiszowice, Gliwice

Pani doktor, pomogła Mi gdy miałem złamaną kostkę obustronnie, z przemieszczeniem. Dzisiaj czuję się doskonale, jedyną oznaką tego że coś miałem z kostką jest malutka blizna po prawej stronie.

lekarz Edward Kroma

Chirurg dziecięcy, Chirurg ogólny

ZOZ Przychodnia Specjalistyczna "Diagnoza" A.C.Banaszkiewicz
Kłodnicka 16/3
44-100 Gliwice

Mój 6 letni syn przebywał na odziale po złamaniu nogi w udzie Dr. Kroma od początku był uprzejmy a przede wszystkim objoł go fachową opieką z naszej strony mogę go polecac.

Diabetolog Gliwice NFZ
ul. Średnia 10 (poradnia Corpora-Med)

Diabetolog Gliwice NFZ
ul. Średnia 10 (poradnia Corpora-Med)