Chirurg Ogólny Bydgoszcz

NZOZ Krzysztof Buczkowski
Skłodowskiej-Curie 9
85-094 Bydgoszcz

Dr Kołakowski 13 marca 2010r. dokonał u mnie usunięcia śluzaka z lewego przedsionka serca.
Dziękuję raz jeszcze po pięciu latach życia bez powikłań (jestem czynna zawodowo). Jest to profesjonalny lekarz, godny polecenia.
Wdzięczna pacjentka.

Wdzięczna pacjentka.

Opinia dodana przez: Marzena

Wojciech Ogorzeja

Kardiochirurg, Chirurg ogólny

szpital dr.jurasza
jurasza
Bydgoszcz

Dokładnie 14 kwietnia 2015 roku pierwszy raz przeczytałam nazwisko doktora Ogorzeji... Pomyślałam-skoro tak wielu ludzi tak pozytywnie wypowiada się, tzn że moja mama jest w najlepszych rękach.
Dziś mogę z doświadczenia powiedzieć : brakuje mi słów aby określić jak ...

Dziś mogę z doświadczenia powiedzieć : brakuje mi słów aby określić jak profesjonalnym a zarazem cudownym lekarzem jest ordynator Wojciech Ogorzeja. Dziękuję za wszystko

Opinia dodana przez: Gabriela

Dariusz Możdżeń

Chirurg stomatolog, Chirurg ogólny

Bydgoszcz

szukam proktologa, żona kazała. strasznie piecze mnie tyłek i nie mogę wytrzymac. czy są hemorojdy? jak mam to rozumiec? pozdrawiam.

Opinia dodana przez: Derek i Ana

dr n. med. Tomasz Grzela

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

ul. ks. Jerzego Popiełuszki 30
85-863 Bydgoszcz

Wspaniały człowiek,super lekarz, którego celem jest pomóc pacjentowi. Trafiłam na oddział ratunkowy z zakrzepowym zapaleniem żył. Wcześniej rozmawiałam z nim przez telefon i nie byłam miła. Przyjął mnie jakby się nic nie stało, dokładnie przebadał, zapisał odpowiednie leczenie i widziałam, że nie ważna była moja wcześniejsza histeria, on chciał mi pomóc. Wierzę, że leczenie będzie skuteczne. Traktuje pacjenta w ten sposób, że wzbudza całkowite zaufanie. Dziękuję losowi, że w ten dzień akurat ten lekarz miał dyżur. Teraz już będę spała spokojnie.
Dziękuję Panie doktorze!!

Opinia dodana przez: Lidia K.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne Bieńkowski
ulica Lęborska 7
85-728 Bydgoszcz

Szczerze polecam, potraktował mnie na najwyższym poziomie. Wszystko tak jak powinno być :) a klinika na poziomie europejskim. Ze względu na moją ciężką chorobę- nowotwór dostałam zniżkę 50% czyli połowę tego co miałam zapłacić u pani doktor w Warszawie . Mało tego podpowiedział zabiegi o których nie miałam pojęcia że mozna zrobić , aby poprawić skórę po radioterapii . Niestety nikt mi tego wcześniej nie powiedział a byłam na wizycie u pani dr chirurg plastyk i onkologa . Wracam tam z przyjemnością , zabiegi są robione tak aby były jak najmniej bolesne. Personel przesympatyczny , zawsze czeka na mnie woda lub kawa. Najważniejsze to to że sprzęt jest nowy i bardzo dobry. Bardzo polecam tym którzy chcą aby lekarz był człowiekiem i profesjonalistą. Monika

Opinia dodana przez: Monika

N.Z.O.Z. Elmed Bydgoszcz Sp. z o.o.
ul. Karłowicza 3-5
85-092 Bydgoszcz

Poraz pierwszy spotkałam się z panem doktorem wczoraj i jestem zachwycona.Kompetentny, miły, spokojny.Gorąco polecam.Przywrócił mi wiarę w państwową służbę zdrowia.

Opinia dodana przez: kasia

"Medycyna Specjalistyczna" sp. z o. o.
ulica Łochowska 69
85-372 Bydgoszcz

Doskonały fachowiec, który miewa czasami problem z przekazaniem rodzinie i tym bardziej pacjentowi, niekorzystnych informacji. Nie mniej jest pełen empatii dla pacjenta i nie traktuje go jako kolejny numer statystyczny, lecz robi wszystko, aby mu pomóc lub przynajmniej zmniejszyć cierpienie.

Opinia dodana przez: Ryszard

dr n. med. Wojciech Stankiewicz

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Szpital Eskulap
ul. Koperkowa 2 Osielsko
86-031 Jachcice, Bydgoszcz

Miałam zabieg na żylaki dr. Stankiewicz przeprowadził ją znakomicie po zabiegu opowiedział przebieg operacji, jest uprzejmy podchodzi z humorem do pacjentów. Jest godny polecenia.

Szpital Uniwersytecki nr 1. im Jurasza

Bydgoszcz

Miałam szczęście znaleźć się pod opieką pana doktora i muszę przyznać, że byłam zaskoczona jego dokładnością w badaniach , uprzejmością i empatią jaką emanuje. Wzbudził moje zaufanie swoją wiedzą i kompetencją, żałuję więc ze nie mieszkam w Bydgoszczy i nie mogę być jego stałą pacjentką. Niemniej mam zamiar skorzystać z wizyty u pana doktora by zasięgnąć szczegółowych informacji co do dalszego postępowania w moim przypadku zdrowotnym. Szczerze polecam Pana doktora wszystkim szukającym fachowej, kompetentnej a zarazem uprzejmej pomocy.

Opinia dodana przez: Iksińska

lekarz Maurycy Missima

Kardiochirurg, Chirurg ogólny

Chodkiewicza
Bydgoszcz

Jestem po operacji zastawki serca ktora przeprowadzal pan doktor w szpitalu wojskowym operacje mnialam 30.08.2016r na ta chwile jestem bardzo zadowolona z opieki lekarskiej z podziekowaniem dla calego oddzialu kardiochirurgi w szpitalu wojskowym w bydgoszczy

Opinia dodana przez: Hanna