chirurg ogólny gdańsk

lekarz Marian Cimaszewski

Gdańsk

Rewelacja, polecam wszystkim!Oby było wśród lekarzy więcej takich wspaniałych i oddanych pacjentom lekarzy.

lekarz Jacek Łukasiewicz

Malborska 5A/2
Gdańsk

Najlepszy lekarz na świecie taki prawdziwy z powołania. Dopóki na Niego nie trafiłam myślałam ,że tacy lekarze istnieją tylko w filmach :)

Opinia dodana przez: Justyna Ł

lekarz Wojciech Marks

Przychodnia Morena
ul Jaśkowa Dolina 105
Gdańsk

Bardzo dobry specjalista, żeby nie powiedzieć że najlepszy. Jedyny lekarz do którego mam 100% zaufania. Bardzo szybko postawił diagnozę. Odpowiada szczegółowo na wszystkie zadane pytania. Cierpliwy i bardzo chcący pomóc. W dodatku bardzo ciepły i sympatyczny człowiek o wielkim sercu. Fantastyczne poczucie humoru, dzięki któremu człowiek nie przejmuje się chorobą, również z uwagi na to, że odczuwalnym jest fakt, iż jest się w dobrych rękach. Świetny lekarz, który doskonale wie jak leczyć.

Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Wojciech Makarewicz

ul. Wileńska 37B
Gdańsk

Z czystym sercem polecam dr.Wojciecha Makarewicza,prawie dwa lata temu dzięki jego życzliwości i pomocy moja siostra została odpowiednio pokierowana a w konsekwencji leczona.Więc gdy w sierpniu dowiedziałam się że mąż ma raka jelita,od razu zwróciłam się do dr.Makarewicza i nie zawiodłam się,operacja udana a mąż wraca do sił.Dr Wojciech jest bardzo życzliwym,ciepłym i uśmiechniętym lekarzem a to bardzo pomaga pacjentowi w ciężkich chwilach.Dziękuję i życzę zdrowia.

Opinia dodana przez: Bogusia

lekarz Agnieszka Jackiewicz

ul. Anny Jagiellonki 36/14
Gdańsk

Super lekarz. Nie spotkałem nigdy lepszej lekarki. :-D Bardzo miła, poświeca się bardzo medycynie, pacjentom. Gorąco polecam lekarza. :-)

Opinia dodana przez: Łukasz N.

lekarz Rafał Pawlaczyk

SWISSMED Szpital
ulica Wileńska 44
Gdańsk

Pan doktor przeprowadził udaną operację na moim sercu, dzięki której czuję się dobrze. Lekarz uprzejmy, ma życzliwe podejście do pacjenta. Bardzo dziękuję.

Opinia dodana przez: Beata

lekarz Dariusz Sokołowski

ul. Elewów 12/9
Gdańsk

SUPER LEKARZ.WIZYTA U ONKOLOGA ,TO ZAWSZE STRES,ALE PAN DOKTOR POTRAFI WYTŁUMACZYĆ,ZLECA DODATKOWE BADANIA.JEST SPECJALISTĄ W SWOJEJ DZIEDZINIE.POLECAM KAŻDEMU

Opinia dodana przez: wkurzona
Chirurg ogólny Gdańsk lek. med. Piotr Konefka

lek. med. Piotr Konefka

Lifemedica
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3 (Budynek „Polon Park”, II piętro)
Wrzeszcz, Gdańsk

NAJLEPSZY CHIRURG NACZYNIOWY MOJA MAŁŻONKA MIAŁA U NIEGO OPERACJE ALE JUŻ NIE MA GO W SZPITALU I JEST BARDZO ZADOWOLONA TERAZ CZUJE SIĘ ŚWIETNIE POZDRAWIAM

Opinia dodana przez: PACJENT

dr Dariusz Wyrzykowski

Chirurg ogólny   (+3 więcej)

Poradnia Chirurgii Dziecięcej (NFZ) – Budynek Szpitala Kolejowego
ul. Powstańców Warszawy
Gdańsk

Synek urodził się z olbrzymim znamieniem barwnikowym na nóżce.Doktor na pierwszej wizycie rozwiał wszelkie wątpliwości,wyznaczył termin operacji,wskazał najlepsze rozwiązanie.Obecnie jesteśmy po dwóch przeszczepach i wiem,że to była najlepsza droga jaką Doktor Wyrzykowski wyznaczył.Do tej pory nie sądziłam,że możemy w naszym kraju mieć takiego wspaniałego lekarza.Dziękuję Bogu,że zesłał nam pana Doktora,jest to niezwykły lekarz,ale i człowiek,sumienny,uczciwy,poświęcający swój cenny czas,lekarz z prawdziwego powołania.Wiem,że mój syn w lepszych rękach być już nie może.Szanowny Panie Doktorze z CAŁEGO SERCA WIELKIE DZIĘKUJĘ i z całego serca polecam-mama Filipka i ten ,,mały człowieczek''.

Opinia dodana przez: joanna

Piotr Jarecki

Gdańsk

lekarz godny polecenia chociaz nie we wszystkich kwestiach za mało czasu na wizycie:(
ogólnie polecam

ogólnie polecam

Opinia dodana przez: dorotaja dorota