chirurg ogólny gdańsk

lekarz Zbigniew Witkowski

Jaskółcza 7/15 lok. 51
Gdańsk

Doskonały specjalista z doświadczeniem i szerokim zakresem wiedzy, godny polecenia.
Takich lekarzy powinno się spotykać w każdym ośrodku zdrowia.
POLECAM... ...

Takich lekarzy powinno się spotykać w każdym ośrodku zdrowia.
POLECAM... :)

Opinia dodana przez: K.K.

lekarz Rafał Mrozowski

mswia

Gdańsk

Wspaniały lekarz, doskonały w swojej dziedzinie. Minął zaledwie tydzień od mojej operacji, lecz już teraz wiem że właśnie ten lekarz jest godny polecenia oraz zaufania.... Uważnie mnie wysłuchał i bez problemu odpowiedział na moje wszystkie pytania oraz wątpliwości. Do tego bardzo sympatyczny....

lekarz Marcin Kuriata

NZOZ Intermedica
aleja Lema 21
Gdańsk

Świetny lekarz. Opatrzył palec po zmiażdżeniu i wykazał się dużą kulturą osobistą. Nie zapisał niepotrzecznych leków, jak to często mają lekarze w zwyczaju, tylko założył stripy bezszwowe. Palec po 3 dniach zaczął się goić. Nie wiem jak długo by to trwało gdybym miała szew. Polecam!

Opinia dodana przez: Basia

lekarz Jarosław Cichy

Chirurg ogólny   (+2 więcej)

Jaśkowa Dolina 105 lok. 326
Gdańsk

jest dobrym lekarzem zna swój zawód czyta zdjęcia sam i dobrze nie jak fachowcy z akademii którzy szkolą się kosztem chorego wypisują ze szpitala z złamanym kręgosłupem bo nie umieją odczytać zdjęć rtg niech się uczą ale dlaczego cierpi pacjent

dr n. med. Maria Pirski

Chirurg ogólny   (+1 więcej)

Paneckiego 12
Gdańsk

Wspaniały człowiek, zawsze oddany pacjentowi o dużym poziomie wiedzy lekarskiej. Bardzo zaangażowany. Polecam!

lekarz Włodzimierz Krutysza

Jaskółcza 7/15
Gdańsk

super xxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxx xxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx !!!!!!!!!

Włodzimierz Deja

Chirurg ogólny

Klinika Chirurgii Urazowej - Uniwersyteckie Centrum Kliniczne - Szpital Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego

Gdańsk

Jestem po kolejnym zabiegu u dr.W.Deji, bardzo dobry chirurg, profesjonalny w każdym calu. Zabieg, porada, leczenie na najwyższym poziomie. Dziękuję.

Opinia dodana przez: Starszy Pan

dr n. med. Jacek Grudziński

Chirurg ogólny   (+1 więcej)

Perfect Medica
Tetmajera 3
Gdańsk

Wspaniały lekarz!! Pełen profesjonalizm, bardzo uczuciowy, dokładnie mi wytłumaczył przebieg zabiegu, po operacji dogladał i sprawdzał czy wszystko wporzadku. Ja jestem bardzo zadowolona.

lekarz Janusz Orzelski

Wileńska 44
Gdańsk

Nie polecam do operacji przepuklin brzusznych. Po 2 ciazy ( obie rozwiazane przez cc) doszlo u mnie do rozejscia miesni prostych brzucha i niewielkiej przepukliny pepkowej. Poszlam do doktora do swissmedu na konsultacje co do operacji. Doktor bardzo mily,poswiecil mi godzine, z czego 45 minut naklanial do zakupu ponczoch na zylaki ( a zylakow nie mam, ale jak sie dowiedzialam, za moj rozstep miesni brzucha odpowiedzialny jest gen wiotkosci miesni prowadzacy rowniez do zylakow). Specjalistyczne ponczochy zapobiegajace ewentualnemu powstaniu zylakow w przyszlosci mialam kupic u osoby prywatnej, w willi na polankach o ile dobrze pamietam, nie w zadnym sklepie medycznym! Dalsza czesc wizyty poswiecona byla prezentacji video jak z ogromnego brzucha przy cieciu schowanym pod majtkami i po zszciu miesni i zastosowaniu siatki, po operacji brzuch wyglada pieknie. Jak sie okazalo zdjecia z operacji ktore mi doktor pokazywal absolutnie niestety nie dotyczyly mojego przypadku. U mnie mialo byc tak: ciecie wzdluz od mistka do spojenia lonowego, zszycie miesni, wszycie siatki ( extra drogiej francuskuej a nie jakiejs chinskiej jak to zwykle robia) i wyciecie pepka. Na pytanie czy istnieje mniej inwazyjna metoda uslyszalam ze w moim przypadku nie, bo jestem szczupla i mam malo tkanki tluszczowej podskornej, wobec czego mogloby dojsc do martwicy, a poza tym mam przeciez i tak zniszczony pepek wiec po co mi on ( najszybsza mozliwa rekonstrukcja pepka po 5 miesiacach od operacji oczywiscie znowu kosztowna). Na zakonczenie podal adres internetowy strony przepukliny.pl zebym sobie wszystko poczytala. I tym ukrecil bicz na siebie:) jak wyszlam zdolowana z gabinetu to po poczytaniu postanowilam pojechac na konsultacje do profesora, autora wielu stron o przepuklinach. I dowiedzialam sie ze moj przypadek jest banalnie prosty - przepuklina pepkowa niewielka niewymagająca stosowania siatki, ciecie ukryte w bieliznie, zszycie miesni prostych i plastyka pepka. Koszt duzo mniejszy a i efekt w pelni zadowalajacy:) po wizycie u doktora Orzelskiego radze zasiegnac opini innych specjalistow!

Opinia dodana przez: Ewa

dr Jacek Gołąbowski

Nadmorskie Centrum Medyczne
Świętokrzyska 4
Gdańsk

Widać, że jest to bardzo dobry chirurg - świetny diagnosta, konkretny i rzeczowy.