Lekarze Chirurg ogólny Kraków

{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Chirurg stomatolog
                                       lek. dent. Beata Świątkowska

lek. dent. Beata Świątkowska

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Stomatolog Beata Świątkowska
Ignacego Krasickiego 30/84
30-503 Kraków

Bardzo bardzo POLECAM uslugi Pani doctor. Prawdziwy wspanialy SPECJALISTA! Profesionalne podejcie, uprzejmosc i zupelnie bezinteresowna dorada, godna zaufania i powierzenia wszelkich prac. :) A wiem o czym mowie, bo mam juz w przeszlosci szereg nieprzyjemnych doswiadczen ze stomatologia ! Zbyt późno trafiłam w ręce doktor Świątkowskiej! wielka strata! Powodzenia w pracy zawodowej. Dziekuje za SUPER porade i opinie.
Opinia dodana przez: Joanna
                                       dr n. med. Zbigniew Plewa

dr n. med. Zbigniew Plewa

Chirurg ogólny, Medycyna estetyczna

Instytut Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Dermedik
Wybickiego 42/2
31-303 Kraków

Polecam. Pan Doktor Plewa jest bardzo empatyczną i ciepłą osobą. Chciałabym zarekomendować doktora . Pomógł mi z problemem. Wykonał u mnie spektakularną metamorfozę , za która jestem szalenie wdzięczna .Patrząc na stan przed , a teraz po zabiegu abdominoplastyki Mój brzuch jest nie do poznania i jestem przeszczęśliwa 🥰🥰 Dziękuje i pozdrawiam cieplutko
Opinia dodana przez: Aneta

lek. med. Wojciech Król

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

Centrum Medyczne Chirurgia Naczyń
Kapelanka 17
30-347 Kraków

Doskonaly specjalista cieply człowiek zoperowal obie nogi jestem zadowolona po zabiegu nogi jak nowe bardzo ładnie wyglądają moge z czystym sumieniem polecić tak doskonałego lekarza
Opinia dodana przez: Sylwia Pieczarska

lek. med. Jacek Drabina

Chirurg ogólny, Urolog

Ars-Medica
Warszawska 17
31-155 Kraków

bylem u pana Drabiny rok temu uporac sie ze stulejka, ktora wczesniej dwukrotnie byla "spartaczona" przez dwoch "specjalistow" z dolnego slaska. Na szczescie Jacek Drabina okazal sie tym lekarzem, ktory pozwolil mi definitywnie pozbyc sie problemu stosujac obrzezanie calkowite (z ktorego jestem w 100 % zadowolony.). Wszystko goilo sie bez jakichkolwiek powiklan a i samo ciecie i szwy zostalo zalozone w sposob profesjonalny przez goscia (p. Drabine), ktory pewnie moze ...
Opinia dodana przez: Lukasz
                                       dr n. med. Zbigniew Samitowski

dr n. med. Zbigniew Samitowski

31-271 Kraków

Sz. P. Doktorze! Bardzo dziękuję za okazane serce i leczenie. Bogu dziękuję że na swojej drodze spotkałam tak wspaniałego lekarza. Panie doktorze, ze swoim stoickim spokojem jest Pan jak balsam który koi rany. Ten spokój udziela się również pacjentom. Dziękuję również za to, że ile razy dzwoniąc do Pana, nigdy nie odmówił mi Pan pomocy. W obecnym czasie rzadko jest spotykany lekarz o gołębim sercu i fachowości dla pacjenta. Pozdrawiam ...
Opinia dodana przez: Teresa
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Torakochirurg
                                       dr hab. n. med. Janusz Włodarczyk

dr hab. n. med. Janusz Włodarczyk

Torakochirurg, Chirurg ogólny

31-271 Kraków

Wspaniały lekarz,przede wszystkim wspaniały człowiek,który rozumie strach i cierpienie innych.Wszystko tłumaczy,po operacji często odwiedza i interesuje się pacjentem.W moim przypadku nawet na urlopie zaglądnał do mnie.Jestem bardzo wdzięczna za uratowanie mojego zdrowia i życia.Polecam wszystkim,a panu doktorowi bardzo dziękuję.
                                       dr n. med. Diana Hodorowicz-Zaniewska

dr n. med. Diana Hodorowicz-Zaniewska

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej SCM sp. z o.o.
ul. Grzegórzecka 67c/U6
31-559 Kraków

U Pani doktor leczę się w SCM clinic i z pełnym przekonaniem, polecam tę lekarkę wszystkim pacjentom, którzy szukają nie tylko fachowej pomocy medycznej, ale także wsparcia i zrozumienia w trudnym czasie choroby. Miałam ogromne szczęście, że trafiłam do tak wspaniałego specjalisty.
Opinia dodana przez: Zuza
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Stomatolog
                                       lek. stom. Tomasz Dohnal

lek. stom. Tomasz Dohnal

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Centrum Zdrowego Uśmiechu
Miłkowskiego 3
Kraków

Ogromnie polecam dr Tomasza Dohnala. Jest bardzo dobrym, sympatycznym, bardzo cierpliwym lekarzem, nawet w trudnych momentach pracy ze mną. Moje zęby były zaniedbane, osłabione i wymagały długiego leczenia. U dr Tomasza leczyłam zęby zachowawczo, kanałowo, protetycznie, miałam również wykonywane zabiegi chirurgiczne. Na koniec przeszłam metamorfozę uśmiechu. Polecam. Jestem bardzo zadowolona! :)
Opinia dodana przez: Natalia
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Chirurg onkolog
                                       prof. dr hab. n. med. Andrzej Stelmach

prof. dr hab. n. med. Andrzej Stelmach

Chirurg onkolog, Urolog

31-271 Kraków

Był rok 1999 - nagła wiadomość - najzłośliwszy nowotwór w pęcherzu. Walka z czasem - szukanie pomocy między innymi w Instytucie Onkologii w Warszawie, tam odpowiedź "zbyt agresywny - nie będzie operacji - wyrok około pół roku życia". Jednak dzięki ludziom dobrej woli i opatrzności Boskiej trafiłem do Instytutu Onkologii w Krakowie do docenta (obecnie profesora) dr hab. med. Pana Andrzeja W. Stelmacha, który pilnie podjął decyzję radykalnego usunięcia pęcherza ...
Opinia dodana przez: Teodor

lek. stom. Maciej Opach

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Gabinet
Kraków

Chyba najlepszy lekarz u jakiego kiedykolwiek byłem jeśli chodzi o podejście do pacjenta. Kompetentny, komunikatywny. Rzetelnie omówiona i wykonana ekstrakcja ósemki.

lekarz Anna Zub-Pokrowiecka

Gersona 10/24
30-818 Kraków

Wspaniały człowiek i lekarz!Gorąco polecam.Doświadczona, zainteresowana pacjentem............................
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Jacek Tabor

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

ulica Garncarska 1
31-115 Kraków

Bardzo miłe i rzetelne podejście do pacjenta. Profesjonalnie wykonana operacja. Lekarz który potrafi wytłumaczyć wszystko cierpliwie. Opieka lekarza od operacji az po leczenie zapewniona. Polecam
Opinia dodana przez: KateC

lekarz Krzysztof Harpula

Centrum Medicover Podgórska
Podgórska 36
31-536 Kraków

Lekarz z powołania. Jest konkretny, sumienny, profesjonalny. Z uwagi na częste złamania kości niestety od lat jestem częstym bywalcem poradni chirurgicznych. Odkąd trafiłam do dr. K. Harpuli moje leczenie przebiega bez komplikacji, których wcześniej nie brakowało. Poza tym dr obejrzawszy kliszę rtg stwierdził, że mam "przeźroczyste" kości i skierował mnie na całościowe badanie densytometryczne - słusznie podejrzewając osteoporozę. Bardzo poważnie traktuje każdego pacjenta, uwzględnia przeciwwskazania wynikające z innych schorzeń. Przyjmuje ...
Opinia dodana przez: mszyman
                                       prof. dr hab. n. med. Jerzy Sadowski

prof. dr hab. n. med. Jerzy Sadowski

31-271 Kraków

Diagnoza kardiologii koszalińskiej-wymiana zastawki aortalnej serca i wstawienie bajpasa, facetowi który w codziennym życiu jest w pełni aktywny, sprawny fizycznie nie mający żadnych(powtarzam żadnych)zewnętrznych objawów nieprawidłowego funkcjonowania serca. Szok! Rozmowy i pytania : komu zawierzyć naprawę swego "silnika"- Internet i....... Kraków prof. Sadowski. Jak nawiązać z nim kontakt. Telefony .. - i wizyta w specjalistycznym centrum leczenia chorób serca i naczyń UNIKORDIA&UNIMEDICA w Krakowie. Bardzo rzeczowa i szczera rozmowa z ...
Opinia dodana przez: HONZA
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Urolog
                                       dr n. med. Bohdan Pawlicki

dr n. med. Bohdan Pawlicki

Urolog, Chirurg ogólny

Specjalistyczny Gabinet Urologiczny
Targowa 5/1
30-529 Kraków

Syn ma problemy z żylakami powrózka nasiennego.Mielismy różne wątpliwości i pytania związane z koniecznością operacji.Pan doktor telefonicznie nas wysłuchał i udzielił porady, polecił dobrego chirurga.Jestesmy mu wdzięczni,bo wykazał zrozumienie dla naszych etycznych dylematów (badanie nasienia).Polecamy gorąco doktora.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Roman Kuśnierczyk

Chirurg naczyniowy

Centrum Medicover Podgórska
Podgórska 36
31-536 Kraków

Nie lubię gloryfikować lekarzy bo także popełniają błędy ale w przypadku Pana dr Romana Kuśnierczyka mogę powiedzieć tylko jedno Wirtuoz chirurgii przez duże W. Poza tym bardzo przystępny sposób bycia w kontakcie z pacjentem.
Opinia dodana przez: Grzegorz
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Chirurg naczyniowy
                                       dr n. med. Jakub Zasada

dr n. med. Jakub Zasada

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

31-271 Kraków

Jestem pod dużym wrażeniem kompetencji Pana Doktor.Młody ale widać że to co robi to jego pasja poparta wiedzą nie tylko teoretyczną ale również praktyką.Zdecydowanie polecam.
                                       dr n. med. Tomasz Myrdko

dr n. med. Tomasz Myrdko

31-271 Kraków

W miesiącu sierpniu 2020 roku przeszedłem operację serca, którą przeprowadził dr Tomasz Myrdko. Po dwóch miesiącach wszystko jest w porządku. Dr Myrdko to wspaniały kardiochirurg, kompetentny, niezwykle empatyczny i uprzejmy. Dziękuję Panu Doktorowi za bezinteresowną opiekę pooperacyjną i życzę dalszych sukcesów zawodowych. Pacjentom życzę w razie potrzeby spotkania właśnie takiego lekarza.
Opinia dodana przez: Jan z Gorlic
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Specjalista leczenia bólu
                                       lek. med. Jan Paradowski

lek. med. Jan Paradowski

Specjalista leczenia bólu, Chirurg ortopeda

ul. Karola Szymanowskiego 4/8
30-047 Kraków

wspaniały lekarz polecam , zawsze wysłucha uważnie nie idzie na skróty -operacja u niego to ostateczność pomógł mi w powrocie do normalnoeci bardzo
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Chirurg onkolog
                                       prof. dr hab. n. med. Michał Pędziwiatr

prof. dr hab. n. med. Michał Pędziwiatr

Chirurg onkolog

31-271 Kraków

W imieniu moim i mojego taty ( Mieczysława ), chciała łam bardzo podziękować za opiekę i udaną operację . Pan Profesor już po raz drugi wykonał udany zabieg ratujący przed nowotworem i jego przeżutymi . Wykazując się perfekcjonizmem i empatią.Bardzo dziękujemy .
Opinia dodana przez: Agata