chirurg onkolog łódzkie

Sortuj

Marek Tazbir

Średnia ocen: 5/5

Doktor Marek Tazbir jest cudownym człowiekiem i lekarzem. Oddany całym sercem pacjentom, Kompetentny i uprzejmy ma delikatne podejście do pacjenta.

Opinia dodana przez: kRYSTYNA

lekarz Wojciech Woźny

Chirurg onkolog   (+1 więcej)

Przychodnia Zabobrze
ul. Ogińskiego 1b
Jelenia Góra

Średnia ocen: 5/5

Wspaniały człowiek, wyśmienity lekarz i specjalista w swojej dziedzinie. Dziękujemy Panu za uratowanie córki.

Opinia dodana przez: Agnieszka

prof. dr hab. n. med. Marek Zadrożny

Chirurg ogólny   (+1 więcej)

Przychodnia
REWOLUCJI 1905 R. 52

Średnia ocen: 5/5

Cudowny człowiek, pełen ciepła i cierpliwości dla pacjentek .Bardzo kompetentny z dużym doświadczeniem i wielką dobrocią lekarz .

Opinia dodana przez: Roma
Chirurg onkolog Łódź dr hab. n. med. Dariusz Nejc

dr hab. n. med. Dariusz Nejc

Łódź

Pierwszym lekarzem z prawdziwego zdarzenia, ktory mnie leczy(ł) jest neurochururg Krzysztof Chmielak, drugim prof. Nejc. Jakież wielkie było moje zaskoczenie propacjenckim nastawieniem Pana profesora! Do tego szybkosc zalatwienia badania i stala obecnosc przy mnie podczas krotkiej wizyty w szpitalu w celu przeprowadzenia badania. Pozytywny szok.

Opinia dodana przez: Artur

dr n. med. Maciej Berkan

Klinika Chirurgii Onkologicznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

Łódź

Doskonały fachowiec. Sprawny, rzeczowy, ale empatyczny. Wybitnie inteligentny. Emanuje szczególną energią, która w tej dziedzinie medycyny jest kluczowa. Ujmująca osobowość. Polecam nawet do drobnych zabiegów.

Opinia dodana przez: M

prof. dr hab. n. med. Arkadiusz Jeziorski

kopernik
pabianicka
Łódź

Profesor A. Jeziorski jest wybitnym fachowcem . Jest człowiekiem, pełnym życzliwości i taktu, o wysokiej kulturze osobistej. Oddział , którym kieruje działa na bardzo wysokim poziomie. Pracujący tam personel traktuje pacjentów indywidualnie dając o ich zdrowie fizyczne i komfort psychiczny. Zarówno lekarze jak i pielęgniarki traktują pacjentów z życzliwością i szacunkiem. Wdzięczne pacjentki (operowane 16 września przez Doc. Nejca) Beata KM i Halina T

Opinia dodana przez: Beata KM

lek. med. Marek Bamberski

Szpital im .Kopernika w Łodzi
ul. Pabianicka 62
Łódź

Bardzo dziekuje za wspaniala opieke podejscie do mojej osoby,wdzieczna pacjentka Cecylia Dutkiewicz z Tomaszowa Maz.

lekarz Jerzy Ogłuszka

Chirurg onkolog   (+1 więcej)

Bełchatów

Szybka i dokładna diagnoza, krótki termin od pierwszej wizyty do daty wykonania zabiegu usunięcia guzka. Pozdrawiam.

dr n. med. Marek Stempień

Chirurg onkolog

al. Piłsudskiego 135 (Almed)
Łódź

Wspaniały lekarz i CZŁOWIEK.
Rewelacyjny stosunek do pacjenta, dokonały diagnosta. Nigdy nie spotkałam tak dobrego lekarza. Duuużo zdrowia Panie Doktorze

Wspaniały lekarz i CZŁOWIEK.

Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Marceli Dybek

ks. Popiełuszki 35
Wieluń

Wspaniały lekarz. Kompetentny w diagnozie i zaleceniach. Sympatyczny , uprzejmy. POLECAM tego SUPER lekarza.