Chirurg Stomatolog Białystok

Chirurg stomatolog

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego
ulica M.C. Skłodowskiej 24 a
Białystok

Jestem zadowolony z wizyty. Bardzo dobre podejście do pacjenta, duży plus za zaangażowanie, dokładność. Chirurg godny polecenia.

Opinia dodana przez: Robert

Maria Bruj-Walesiuk

Chirurg ogólny, Protetyk

Przejściowa 19
Białystok

Wspaniała stomatolog i czlowiek , ciepła z zarazem kompetetna osoba goraco polecam

Chirurg stomatolog Białystok lek. dent. Agnieszka Chojnowska

lek. dent. Agnieszka Chojnowska

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Centrum Medycyny i Chirurgii Plastycznej
Świętokrzyska 5/U2
Białystok

Nie dodawać opinii pod wpływem emocji? Tak chyba nie można. Jestem pełen emocji!!! Na szczęście pozytywnych. Po pierwsze dlatego, że jest piątek. Po drugie dlatego, że dziś właśnie zakończyłem leczenie zębów i w przyszłości będę tylko uczęszczał na wizyty kontr. I co mogę napisać o leczeniu i dr Agnieszce? Otóż takiego lekarza można ze świecą szukać i przez całe życie nie znaleźć. Pełen szacunek dla jej wiedzy i delikatności (a na to zwracam uwagę, bo mam traumę po dentystach sprzed 15 lat). Dyscyplina, z jaką dr mnie prowadziła i metody leczenia jakich używała były dla mnie całkowitą nowością i po rozmowach z innymi wiem, że nie tylko dla mnie. Jakieś analizy, zdjęcia foto (nie wspominając o prześwietleniach), cyfrowe projekty tego, jaki będzie efekt...nigdy na nic ślepo nie musiałem się zgadzać. Świetnie!!! Nawet nie myślałem, że stomatologia pójdzie w tą stronę., że tak bardzo się rozwinęła. Polecam dr Agnieszkę i pozdrowienia dla rejestratorek :-). Oby więcej tak fajnie uśmiechniętych osób!

Opinia dodana przez: Adam

Dorota Dryl

Chirurg ogólny, Stomatolog

Zakład Chirurgii Stomatologicznej

Białystok

Dr przeprowadzała u mnie zabieg usunięcia poziomej ósemki. Wszystko przebiegło sprawnie chodź ząb stawiał duży opór i musiał zostać pocięty na wiele części. Lekarz godny polecenia