dąbrowa górnicza

Dietetyk

Centrum Dietetyki Klinicznej
dojazd do pacjenta
Dąbrowa Górnicza

Pan dietetyk dopasował mi jedzenie do moich chorób. Czuje się super, schudłam już 17kg bez suplementów.
Warto się zgłosić.

Warto się zgłosić.

lek. dent. Michał Lipski

Korczaka 3/4
Dąbrowa Górnicza

Świetny, ambitny i naprawdę ładnie rzeźbi w zębach :) jak ja jestem elektronikiem i nie odwalam swojej roboty tylko za kasę "bo tak", tylko kładę na jakość, tak mogę powiedzieć, że Michał robi tak samo - BARDZO polecam :)

Opinia dodana przez: Dominik

lekarz Jolanta Wótowicz

Pediatra

SANTE
ul. Kasprzaka
Dąbrowa Górnicza

Była i jest świetną lekarką! każda ocena na 5+ kompetencje, kompleksowość oraz pełny profesjonalizm zintegrowany we wspaniałej, pełnej optymizmu i uśmiechu osobie doktor Wójtowicz, zawsze godnej polecenia!
Pani doktor towarzyszyła w chorobach mojej córce od dzieciństwa do dorosłości a w tej chwili towarzyszy mojemu dużo młodszemu synkowi i przez te wszystkie lata nigdy nie miałam nawet cienia wątpliwości, jest najlepszym lekarzem jakiego znam i którego bardzo brakowało mi gdy mieszkałam za granicą.

Opinia dodana przez: anetta

lekarz Jolanta Wójtowicz

Pediatra

SANTE
ul. Kasprzaka
Dąbrowa Górnicza

Świetny lekarz! Miły, ciepły, zawsze wszystko wytłumaczy, bardzo miła dla dzieci. Jest bardzo kompetentna mimo to ciągle się doucza. Polecam tego lekarza wszystkim!

lek. dent. Ewa Sikorska-Siudak

Chemiczna 4a
Dąbrowa Górnicza

Godny polecenia dentysta. Kompetentne podejście, dr jest bardzo uprzejma i delikatna, zaleczyła wiele moich zębów i oby więcej takich lekarzy.

Opinia dodana przez: ola

lekarz Piotr Kusiak

Ortopeda

ulica Struga 6/17
Dąbrowa Górnicza

Na prawdę super lekarz. Ponad 3 miesiące bolał mnie nadgarstek. On jako jedyny lekarz mi pomógł. Trafna diagnoza, szybkie leczenie. Ból póki co nie powrócił mimo, że lekarz ostrzega, że jest to całkiem możliwe. Teraz chodzę do Pana Doktora z cierpnącą ręką. Zlecone badania, leki. Diagnoza to ciesnie nadgarsta. Zobaczymy jaki będzie efekt leczenia. Póki co jestem zadowolona z leczenia u tego lekarza.

Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Maria Strąk śliwińska

Internista

smekmed
krasickiego 1

dobry spokojny lekarz,troskliwy i współczujący polecam

dobry spokojny lekarz,troskliwy i współczujący polecam

lekarz Marcin Gralewski

Poliklinika Stomatologiczna "PROF-DENT" Sp. z o.o.
al. Józefa Piłsudskiego 92
Dąbrowa Górnicza

Bardzo pozytywnie oceniam Pana Doktora, jest człowiekiem niezmiernie przychylnym, rzeczowym i kompetentnym.

Opinia dodana przez: Anna

lekarz Katarzyna Maślankiewicz

Internista   (+1 więcej)

Zakład Opieki Zdrowotnej EURODIAGNOSTIC
ulica Szpitalna 13
Dąbrowa Górnicza

Najbardziej kompetentna,rzeczowa,przyjazna dla pacjenta pani doktor u której miałem szczęście się leczyć.

Opinia dodana przez: Feliks

mgr Agnieszka Zawrzykraj

Logopeda

Prywatny gabinet terapii logopedycznej

Dąbrowa Górnicza

Tylko 6 wizyt wystarczyło,żeby dziecko poprawnie mówiło 'w' i 'f'.
Polecam. Zajęcia dla 5 latka były ciekawe i nigdy nie ...

Tylko 6 wizyt wystarczyło,żeby dziecko poprawnie mówiło 'w' i 'f'.
Polecam. Zajęcia dla 5 latka były ciekawe i nigdy nie marudził, że idziemy do pani Agnieszki.