Lekarze Bytom

Cytolog, Ginekolog położnik

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Andrzej Muryn
Stefana Batorego 34
41-900 Bytom

Lekarz z dużą wiedzą i doświadczeniem. Trafnie dobrał leki, dzięki czemu szybko zaszłam w ciążę mimo policystycznych jajników. Pan doktor jest delikatny, dokładnie wszysyko tłumaczy, dzięki czemu pacjentka nie czuje się skrępowana. Zdarzają się opóźnienia, ale warto poczekać.
Opinia dodana przez: Magda B.

dr n. med. Danuta Jakubowska-Kowalska

Gabinet dr n. med Danuta Jakubowska-Kowalska
Zygmunta Starego 1

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lekarz Martyna Moczygemba

41-902 Bytom

Polecam. Bardzo sympatyczna Pani Doktor. Wizyta bardzo przyjemna i bez pośpiechu, dokładnie przeprowadzone badanie, wytłumaczenie, rozwianie wątpliwości i obaw pacjenta. Dla mnie same plusy. Kontrola za rok :)
Opinia dodana przez: Magdalena R

dr n. med. Wojciech Bluszcz

Kardiolog

Praktyka Lekarska Wojciech Bluszcz
Bytom

Przez całe swoje życie nie spotkałem się z tak kompetentnym lekarzem. Wykonał kompleksowe i bardzo dokładne badania wykraczające nawet poza kardiologię. Widać że zależy mu na pacjencie bo wszystko bardzo dokładnie tłumaczy bez ciągłego spoglądania na zegarek a pacjent nie ma uczucia zbywania bo za drzwiami czeka następny pacjent.
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Sławomir Wojczyk

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ
{'id': 22039, 'name': u'Bytom'} Chirurg ogólny
                                       dr Mariusz Deska

dr Mariusz Deska

41-902 Bytom

Lekarz w trakcie wizyty w przyszpitalnej poradni byl bardzo uprzejmy, przeprowadził ze mną dokładny wywiad i wykazał zrozumienie dla moich aktualnych zdrowotnych problemów. Dziękuję! Dorota
Opinia dodana przez: Dorota
{'id': 22039, 'name': u'Bytom'} Dietetyk
                                       mgr Ewa Młodawska

mgr Ewa Młodawska

Dietetyk

NZOZ Przychodnia Nr 13 Bytom
Marsz. J. Piłsudskiego 84
Bytom

Witam chciałam gorąco polecić panią Ewę!! Wybrałam się z polecenia mojej zadowolonej koleżanki, która zaczyna ładnie zrzucać kilogramy i muszę przyznać, że mimo sceptycznego podejścia, spowodowanego wieloma nieudanymi próbami podjęcia wszelakich diet, jestem również bardzo zadowolona!! Pani Ewa z pełnym profesjonalizmem i energią podchodzi do pacjenta, odpowiada cierpliwie na wiele pytań, dopasowuje również jadłospis do gustu i smaku pacjenta. Ułożony jadłospis jest naprawdę smaczny, łatwy w przygotowaniu, muszę stwierdzić, że ...
Opinia dodana przez: Katarzyna
{'id': 22039, 'name': u'Bytom'} Psycholog
                                       mgr Agata Orzechowska

mgr Agata Orzechowska

Psycholog

Pracownia Duszy i Ciała
Krakowska 1/3
Bytom

Słucha. Obserwuje. Komentuje ( bez ogródek ). Czasem zażartuje, chociaż cześciej wsadza kij w mrowisko - tylko po to by otworzyć oczy rozmówcy. Nie mówi JAK żyć...ale tłumaczy, że można żyć lepiej. Polecam i pozdrawiam
Opinia dodana przez: Michał
{'id': 22039, 'name': u'Bytom'} Dietetyk
                                       mgr Justyna  Moruń

mgr Justyna Moruń

Dietetyk

Przychodnia Wielospecjalistyczna "Medicus"
Reptowska 20
Bytom

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy panią dietetyk, z którą schudłam 16 kg w 3,5 miesiąca. Nie sądziłam ze będzie tak łatwo, Dotychczas dieta kojarzyła mi się z głodówką i stresem tymczasem o głodzie nie było mowy. Pani Justyna rzetelnie i fachowo podeszła do mojej osoby biorąc pod uwagę moje preferencje smakowe. Przy okazji nabyłam zdrowe nawyki żywieniowe, które wprowadziłam do menu mojej rodziny. Serdecznie polecam usługi pani Justyny Moroń i ...
Opinia dodana przez: Anna
{'id': 22039, 'name': u'Bytom'} Onkolog
                                       dr n. med. Krystyna Trela-Janus

dr n. med. Krystyna Trela-Janus

Onkolog, Radioterapeuta

41-902 Bytom

Pani doktor Krystyna Trela to prawdziwy lekarz z powołania ,który przejmuje się swoim pacjentem ,opiekuje się nim i wszystko cierpliwie mu tłumaczy. Do tego wiedza ,talent ,empatia. Specjalista któremu bardzo zależy na pacjencie. Urszula Kurek.
Opinia dodana przez: Urszula

dr n. med. Janusz Pozowski

Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr n med Janusz Pozowski 41-902 Bytom ul. Jainty 24/12
Jainty 24
41-900 Bytom

Dr Pozowski to fantastyczny człowiek: ciepły, życzliwy, uprzejmy, otwarty i ZNAKOMITY LEKARZ z dużym doświadczeniem i niesamowitą intuicją. Profesjonalista w 100%. Najlepszy ze wszystkich jakich znam. Wierzy do samego końca, że wszystko będzie dobrze, daje nadzieję i siłę, jest wsparciem kiedy sytuacja staje się beznadziejna. Celem tego lekarza jest zdrowie i dobro pacjenta a nie kasa. Jestem pacjentką dr Pozowskiego od kilku lat i jestem bardzo zadowolona. Prowadził moją ciąże ...

lekarz Lalita Malinowska

Lekarz rodzinny, Pediatra

Konstytucji 43 (Bo Vita)
41-905 Bytom

Jestem bardzo zadowolona zawsze mozna podejsc z problem i zawsze pani doktor znajdzie rozwiazanie jest bardzo cierpliwa z przyjemnoscia sie przychodzi
Opinia dodana przez: Iza

dr n. med. Sabina Księżarek

Indywidualna Praktyka Stomatologiczna
Reptowska 54A
41-908 Bytom

Pani Doktor jest wspaniałym dentystą - wszystko tłumaczy pacjentowi tak, żeby zrozumiał, jest bardzo delikatna, profesjonalna w swoich fachu. Chodzi tam cała moja rodzina. Aha!! co najważniejsze - teraz strach przed dentystą zamienił się na "już się nie mogę doczekać" - kocham to uczucie jak wychodzę z gabinetu i wiem, że moje zęby są pod świetną opieką. Polecam każdemu kto chce zamienić strach na spokój :)
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Iwona Stęchły

Olejniczaka 4 lok. 6
41-902 Bytom

Pani doktor to odpowiednia osoba na tym miejscu..szkoda że wszyscy lekarze nie mają takie podjęcia do pacjenta. Byliśmy z rocznym synkiem. Pani dr przeprowadziła badanie w bardzo miłej atmosferze, wszystko wyjaśniła i dała plan działania. Gorąco polecam konsultacje z takim fachowcem!
Opinia dodana przez: Marta
Moj Tata byl operowany przez Pana Docenta w 2019r. rok zlosliwy glowa trzustki. Rokowania rok zycia po operacji. Dzis Tata ma sie dobrze i je prawie juz wszystko. Odzyskal swoje kilogramy. Jestem wdzieczna Doktorowi bo dal nowe zycie mojemu Ojcu. Oby jak najwiecej takich wspanialych lekarzy. Ja wiem, ze to wszystko zalezy od rodzaju raka ale lekarzy wciaz nam brakuje, ktorzy powaznie traktuja swoja prace i pacjenta zycie. Dr. Chmiel ...
Opinia dodana przez: Marzena Bartosz

lekarz Marta Paliga-Żytniewska

Ginekolog położnik, Ginekolog

W.N.Z.O.Z Promed
41-902 Bytom

cudowna, rzeczowa, kompetentna. ze stoickim spokojem odpowiada na kazde pytanie, choc tych pytan nigdy nie zadawalam wiele, bo Pani Doktor wlasciwie o wszytstkim powie, zanim zdarze zapytac. lekarz idealny, wymarzony :) dzieki Pani Doktor na swiecie jest nasz coreczka. polecam! polecam! polecam!
Opinia dodana przez: Martyna

dr Barbara Sobala-Szczygieł

Choroby zakaźne, Hepatolog

Zakład Opiekuńczo - Leczniczy
al. Legionów 49
41-902 Bytom

Nalepszy lekarz na jakiego trafiłem do tej pory ,a mam 65lat.Profesjonalistka,świetny fachowiec ,miły człowiek z wielką empatią.Od kilku lat kontroluje moją nadwyrężoną wątrobę, a podczas ostatniej wizyty przy bólu dolnej części brzucha, przepisała leki na jelita.Po tygodniu bóle minęły ,pierwszy raz od kilku miesięcy.Pani Doktor bardzo dziękuję.

lekarz Tatiana Jasińska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICUS" Spółka cywilna Zespół Lekarskich Poradni Specjalistycznych
ulica Żeromskiego 22/1a
41-902 Bytom

Bardzo rzetelny i profesjonalny lekarz. Wykonałem u pani doktor modelowanie podbródka za pomocą nici oraz botoks. Jestem teraz najlepszą wersją siebie. Nie pozostaje mi nic innego jak tylko polecić tego lekarza!
Opinia dodana przez: Jakub

lekarz Ewa Rogala-Pozowska

Bytom Żeromskiego
Bytom

Chodzę dużo do lekarzy ale tak przemiłej Pani doktor rzadko można spotkać. Mogłabym długo wymieniać ale napiszę krótko WSPANIAŁA dba o wszystkich bez wyjątku jak matka, miła i bardzo dobry specjalista.
Opinia dodana przez: tt

lekarz Beata Rembielak-Stawecka

Stefana Batorego 18
Bytom

Dr Beata Rembielak - Stawecka to lekarz idealny - osoba ciepła, serdeczna i wyrozumiała, a przy tym wspaniały i kompetentny fachowiec o dużej wiedzy. Z powodu dużego i szybko rosnącego mięśniaka musiałam mieć usunięty trzon macicy wraz z jajowodami. Przed operacją pani doktor dokładnie wyjaśniła mi, na czym będzie ona polegać i cierpliwie odpowiadała na wszystkie pytania rozwiewając moje obawy i wątpliwości. Zarówno przed samym zabiegiem, jak i po nim ...
Opinia dodana przez: Katarzyna