Lekarze Gorlice

lekarz Mirosław Żurek

Chirurg ogólny, Urolog

Zakład Opieki Zdrowotnej "ARS MEDICA" Spółka Partnerska Lekarzy Medycyny: G. Orchela, J. Bałajewicza, R. Tenerowicza, K. Wojciechowskiego w Gorlicach
ulica Jagiełły 10
38-300 Gorlice

polecam jak najbardziej tego lekarza. jest świetnym specjalistą w odroznieniu od innych lekarzy urologow. to właśnie dzieki niemu wróciłam do zdrowia bo dopiero on mi pomógł.wszystko dokładnie tlumaczy i jest bardzo kompetentny.a najważniejsze dla mnie bylo to ze rzeczywiście chce pomóc pacjentowi a nie zbywa i lekcewazy jak większość lekarzy. ja bylam bardzo pozytywnie zaskoczona. gdyby wszyscy lekarze mieli choc w połowie takie podejscie jak on to zdecydowanie mniej osob ...

lekarz Bogusław Lenard

Gabinet lekarski poniedziałek
Wróblewskiego 10
38-300 Gorlice

Najlepszy. Serdecznie polecam. Jest kapitalnym lekarzem internistą, specjalistą kardiologiem. Dziękuję.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Marcin Czamara

38-300 Gorlice

Godny polecenia w 100% Cierpliwosc spokojne wysluchanie chorego. zeby mogl opisac chorobe diagnoza przemyslana jak rowniez leczenie

lekarz Andrzej Wierzba

Psychiatra

ul. Tadeusza Kościuszki 25/11
38-300 Gorlice

Super lekarz. Wie co robi... Jeśli psychiatra to tylko on. Gdy widzi, że jest z czymś problem to od razu o tym mówi. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Fioletowy

lekarz Agnieszka Michalczyk

Internista, Onkolog

38-300 Gorlice

Pani doktor uprzejma, pełen profesjonalizm i oddanie dla pacjenta. Przeprowadziła szczegółowy wywiad i odpowiedziała szczegółowo na wszystkie moje pytania. Wspaniała , kompetentna, obdarzona ogromną empatią . Świetny specjalista, pełna oddania dla pacjenta. Z całego serca polecam i ogromnie dziękuje za pomoc .
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Zofia Augustyn-Samujłło

38-300 Gorlice

Polecam Panią Dr. Miła, uprzejma. Troskliwa.Dobrze tłumaczy. ogromnym plusem dla Pani Dr jest to ze jadąc do niej z pewnym problemem w dzień w ktr gabinet był nieczynny przyjęła mnie bez żadnego problemu a była już przy wyjściem do pracy. Pani Dr jest porostu kochana. Polecam polecam polecam
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Grzegorz Tomasik

ul. 11 Listopada 11
38-300 Gorlice

Doktor Grzegorz Tomasik to lekarz z powołania. Z płaczem wróciłam z opieki całodobowej, gdy powiedziano mi tam, że nic mi nie jest. Zadzwonilam do lekarza i opisałam co się dzieje z moimi stawami. Ból przy chodzeniu oraz opuchlizna nie dawała spokojnie żyć a z dnia na dzień było coraz gorzej. Wizyta była bardzo szybko w miłej atmosferze. Doktor jest bardzo życzliwy oraz wyrozumiały. Od razu zdiagnozował co mi jest i ...
Opinia dodana przez: Karolina M

lekarz Maria Orchel

38-300 Gorlice

Chodziłam do Pani Doktor ponad 20 lat, nigdy nie było problemu, że powinnam iść już do lekarza dla dorosłych. Wizyty wspominam bardzo dobrze, zawsze potrafiła wytłumaczyć przebieg leczenia. Nigdy nie skracała czasu na wizytę, zawsze z uśmiechem na twarzy i z ludzką życzliwością podchodziła do pacjenta. Zawsze trafiała w diagnozę. Szkoda, że Pani doktor ma specjalizacje tylko z pediatrii i nie mogę już wrócić do tak kompetentnego lekarza.
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Artur Wojdak

38-300 Gorlice

Bardzo dobry lekarz, godny zaufania. Ma ogromną wiedzę i najlepsze podejście do pacjentów. Delikatny. Polecam!
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Jan Bałajewicz

Zakład Opieki Zdrowotnej "ARS MEDICA" Spółka Partnerska Lekarzy Medycyny: Grzegorza Orchela, Jana Bałajewicza, Roberta Tenerowicza, Krzysztofa Wojciechowskiego
Władysława Jagiełły 10
38-300 Gorlice

Od wielu lat jestem pacjentka doktora.Od 4 lat mam powazny problem z nerkami.Leczylo mnie kilku specjalistow jednak bagatelizowali problem.Dopiero doktor Jan podszedl do sprawy rzetelnie i kompleksowo.Zlecil szereg badan przed postawieniem diagnozy.Mam do niego zaufanie i zycze kazdemu takiego diagnosty.

mgr Justyna Woźniak

Psycholog

Pracownia Psychologiczna SENSORIUM
Łokietka 9
38-300 Gorlice

WSZYSTKO WYRAZIŁEM ZAZNACZAJĄC NAJWYŻSZE NOTY.POLECAM WSZYSTKIM ,KTÓRZY MAJĄ PROBLEMY A NIE MOGĄ PRZEŁAMAC SIĘ ABY PÓJŚC DO SPECJALISTY.NAPRAWDĘ WARTO!!!

lekarz Andrzej Kościuszko

Radiolog

NZOZ lek. med. Stanisław Korpacki
ulica Piekarska 1
38-300 Gorlice

Najlepszy lekarz miły uprzejmy wszystko dobrze wytłumaczy polecam z całego serca nie widzę lepszego
Opinia dodana przez: Bogusława

lekarz Jolanta Galas-Bösch

38-300 Gorlice

Mój mąż był dość długo leczony na oddziane, a póżniej po 2 miesiącach był operowany przez Panią doktor. Pomimo, że podczas pobytu męża w szpitalu nie była lekarzem prowadzącym, miała dużą wiedzę o stanie pacjenta, zawsze bardzo chętnie, rzeczowo i bez zniecierpliwienia udzielała informacji o stanie jego zdrowia. Za co serdecznie jej dziękuję. Po dwóch miesiącach mąż wrócił na oddział, był operowany przez Panią doktor, operacja była wykonana perfekcyjnie, po ...
Opinia dodana przez: Agata

lek. dent. Daniel Bieszczad

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Stomatologii s.c. Justyna Wichlińska, Jarosław Wichliński w Gorlicach
3 MAJA 16
38-300 Gorlice

Po dzisiejszej wizycie jestem bardzo zadowolony podejściem do pacjenta i profesjonalizmem Pana doktora wszystko wytłumaczył i pokazał na zdjęciach jestem umówiony na kolejną wizytę i wiem że będę tam się leczył dobrze że mamy w Gorlicach takiego stomatologa. Polecam.
Opinia dodana przez: Andrzej

Patrycja Orchel

Psychiatra, Lekarz rodzinny

Ars Medica
38-300 Gorlice

Była to moja pierwsza wizyta u lekarza psychiatry i jest zdecydowanie na plus. Pani doktor naprawdę mnie wysłuchała, zadawała pytania, wytłumaczyła wszystko, dobrała leki, poleciła również psychoterapeutów. Do tego miła, uśmiechnięta. Widać, że lubi swoją pracę i chce pomagać innym. Stres wizytą uleciał ze mnie prawie od razu po rozpoczęciu rozmowy. Polecam!

lekarz Swietłana Prylepska

38-300 Gorlice

Bardzo polecam miła sympatyczna pełny profesjonalizm pani doktor pełne poświęcenie dla pacjenta podczas wizyty
Opinia dodana przez: Rafał Kosal

lekarz Anna Piecuch-Pawlowska

Bas-Med
38-300 Gorlice

Doktor Anna Piecuch Pawłowska to ktoś znacznie więcej niż lekarz rodzinny - to Osoba bliska , serdeczna , diagnozująca bezbłędnie chorobę pacjenta , ale także wczuwająca się w jego sytuację domową , potrzeby nie tylko chorego ciała ale także zainteresowania , pasje i marzenia . Stara się wszelkimi siłami ratować życie często naprawdę zagrożone . Dodaje temu życiu trochę serdecznego ciepła , radości i nadziei . O każdej porze i ...
Opinia dodana przez: Wiesława

lekarz Marek Lewek

Internista, Wizyty domowe

NOZ
Długosza 18
38-300 Gorlice

MarkuLewku z pokoju 902 z akademika-pozdawiam:):) Na pewno nadal jesteś skupulatny i dokładny...zazdroszczę Twoim pacejntom:):) To se ne vrati:) My-starej akademickiej wiary-trzymajmy się! Pozdrawiam-sąsiadka z akademika:)

lekarz Grażyna Mroczek-Kiszka

Lekarz rodzinny

Przychodnia Lekarska "ECHO MED" w Gorlicach
Biecka 11
38-300 Gorlice

Lekarz kompetentny i doświadczony, jednak zbyt dokładny. Pacjenta potrafi umęczyć trzymaniem 1,5 godziny w gabinecie, badaniami i swoją ostrożnością. Lubiana przez starszych ludzi, którzy chcą być bardzo dokładnie zbadani lub pogadać i wyżalić się. Jeśli nie masz czasu i zależy Ci na szybkiej, konkretnej wizycie to nie polecam.
Bardzo dobry lekarz, delikatny, miły i kompetentny. Dokładnie tłumaczy i odpowiada na każde pytanie. Rzeczywiście są dni, kiedy trzeba chwile poczekać w kolejce, ale warto. Polecam wszystkim paniom którym zależy na świetnej opiece i poczuciu bezpieczeństwa!