Internista Lubliniec

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej s.c.MEDLIFE
ulica Opolska 1
42-700 Lubliniec

Mõj lekarz. Poświęca dużo czasu pacjentowi, cierpliwie wszystko tłumaczy... On jeden spośród wszystkich lekarzy wytłumaczył mi dlaczego mõj brat umiera, zrobił to troskliwie, z szacunkiem...łatwiej było mi być przy nim kiedy umierał, jestem mu za to bardzo wdzięczna.

''SALUS" Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Lech Świerczyński
ulica Oleska 23
42-700 Lubliniec

Wszystko super! Byłam na konsultacji endokrynologicznej. Lekarz konkretny i bardzo sympatyczny;) Polecam

Opinia dodana przez: Karolina

Poradnia Laryngologiczna
Sobieskiego 9
42-700 Lubliniec

Wow.. . Wszystko wyłozone na " prosty łeb" umnie poszło gladko.. badabie diagnoza i jest ok.. polecam

Opinia dodana przez: Adrian

dr n. med. Monika Lenart-Lipińska

Diabetolog, Endokrynolog

PROVIVO Specjalistyczne Centrum Medyczne
Jutrzenki 10/6A
20-538 Lubliniec

Polecam!Świetny kompetentny i przemiły lekarz bardzo zaangażowany słucha pacjenta analizuje dokładnie wyniki badań ustabilizowała moje wyniki tsh leczę śie już u pani doktor od ponad roku na niedoczynność tarczycy i polecam wszystkim którzy mają problemy z tarczyca

Opinia dodana przez: Marta

NZOZ "OKO-MEDICA"
Żwirki i Wigury 6
42-700 Lubliniec

Wspaniały lekarz,posiada ogromną wiedzę na temat kardiologii,sympatyczny ,uprzejmy,niewątpliwie wzbudza zaufanie już przy pierwszej wizycie

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej s.c.MEDLIFE
ulica Opolska 1
42-700 Lubliniec

W zasadzie poniższa opinia wyraża moje zdanie. Pani doktor jest bezczelna i robi łaskę, że w ogóle przyjmuje. Czas na zmianę przychodni.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDLIFE
ulica Oploska 1

lekarz Janusz Rabus

Internista, Lekarz rodzinny

ulica Powstańców Śląskich 81
42-700 Lubliniec

"Centrum Dializa" Sp. z o.o.
ulica Grunwaldzka 64
47-200 Lubliniec

"Centrum Dializa" Sp. z o.o.
ulica Grunwaldzka 64
47-200 Lubliniec