Lekarze Kalisz

Lekarz rodzinny

Przychodnia.
Skalmierzycka 1
62-800 Kalisz

Najbardziej sympatyczna lekarka jaką spotkałem dotychczas. Bardzo angażuje się w rozwiązywaniu każdego zgłaszanego problemu. Pacjenci ją uwielbiają.
Opinia dodana przez: paand

lekarz Agata Wojdalska-Śledzińska

Neurolog

Gabinety lekarskie
Lipowa 18-22
62-800 Kalisz

Oj powiem że ma podejście do pacjeta, umie podnieść na duchu. Profesjonalistka w tym co robi. Potrafi pomóc. Posiada duza wiedzę medyczną. Po dłuższej terapii zostałem wyłączony. Pozdrawiam serdecznie. M. B.

lekarz Eugenia Pawlak-Petrenko

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa Kalisz
ulica Kaszubska 9
62-800 Kalisz

Bardzo uprzejma i miła, wzbudza zaufanie. Fachowa i kompetentna. Jak to ktoś stwierdził - "odrobina Leśnej Góry w Ostrowie". Polecam.
Opinia dodana przez: Paweł

lek. dent. Maria Szymańska

Spółdzielcza 14 (wejście od Głogowskiej)
62-800 Kalisz

Brak w RP tak doskonałych specjalistów,którzy z swoją fachowością pomagają pacjentom.Uważam,że u Pani Szymańskiej z pełną świadomością warto się leczyć.Ryszard z małopolski
Opinia dodana przez: Ryszard

lekarz Sławomir Kawala

62-800 Kalisz

Bardzo polecam. Lekarz z powołania. Pan doktor cechuje sie wielkim zaangażowaniem. Stawia trafne diagnozy, zawsze pomaga w potrzebie.
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Barbara Suda

al. Wolności 17a lok. 1
62-800 Kalisz

Wspaniały człowiek , a zwłaszcza lekarz ,Polecam !

lekarz Abdul Wakil Alugail

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Calisia" s.c.
ulica Kwiatowa 1
62-800 Kalisz

Jest na prawdę doskonałym okulistą. Stwierdził u mnie astygmatyzm, który bardzo trudno jest stwierdzić. Dostosował odpowiednie okulary i wszystko jest bardzo dobrze. :)

lek. dent. Jacek Zabielski

Szpital Zespolony im. Ludwika Perzyny
ul. Polna
62-800 Kalisz

Polecam Pana doktora w 100%. Bałam się wyrwania zęba,a poszło bezboleśnie,szybko i profesjonalnie. Juz na drugi dzień super się goi bez antybiotyku.

lekarz Paweł Andrzejczak

Lekarz rodzinny

Przychodnia.
Skalmierzycka 1
62-800 Kalisz

odpowiednie podejście do chorego wytłumaczenie na czym polega jego schorzenie i odpowiednie leczenie . Czego wielu absolwetom Akademii Medycznej brakuje , nie każdy kto skończył medycyne wydział lekarski powinien zostać lekarzem . Dr Anrzejczak skończył Akademie Medyczną z wórurznieniem i nie musi uciekać na zachód.
Opinia dodana przez: Lech

lekarz Witold Pawelczak

Neurolog

GO-MAX GROUP Sp. z o.o.
ulica Kościuszki 19/7
62-800 Kalisz

Bardzo dobry i profesjonalny lekarz. Fantastycznie zajął się moim tatą, nie szczędził badań i postawił prawidłową diagnozę. Po zaaplikowaniu leków tata czuje się dużo lepiej.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Magdalena Kuczyńska

ulica Gen. Edmunda Taczanowskiego 12
62-800 Kalisz

Wspaniała , zaangażowana, super-kompetentna okulista w Kaliszu !!!, szybka diagnoza uratował mi wzrok
Opinia dodana przez: Piotr Sadowski

lekarz Petro Kava

Anestezjolog

62-800 Kalisz

Polecam, z całego serca, wspaniały człowiek, oby więcej takich Lekarzy. Przesympatyczny, kompetentny, na każde pytanie odpowiada spokojnie, i rzeczowo. Bardzo duża wiedza medyczna.
Opinia dodana przez: Agnieszka
Dziękuję pani Ewo,że tak szybko nauczyła pani Filipka ładnie mówić.

lekarz Malwina Witoń-Dominikowska

Rehabilitant

62-800 Kalisz

Pani doktor bardzo kompetentna w swojej dziedzinie . Poświęca czas dla pacjenta aby wszystko wytłumaczyć . Słucha co jest rzadkością dla teraźniejszych lekarzy . Mówi o sposobach leczenia. Jestem bardzo zadowolona z wizyty . Dziękuję Pani doktor . Barbara

lekarz Regina Jakubek

Internista, Psychiatra

ZAKŁAD
Władysława Podkowińskiego 2
62-800 Kalisz

Cudowna lekarka bardzo pomocna i bardzo miła ,uwielbiam chodzić do Pani doktor na wizyty .bardzo mi pomogła ,polecam ją znajomym
Opinia dodana przez: Mariola
Kompetentny, potrafi wysłuchać pacjenta, poświęca dużo czasu na temat choroby i sposobu leczenia.Polecam.

lek. med. Grzegorz Zdunek

Internista, Reumatolog

62-800 Kalisz

Dzięki panu lekarzowi, mój syn obecnie jest na oddziale i ma szczegółowe badania, względem ustalenia typu choroby.
Opinia dodana przez: Maria

lek. med. Andrzej Ludwiczak

Kaliska Agencja Medyczna MEDIX
Majkowska 13a
Kalisz

Jestem wieloletnią pacjentką dr. Ludwiczaka. Jestem pod ogromnym wrażeniem podejścia Pana Doktora do pajentów. Wyjątkowo dyspozycyjny, kompetentny w prowadzeniu pacjenta, otwarty a przy tym niezwykle pokorny, co jest rzadkością w dzisiejszych czasach. Nie słyszałam nigdy negatywnej oceny ze strony pacjentów. Polecam każdemu korzystanie z pomocy DOKTORA LUDWICZAKA.
Opinia dodana przez: BOŻENA

lekarz Marcin Tarczyński

Pulmonolog, Internista

62-800 Kalisz

Bardzo dobry, młody lekarz otwarty na nowości, komunikatywny i co najważniejsze skuteczny. Życzę dużo zdrowia Panie Doktorze, wytrwałości w niesieniu pomocy chorym i satysfakcji z trudnej i odpowiedzialnej pracy.
Opinia dodana przez: Janina

lekarz Krzysztofa Porada-Wojtaszek

Psychiatra

Al. Wolności 17 A/25
62-800 Kalisz

super lekarz,kumpel i przyjaciel dyskretna,miła,kompetentna,serdeczna. uczuciowa godna polecenia i zaufania