Lekarze Kalisz

lek. dent. Małgorzata Białas-Miczko

Ostrowska 68
62-800 Kalisz

Staramy się dbać o zęby, więc odwiedzamy z żoną panią doktor średnio raz na trzy miesiące. Kiedyś chodziliśmy do innych dentystów, ale tu już jesteśmy od kilku lat i nie zamierzamy zmieniać. Zawsze jest uprzejma, a kiedy trzeba, umie pożartować. Nie jestem dentystą, ale moim zdaniem nie można nic zarzucić jej kompetencji i wiedzy. Pomimo tego, że gabinet stomatologiczny u wielu osób budzi lęk, w tym można naprawdę miło przeżyć ...
Opinia dodana przez: Dariusz

Małgorzta Leszka

Dietetyk

Gabinety lekarskie
Lipowa 18-22
62-800 Kalisz

zdecydowanie polecam. podstawowy plan jest przewidziany na 4 tygodnie, zrzuciłam zakładane dla tego czasu kilogramy!!

lekarz Teresa Kokot-Kamińska

Lekarz rodzinny

Tyniecka 16
62-800 Kalisz

Polecam! Bardzo dobra i rzetelna a przy tym miła i uśmiechnięta. Cena adekwatna do wizyty. Warto wybrać panią Kamińską!
Opinia dodana przez: Ania
Pan Doktor Tarchalski to wspaniały człowiek, doskonały lekarz, dociekliwy i bezinteresowny. Profesjonalnie i z ogromną empatią podchodzi do każdego pacjenta. Oddział kardiologiii w ostrowskim szpitalu to cudowne miejsce ze wspaniałą atmosferą i czułym podejściem do każdego chorego Jestem wdzięczny za uratowanie życia. Wielki szacunek dla Pana Doktora ♥️
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Bożena Kazimierczak

Gastroenterolog

Zielona 12b
62-800 Kalisz

Pani doktor nie dosc ze kompetentna to jeszcze bardzo mila i uprzejma. Zarowno w placowce publicznej jak i prywatnie co sie bardzo rzadko zdarza!!!

lekarz Agnieszka Przybylska-Wróblewska

Wojewódzki Szpital Zespolony w Kaliszu
ulica Poznańska 79
62-800 Kalisz

Wspaniały lekarz! Pani doktor dokładnie zapoznała się z historią mojej choroby i wszystko skrupulatnie sobie zanotowała. Po dokładnym badaniu USG i sprawdzeniu wyników badań Pani Doktor poświęciła mi sporo czasu na wyjaśnienia. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i serdecznie Panią Doktor polecam.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. dent. Maria Zasiadły

ul. Tadeusza Kościuszki 2/3
62-800 Kalisz

Bardzo kompetentna rzeczowa umie we właściwy sposób wytłumaczyć schorzenia a przy tym miła i grzeczna polecam tą Panią doktor wszystkim nawet tym co się boją dentysty
Opinia dodana przez: Zygmunt

lekarz Tomasz Kempa

Internista, Reumatolog

ul. Dobrzecka 16 A/8
62-800 Kalisz

Dr.T.Kempa to wspaniały lekarz.Zawierzyłam moje zdrowie i jest OK.Dzięki Doktorowi wyszłam na prostą , a byłam w bardzo kiepskim stanie. Choruje RZS miałam dostosowane leczenie i teraz biorę tylko Metypred 4mg. Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: GRAŻKA

lek. dent. Jakub Kozubski

ul. Zgodna 15
62-800 Kalisz

Uwaga ostrzeznie Ustawka telefoniczna na wyrwanie dwoch korzeni cena przez tel 400 na miejscu 500, trwalo godzine, rozcieta warga uszkodzony zab obok, po skasowaniu $ mowi ze cos zostalo ,i gasi swiala. Ja do niego ze ma sie brac za wyciaganie reszty, znowu pol godziny jego sapania i wyciaga cos i mowi ze wyciagnal wszystko. A ja w myslach czy to na pewno lekarz otwieram internet sprawdzam opinie szok zamurowalo ...
Opinia dodana przez: Maciej

lekarz Teresa Radny

Nefrolog

Dworcowa 10
62-800 Kalisz

Takich lekarzy nam brakuje w służbie zdrowia, nie było by kolejek, drożyzny i było by mniej chorych - żyje od 14 lat dzięki tej Pani
Opinia dodana przez: jurek

lekarz Krzysztof Drewnicki

Lipowa 33
Kalisz

Najlepszy Lekarz, u jakiego byłam - trafna diagnoza, świetnie dobrane leki, a przede wszystkim ludzkie podejście. Pan Doktor jest bardzo kompetentny, uprzejmy, kulturalny, a do tego poświęca pacjentowi dokładnie tyle czasu, ile potrzebuje pacjent - dokładnie słucha i radzi. Gdyby każdy lekarz taki był, to żyłoby się lepiej. Takie podejście do ludzi do dar. Polecam! :)
Opinia dodana przez: Milena

lekarz Emilia Piotrowska

Gabinet lekarski Okulistyczny Kalisz, Widok 26
Górnośląska 35
89-400 Kalisz

PROBLEM JAKIM JEST CHOROBA OCZU PRZY CUKRZYCY NIKT SOBIE NIE PORZDZI ALE PANI DOKTOR USWIADOMILA MI ZE TEJ KWESTI WYLECZYC SIE NIE DA ALE MOZNA OPOZNIC CHOROBE PRZYNAJMNIEJ WIEM CO MNIE CZEKA NIKT NIGDY ZE MNA TAK RZECZOWO NIE ROZMAWIAL

lek. dent. Danuta Szymaniak-Janczak

Wojewódzki Szpital Zespolony w Kaliszu
ulica Poznańska 79
62-800 Kalisz

spokojnie, milo i przystepnie cenowo,mialem problem z gorna osemka i pani doktor bez problemu wyrwla go za duzo nizsza kwote niz mowiono mi w innym gabinecie a przyszla specjalnie w sobote

Jarosław Kasperczak

Chirurg naczyniowy

Kalisz

Bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz. Poświęca czas każdemu pacjentowi. Bardzo dobry specjalista w swojej dziedzinie.

lekarz Konrad Błaszczyk

Aleja Wolności 17 A/4-5
62-800 Kalisz

Bardzo dobry specjalista.Polecono mi go i sie nie zawiodłem.Zauważyłem że inni lekarze liczą sie z jego opiniami a to chyba najlepsza rekomendacja.Polecam!
Opinia dodana przez: Janusz

lek. med. Bogdan Zięba

Ginekolog położnik, Ginekolog

Przychodnia Lekarska
Legionów 52
62-800 Kalisz

Pan doktor prowadził moje ciąże i o ile prowadzenie ciąż pierwszorzedne wręcz wybitne. (pierwsze dziecko uratował Pan Zięba) Nie rozumiem tylko co było powodem wzrostu ceny wizyt o 50% (podczas ciąży czyli w ciągu 9 miesięcy zdrożało 2 razy) Jeśli chodzi o resztę wizyt poza ciążą delikatny podczas badania uprzejmy fachową opieką. Tylko nie wiem czy to ja jestem taka podatna na infekcje czy coś jest nie tak z narzędziami ...
Opinia dodana przez: Anonimowa

lekarz Arkadiusz Walczyński

Dermatolog

Pracownia Diagnostyczna
Kordeckiego 36
62-800 Kalisz

Kompetentny, życzliwy, empatyczny, nastawiony na dobro pacjenta, człowiek o wielkim sercu… mogłabym tak wymieniać bez końca.. polecam każdemu, z problemami dermatologicznymi. Poza trafną diagnoza i udanemu leczeniu, Pan Doktor zawsze wspiera dobrym słowem, dzięki czemu z gabinetu wychodzę podbudowana - jest wspaniałym psychologiem.
Opinia dodana przez: Michalina

lekarz Paweł Nowicki

Chirurg ogólny, Traumatolog

NZOZ Magdomed Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna
Bolesława Pobożnego 20
62-800 Kalisz

Bardzo polecam tego Specjalistę. Złamałem kość łódeczkowatą i początkowo pierwszy ortopeda do którego trafiłem podjął niesłuszną decyzję o leczeniu zachowawczym mimo, że złamanie było wieloodłamowe (a było to już widoczne od początku w rtg). Drugi był jeszcze gorszy bo do kontrolnego rtg zdjął prawidłowo założony gips a założył mi nowy, który nie spełniał swojej funkcji. Na szczęście znalazłem Pana Dr Nowickiego, który przekonał mnie do zabiegu operacyjnego i z perspektywy ...
Opinia dodana przez: Zbigniew

lek. dent. Mateusz Stasiak

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

ul. Kanonicka 8/10
62-800 Kalisz

Najlepszy Stomatolog w mieście. Pan Doktor jest bardzo delikatny, informuje co robi i wykonuje prace rzetelnie. Polecam z całego serca. Korzystamy całą rodziną z usług Pana Doktora a przy tym ceny nie zwalają z nóg. Zawsze chętny do pomocy.
Opinia dodana przez: Anna
Pani doktor leczyła moje dziecko, zawsze znalazła czas na rozmowę, mogłam nawet do Niej zadzwonić na telefon prywatny, nawet do domu. Zawsze doradziła, naprawdę wiele straciliśmy Jej odejściem do Wieczności, niekiedy myślę co doradziłaby mi Pani Doktor, bardzo często Ją wspominamy.
Opinia dodana przez: Mira