Lekarze Kalisz

Polecamy Pana doktora. Zawsze znajduje dla nas czas. Ma niesamowitą intuicję i jest świetnym diagnostą. Mieliśmy kilka sytuacji, w których nasz lekarz rodzinny pomylił się i źle rozpoznał choroby (w przypadku syna skończyło się to szpitalem). Teraz nie ryzykujemy i w sytuacjach awaryjnych jedziemy do P.Proniaka.

lekarz Magdalena Gwóźdź-Doroczyńska

62-800 Kalisz

Jestem bardzo zadowolony z wizyty oraz sposobu leczenia. Lekarka doskonale i precyzyjnie wszystko wyjaśnia. Komunikatywna i uczynna. Oddana pacjentom w pracy i w czasie wolnym. Nie lekceważy ludzi.
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Iwona Brodnicka

Pulmonolog

Szpital w Kaliszu im. Wolica
Sawickiej 2a lok. 5
62-800 Kalisz

Godna polecenia specjalistka, przy tym bardzo przystępna, traktująca pacjentów życzliwie. WAŻNE: potrafi "po ludzku" rozmawiać z każdym pacjentem - chce choremu pomóc - to się od razu wyczuwa.

lek. dent. Danuta Świec

Protetyk, Stomatolog

ul.Lipowa
Kalisz

U Pani doktor leczę się już 12 lat, odkąd pamiętam jest zawsze miła, uśmiechnięta, cierpliwa i życzliwa. Ona się nie zmienia, taki lekarz to Skarb dla Pacjenta. Dodatkowo leczy się u niej cała moja rodzina i polecam ją wszystkim znajomym, którzy szukają "dentysty bez bólu" - są zachwyceni!

lekarz Adam Barankiewicz

Górna / staszica
62-800 Kalisz

Profesjonalne podejście, wspaniały człowiek! Najlepszy stomatolog w mieście Kalisz. Serdecznie polecam ;)
Opinia dodana przez: Katarzyna D

Iwona Warszewska-Antczak

NZOZ "Centrum"
ulica Browarna 5
62-800 Kalisz

Do lekarza w dniu dzisiejszym należę tydzień,przez ten tydzień i 3 wizyty muszę stwierdzić że lekarz super! Bardzo miła,spokojna i konkretna,wypyta o wszystko i jeśli nie jest pewna czegoś kieruje do specjalisty! Polecam gorąco tego lekarza,chociaż w obecnej chwili nie ma już miejsca do Pani doktor,ale jeśli ktoś będzie miał okazję nawet zawitać do Pani doktor to polecam!
Opinia dodana przez: Robert

lek. dent. Dominik Ptak

ul.Lipowa
Kalisz

bardzo dobry fachowiec, mily czlowiek, mialem robionych kilka zebow,bez bolu, wszystko jest ok,zonie pan doktor wstawil zeba implantem i tez jest zadowolona,polecam.

lekarz Ewa Rojecka

62-800 Kalisz

W dniu dzisiejszym mogę powiedzieć z pełna odpowiedzialnością i świadomością że. Jako lekarz oraz specjalista od Nerek Pani Doktór Ewa Rojecka z Kalisza jest osobą: Odpowiedzialną , konkretną,bardzo uprzejmą ,godna polecenia jako lekarz i specjalista z bardzo dużym doświadczeniem i bardzo bardzo dobrą opinią w Kaliszu oraz okolic. Opinię wystawił P Doktór prowadzącej pacjent Jacek.s

lekarz Wojciech Orczyk

62-800 Kalisz

Od lat cierpiałam na przewlekłe bóle krzyża, podejrzewano u mnie rwę kulszową, potem zwyrodnienie odcinka lędźwiowego, potem martwicę głowy kości udowej, zwyrodnienie biodra a nawet diagnozowano w kierunku nowotworu miednicy. Dopiero dr Orczyk, jako pierwszy zwrócił uwagę na zwyrodnienie stawu między kością krzyżową a miednicą. Odkąd podał mi tam blokadę cudownie przeszło. Od 2 lat co pół roku chodzę do dr Orczyka na powtórkę i póki co cieszę się, że ...
Opinia dodana przez: Marlena Grzęda

lek. dent. Mieczysław Pietrzyk

ul. ks. Stanisława Piotrowskiego 2/2
62-800 Kalisz

Korzystam wraz z rodziną z usług doktora Pietrzyka od ponad 5 lat. Ma profesjonalne, indywidualne podejście do każdego pacjenta i jest kompetentnym, rzeczowym stomatologiem. Półtora roku temu pan doktor zakończył u mnie skomplikowane, długotrwałe leczenie połączone z korektę estetyczną uzębienia. Efekt zachwyca nie tylko mojego męża :) Czuję się komfortowo, i co najważniejsze, nic mi nie dolega, nie uwiera, nie przeszkadza. Po prostu super! Każdemu serdecznie polecam gabinet pana doktora ...
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Elżbieta Kędzierska-Nejc

Widok 102 lok. 36
62-800 Kalisz

Uwazam ze jest to jeden z lepszych lekarzy pediatrow. Polecam:)

lek. dent. Luiza Biernacka

ul. Legionów 19 A/C
62-800 Kalisz

Pani Luiza jest przemiła osoba a jako specjalista posiada ogromną wiedzę i praktykę Serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Ireneusz

lekarz Bartosz Kucharczyk

Gabinet
ul. Majkowska13A
62-800 Kalisz

Bardzo pomocny lekarz godny polecenia ;)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

lekarz Iwona Szczepanek-Młynarz

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa Kalisz
ulica Kaszubska 9
62-800 Kalisz

Pani doktor to bardzo dobry fachowiec. Profesjonalnie przeprowadzony zabieg. Bardzo dba o pacjenta, wszystko jasno wytłumaczy, obejmuje opieką podczas trwania zabiegu i rekonwalescencji. Polecam i pozdrawiam serdecznie Panią doktor.
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Sylwia Stadnicka-Derewiecka

62-800 Kalisz

Szkoda ze jest tak mało takich lekarzy. Panią doktor cechuje duża wiedza fachowa, umiejetnosc podejścia do pacjenta,wytłumaczenie przyczyny choroby i sposób dalszego leczenia a przede wszystkim wysoka kultura osobista.Po moich ostatnich wizytach w innych ośrodkach zdrowia życzyłbym wszystkim takiego lekarza.Dobrze że NZOZ VISUS Kalisz ma takiego lekarza i oby miał jak najdluzej.To podnosi prestiż ośrodka.Polecam P.Doktor i nie jest to wpis sponsorowany ale w pełni prawdziwy.
Opinia dodana przez: Władysław

Aleksandra Jaźwiec

Logopeda

gabinet prywatny
Adama Asnyka 55/11
62-800 Kalisz

Sympatyczna młoda osóbka:) młody logopeda z zapałem do pracy... to widać:) Dziecko zadowolone i chętne do pracy dzieki motywacji Pani Oli.

lekarz Anna Hajdukiewicz

Endokrynolog, Internista

NZSiPOZ "MEDYK"
Zagorzynek 34
62-800 Kalisz

Wspaniały, rzetelny specjalista! Bardzo długo i dokładnie bada. Kompleksowo podchodzi do zagadnienia, daje wyczerpujące zalecenia, stara się wytłumaczyć problem i wraz z z pacjentem zaplanować leczenie. Przy tym jest przemiła i bardzo skromna. Jestem bardzo zadowolona z jej pomocy i polecam ją każdemu, kto podejrzewa u siebie problemy endokrynologiczne!
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Daniel Otmianowski

Pulmonolog, Internista

Majkowska 13a lok. 21
62-800 Kalisz

Doskonały człowiek. Niesamowity lekarz. Ogromne poczucie humoru. Kompetencja i sumienność. Godny polecenia.
Opinia dodana przez: Paweł
Anioł nie lekarz. Uprzejmy i fachowy. Poczuliśmy się jak w Leśnej Górze. 6 * pod każdym względem. Podejście do pacjenta, wywiad, sposób podejścia wytłumaczenie sposobu leczenia wszytko na wysokim poziomie. Zbieraliśmy wszyscy po wizycie szczęki z podłogi,że tak można.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. dent. Urszula Miling

Korczak 35
Kalisz

dzięki pani dr pozbyłem się strachu przed dentystą i wreszcie wyleczyłem wszystkie zęby,szczerze polecam