Lekarze Kalisz

lekarz Michał Sałata

62-800 Kalisz

Moim zdaniem super lekarz . Wykonywał u mnie usg jamy brzusznej i przestrzeni zaotrzewnowej . Bada dokładnie , nie spieszy sie , odpowiada na wszystkie pytania . Dobrze tłumaczy . Do tego jest uprzejmy . Polecam tego lekarza , gdyż wcześniej byłam u starszego radiologa , co mogłoby sie wydawać , ze ma większe doświadczenie i nie wykrył u mnie tego , co lek. Sałata .
Opinia dodana przez: Marta

lek. dent. Marta Filipowicz

rondo Wojska Polskiego 48
62-800 Kalisz

Bardzo dobry stomatolog! Pani Marta poświęca pacjentowi bardzo dużo uwagi. Jest dokładna, zaangażowana i profesjonalna. To prawdziwy fachowiec!

lekarz Wiktor Pałys

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Calisia" s.c.
ulica Kwiatowa 1
62-800 Kalisz

Byłam u wielu psychiatrów, którzy nie potrafili mi pomóc i tylko zwiększali dawki leków zanim trafiłam do pana doktora Wiktora Pałysa. To jest pierwszy lekarz który poświęca pacjentowi ogrom czasu i robi naprawdę porządny wywiad z życia. Niesamowicie uprzejmy i nawiązujący kontakt z pacjentem. Wreszcie mam dobrze dobrane leki i czuję się jakby mi ktoś dał drugą szansę na normalne życie. Polecam tego lekarza z całego serca i żałuję tylko ...
Opinia dodana przez: Paulina Karolina
Bardzo dobre rady w leczeniu i sposób ich przekazania. Mam pełne zaufanie. Polecam
Pani Dr jest bardzo uprzejma, tłumaczy chorobę, gdy zadamy trochę więcej pytań. Wizyty są wystarczająco długie. Jeśli ma się dodatkowe pytania bez problemu na nie odpowiada, nawet gdy minął już planowany czas wizyty (ok. 40 min.). U lekarki leczyłam się od 2006 roku i jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia. Chciałam pozbyć się zanieczyszczeń z organizmu oraz polepszyć jego ogólny stan przd zajściem w ciążę. Obecnie mam już prawie 2 ...

lekarz Andrzej Hajdukiewicz

62-800 Kalisz

Wysokiej klasy specjalista o dużej wiedzy i doświadczeniu. Profesjonalne,życiowe podejście w którym priorytetem jest pacjent. Wszystko na wysokim poziomie życzliwy uśmiechnięty na co dzień. Nigdy nie spotkałam się z tak sympatycznym i fachowym podejściem do pacjenta. Jeśli ktoś szuka znakomitego chirurga serdecznie polecam. Takich jak Pan dr.Hajdukiewicz potrzeba więcej.
Opinia dodana przez: Magdalena Kasprzak

mgr Ewa Olek

Dietetyk

ORTO-MEDICA
ul. Br.Niemojowskich 4
62-800 Kalisz

Niesamowicie pomocna Dietetyczka. Ukazała mi złę nawyki żywieniowe o których nie miałam wcześniej pojęcia, a które tak bardzo przeszkadzały w odchudzaniu. Nie wiedziałam że tak nie wiele można zmienić aby osiągnąć sukces. Warto skorzystać z porady Pani Ewy. Dieta urozmaicona, łatwa w przygotowaniu. Szczerze polecam! Schudłam 8 kg w 10 tygodni jedząc zdrowo i smacznie. Anna

lekarz Barbara Jastrzębska

Majkowska 13a lok. 21
62-800 Kalisz

Jestem po wizycie u Pani doktor bardzo przemila ma super podejście do dzieci wszystko dokładnie wytłumaczy jestem naprawdę bardzo zadowolona że trafiłam do Pani doktor
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Ewa Jemiljanowicz-Prynda

Dermatolog

3 Maja 13
62-800 Kalisz

Bardzo dobry lekarz, skuteczny, kompetentny. Zawsze Pani Doktor jest życzliwa i uprzejma, poświęca dużo czasu swoim pacjentom.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Aneta Muszyńska

Lekarz medycyny pracy, Internista

Przychodnia
Młynarska 16a
62-800 Kalisz

nie spotkałem tak milej i kompetentnej lekarki,bardzo dobrze rozpoznaje choroby i dzieli się wiedza jak ja leczyc jak unikac rzeczy, które jeszcze bardziej by się przyczynily do pogorszenia zdrowia

lekarz Krystyna Tajchman

Dobrzecka 62
62-800 Kalisz

Witam serdecznie wszystkich czytajacych. Jakze latwo skrzywdzic czlowieka jednym slowem. Nikt nie zastanowil sie nawet dlaczego czasem podwinie sie noga czlowiekowi. Pani Doktor Tajchman jest moim lekarzem od 40 lat . Leczyla mnie , kobiety z mojej rodziny ,moje przyjaciolki i znajome. A teraz mja corke ,wnuczke .Dla niej wazny byl zawsze czlowiek .Dlaczego wlasnie Ona jest moim lekarzem?. Ta kobieta umie sluchac, doradzic ,pocieszyc a nawet zapytac jak mija ...
Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Mirosława Popławska-Grabijas

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Carident"
plac Wolności 8.
62-800 Kalisz

Zakładałam u Pani doktor most 11 lat temu. Nadal wygląda dobrze i nic się pod spodem nie dzieje. Poza tym leczyłam obie siodemki kanałowo i również jestem zadowolona. A takie lczenie nieczęsto jest zakonczone sukcesem i bardzo czesto ciagnie sie to przez wiele wizyt
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Karol Skalski

Internista, Diabetolog

62-800 Kalisz

Znakomity specjalista, pełen empatii i faktycznej chęci pomocy. W przypadku mojej mamy zrobił wszystko, co tylko było możliwe. Bardzo Panu doktorowi dziękuję.
Opinia dodana przez: Daniel Turkiewicz

lekarz Marek Zieliński

Internista, Kardiolog

62-800 Kalisz

Najbardziej kompetentny lekarz,jakiego znam,dużo empatii,potrafi słuchać!!!,do tego obszerna wiedza i diagnostyczna intuicja!Polecam serdecznie i dużo zdrowia dla Kochanego doktora!
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Jakub Podgórny

ulica Adama Asnyka 59/26
62-800 Kalisz

Najlepszy lekarz z którym mieliśmy styczność. Pomógł mężowi nie tylko wrócić do formy po wypadku ale także załatwić wszystkie formalności. Zawsze do dyspozycji oraz bardzo sympatyczny.

lek. dent. Tomasz Walczak

Przychodnia "Eskulap"
Serbinowska 5
62-800 Kalisz

Chyba jeden z nielicznych lekarzy z polecenia!!!!!!!!! Nic dodać nic ująć. Przede wszystkim jest przejęty losem pacjenta i jego wyleczeniem a nie kasą!!!
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Paweł Kurzawa

ZAKŁAD
Władysława Podkowińskiego 2

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

dr n. med. Dorota Rabiega-Gmyrek

RAJSKOWSKA 34
62-800 Kalisz

Wspaniała kobieta i lekarz! Duża wiedza, kultura i takt, spokój podczas tłumaczenia problemu chorobowego. Podczas badania delikatna, konkretna. Z Panią Dorotą współpracuję od 11 lat, żyję dzięki zabiegowi który wykonala. Dodatkową zaletą Pani Doktor jest wyrozumiałość, zawsze można na Nią liczyć. Polecam innym kobietom, naprawdę warto! Pani Dorotko dziękuję i pozdrawiam!
Opinia dodana przez: Arleta
U Pani dr Walkowiak leczę się od około 22 lat. Wielka fachowość.Wspólnie z pacjentem analizuje dokładnie problem. Badania przeprowadza dokładnie i w sposób nie krępujący wzbudzając pełne zaufanie. Polecam.
Opinia dodana przez: Karol

lek. dent. Katarzyna Krokos

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Młynarska 121
62-800 Kalisz

Mam pytanie czy orientuje sie ktos ile bierze pani doktor za wizyte, za pierwsza a poziej za leczenie
Opinia dodana przez: kaliszanka