Lekarze Kalisz

lek. dent. Monika Kurzawa

STOMATOLOGIA, PROTETYKA
Graniczna 78 A
62-800 Kalisz

Ja nie polecam. Przygotowywała zęba do leczenia kanałowego bardzo długo i tak go zniszczyła, że jak doszło do zatrucia to został z niego już tylko pieniek tuż przy dziąśle. Dodam, że ząb psuł się od korzenia a korona nie miała próchnicy i większych oznak psucia. Czyszczenie kanałów zrobiła niedokładnie i zaraz po zatruciu pojawił się ból nie do zniesienia utrzymywał się przez kilka dni i był odporny na wszystkie tabletki ...
Opinia dodana przez: Asia

lekarz Maciej Jakubek

Majkowska 13a lok. 21
62-800 Kalisz

Kopetencja 100% Gidny polecenia 100% Kompleksowosc podejscia100% Uprzejmosc 1000% Piswiecony czas 100% Zaufanie 1000%
Opinia dodana przez: Katarzyna Kowalska

lekarz Katarzyna Burchart-Adamczyk

Choroby zakaźne, Hepatolog

Szpital Zespolony w Kaliszu
62-800 Kalisz

Pani Dr. Burchart - Adamczyk jest przede wszystkim bardzo rzetelną i kompetentną Osobą w dziedzinie chorób Wątroby i chorób zakaźnych. Potrafi dokładnie wytłumaczyć pacjentowi co dokładnie mu dolega,i w jaki sposób będzie przebiegać Leczenie. Pan dr. poświęca choremu dużo uwagi i kieruje na Badania np. Rezonans magnetyczny refundowany przez NFZ,a który jest badaniem bardzo drogim. Z całą stanowczością mogę polecić Panią dr Burchart.
Opinia dodana przez: Arkadiusz z Turku

lekarz Grażyna Zdun

Śródmiejska 32 lok. 3
62-800 Kalisz

Byłem na badaniu okresowym z mojego zakładu . Pani doktor zbadała mnie . Wskazała to co dawno odczuwałem - nowe okulary " 2 + " do czytania . Powiedziała żebym się udał na dalsze badania . Chodziło o jaskrę . Druga okulistka potwierdziła obawy pani dr . Zdun . Uważam że doktor zachowała się kompetentnie w trakcie mojej wizyty u niej .

mgr Anna Chudziak

Logopeda

Żelazków
62-817 Kalisz

Chodziliśmy do Pani Ani na naukę "k" i "g". Moja córcia jest bardzo nieśmiała, ciężko współpracuje z obcymi. Wspaniale trafiliśmy! Metody, które ma ta logopeda do pracy z małymi dziećmi są niezawodne. Dosłownie dziecko nie chciało wychodzić z zajęć! Zresztą mnie też bardzo się podobało i wprowadziłam te same zabawy w domu. Polecam - efekty widać po pierwszych zajęciach.
Opinia dodana przez: Alicja W.

lekarz Łukasz Goździewicz

WOJEWÓDZKI SZPITAL ZESPOLONY IM L. PERZYNY
Kalisz

Bardzo dobry i miły lekarz z fachowym podejściem podchodzi do pacjenta wyraźnie i zrozumiale tłumaczy przebieg choroby I dzięki temu lekarzowi mój mąż żyje i choroba się cofa. Dziękuję.
Opinia dodana przez: Kinga

lekarz Arkadiusz Michalak

"Puls" Przychodnia Medycyny Rodzinnej
Polna 20
62-800 Kalisz

Polecam , bardzo dobre podejście do chorego , poświęca choremu dużo czasu , dobrze i rzeczowo tłumaczy chorobę . Bardzo dobry lekarz rodzinny .
Opinia dodana przez: Marek

Bogdan Ptak

Lipowa 17-21
62-800 Kalisz

Znam tego lekarza od ponad 30-u lat i zawsze do niego chodzę. Nigdy nie doznałem bólu, nawet przy usuwaniu kilku zębów naraz (po raku szczęki) podczas jednej wizyty. Jest wybitnym i uznanym specjalistą. Nawet znajomy, który na samo słowo "dentysta" prawie mdlał przekonał się po wizycie u pana Bogdana Ptaka, że nie taki diabeł straszny.
Opinia dodana przez: Zdzisław Włodarczak

lekarz Tomasz Huk

Chirurg dziecięcy

Poznańska 46 lok. 43
62-800 Kalisz

Sam dobrze nie umie odczytać zdjęcia rtg a podważa opis przysłany z Poznania bąć z Warszawy jak odbywa się to w soboty i niedziele
Opinia dodana przez: JERZY

lekarz Maria Szewczyk

Foniatra, Laryngolog

spec.ZOZ:"SANUS"
Majkowska 13a(teren "MEDIX")
62-800 Kalisz

Bardzo gorąco polecam panią doktor Szewczyk. Jest osobą kompetentną i rzetelną a przy tym bardzo ciepłą i uprzejmą. Pani doktor potrafi podnieść na duchu i zarazić optymizmem. Po wyjściu z gabinetu człowiek czuje się pokrzepiony i wzmocniony psychicznie. Bardzo fachowo i profesjonalnie a zarazem, co ważne, w sposób bardzo przystępny pani doktor opisała budowę mojego gardła i krtani. Poświęciła mi dużo czasu i spokojnie poinformowała o stanie mojego zdrowia. Oferując ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

Antoni Jopek

Protetyk

Specjalist. Prakt. Lekarska
KALISZ
62-800 Kalisz

swietny gabinet nowoczesny sprzet fachowa i mila obsluga ..zupełnie bezboleśnie ...wszytsko w jednym miejscu nawet rentgen

lekarz Jadwiga Bieńkowska-Celer

Choroby zakaźne, Pediatra

Łowicka 7
62-800 Kalisz

Mieliśmy styczność z Panią Doktor przez LuxMed i nie polecamy. Podczas wizyt była nawet miła, nie mamy tutaj zastrzeżeń. Bilans również okej, ot zwykłe obejrzenie i wpis do książeczki. Natomiast diagnostyka choroby to dramat, który śni mi się po nocach. Pani Doktor zdiagnozowała u dziecka COVID, śródmiąższowe zapalenie płuc i żółtaczkę. Oczywiście żadna z tych diagnoz się nie potwierdziła. Wysyłała malutkie dziecko na prześwietlenie klatki piersiowej, wymaz PCR, zalecała PILNE ...

Marżolena Uniejewska

Dietetyk

Majkowska 13a lok. 21
62-800 Kalisz

Po kolejnym tygodniu moja waga to 73100 to wynik dla mnie bardzo bardzo zadawalajacy i oby tak dalej szlo to bedzie super, dieta wspaniałą i na dodatek smaczna bo jak bylam na innych dietach to byly okreslone produkty naprawde duzo rzeczy trzeba bylo zrezygnowac wogole a tu u pani naprawde super i efekty tez są
Opinia dodana przez: Monika
Doktor przesympatyczny . Czułam się zaopiekowania i zrozumiana . Jest to człowiek który chce naprawdę pomóc pacjentowi .Wszystko dokładnie wyjaśnia i proponuje dalsze rozwiązania. Słucha pacjenta i nie pozostawia go samemu sobie .Posiada ogromną wiedzę . Polecam go z czystym sumieniem .
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Jacek Gąsiorowski

Neonatolog

Szpital im. Przemysława II
Toruńska 7
62-800 Kalisz

Dr Jacek - Lekarz z powołania to zbyt mało by go ocenić. Traktuje pacjentów jak własne dzieci, taki anioł zwłaszcza dla wczesniakow. Miałam przyjemność spędzić 2.5tyg z moimi bliźniętami na oddziale noworodkowym. Bardzo duże zaangażowanie, wszystko dokładnie wytłumaczone i mogłabym tak wymieniać i wymieniać.... Takich lekarzy jak on potrzebujemy! Cieszę się, że moje dzieci trafiły pod jego skrzydła. Zawsze będę mu wdzięczna za to co dla nas zrobił. Mama Marcjanny ...
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Andrzej Greberski

Rogozińskiego 2a
62-800 Kalisz

Bardzo miły lekarz. Od początku prowadzi ciąże mojej żony, o wszystko dba o wszystko pyta, pokazuje, wyjaśnia. Chodzimy prywatnie, lecz powiedział że jeśli by to obciążało nasz budżet możemy chodzić na nfz. Generalnie bardzo polecam.

dr n. med. Piotr Bartczak

Anestezjolog, Ginekolog położnik

Asnyka 7-9
Kalisz

Mogę szczerze polecić. Ciąża poprowadzona prawidłowo. Poświęca dużo czasu każdej pacjentce...odpowiada na każde pytanie...zleca dużo badań. Gdy pojawiło się zagrożenie dla płodu- wypisywał skierowanie do szpitala lub L4. Jedyny żal jaki czuję do Pana Doktora- to, że wyjechał na urlop wtedy, kiedy miałam termin rozwiązania.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Jolanta Sukienniczak

Neurolog dziecięcy

ul. Legionów 19 A/C
62-800 Kalisz

Pani doktor Sukienniczak jest bardzo miłą osobą jednak podejście do swojej pracy ma poniżej krytyki... Podjęliśmy leczenie u tej pani, wytłumaczyła pobieżnie o co chodzi w naszej chorobie, odpowiadała tylko na pytania, nie mówiąc nic od siebie, stwierdziła chorobę i skierowała na kolejne badanie i kolejną wizytę w dalekiej przyszłości. Na tym koniec, nie przepisała absolutnie nic, choćby delikatnego leku zapobiegającego atakom choroby. Na nasze pytanie co mamy robić w ...
Opinia dodana przez: Rodzice

lekarz Andrzej Jakubek

Ginekolog położnik, USG

Niecała 4 lok. 6
62-800 Kalisz

bardzo miły lekarz dokładnie wykonuje badanie wszystko tłumaczy tak że wychodząc z gabinetu wiem co było problemem .Bardzo mi pomógł jestem bardzo wdzięczna ,teraz z wizyt korzystają moje córki i znajome ja również do tej pory chodzę na badania .Lekarz którego polecam

lekarz Sylwia Szwedowska-Tarczyńska

Psychiatra

Oddział Gastroenterologii Jednodniowej "MEDYK" Kalisz
Podkowińskiego 2
62-800 Kalisz

Chodzę do pani doktor już długo i jestem bardzo zadowolony z pomocy, której mi udziela. To najlepszy specjalista w naszej okolicy. Ze względu na problemy z przyjęciami w ramach NFZ chciałem dalej leczyć się prywatnie. Ale niestety nie mogę ponieważ jak mam jakieś pieniądze to przepuszczam je szybciej niż raperzy u striptizerek. Pozostaje czekać na terminy NFZ. Pani doktor jest świetna i niezastąpiona. Na wszelkie pytania udziela odpowiedzi szybciej niż ...
Opinia dodana przez: Maciek