Lekarze Kalisz

lekarz Ewa Biedermann

Laryngolog

Majkowska 13a lok. 21
62-800 Kalisz

Miła i bardzo kompetentna Pani doktor. Zawsze wysłucha i poświęci tyle czasu ile potrzebuje. Dobrze dobiera leczenie. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Krystian

Maciej Kulesza

Chirurg stomatolog

kalisz nieaktualny,błędny nr tel.
Pleszew
63-300 Kalisz

Po dwóch wizytach wnioski: 1. Możliwe, że zna się na rzeczy. 2. Okropnie niechlujny wygląd. Wspomnę tylko np. intensywny zapach papierosów z jego dłoni. Rękawice wyglądają jak wielokrotnego użytku. 3. MISTRZ nagabywania i nachalności. Niby długo tłumaczy co i jak, ale można się zorientować, że całe to "uczenie jak myć zęby" itd. oraz umawianie się na czyszczenie kamienia, wymyślanie kolejnych procedur ma na celu przede wszystkim jego zarobek. I coś ...
Opinia dodana przez: Bart
Najlepszy stomatolog w Kaliszu polecam. Pani doktor zawsze uśmiechnięta i miło wita pacjentów, duża wiedza i doświadczenie pełen profesjonalizm. POLECAM.
Opinia dodana przez: Ela
Przejazdem w kraju, mialam zarezerwowaych pare wizyt, ktos p. Sobczak polecil wiec zmienilam dentyste. Poszlam z konkretnym zebem i uslyszalam ze ten jest nie wazny bo na dole i nie ma na niego czasu. Po 3 tygodniach zab sie zlamal, wypelnienie wypadlo i pozamiatane. Raczej nie polecam, jakos tak wszystko na szybko i bez planu. Moze podejscie do stalych pacjentow jest lepsze
Opinia dodana przez: Karolina
Najkrócej jak można. Wszystko OK. Jak najbardziej polecam. Uzyskałem odpowiedzi na wszystkie pytania. Podejście kompleksowe.
Opinia dodana przez: Pawel

lekarz Rafał Marszał

Psychiatra, Neurochirurg

ORTO-MEDICA
ul. Br.Niemojowskich 4
62-800 Kalisz

Jest to lekarz godny polecenia i zaufania. Leczy mnie, leki trafione. Pacjent jest traktowany z szacunkiem. Lekarz z powołania !!!
Pani Doktor leczy mnie na łuszczycę od wielu lat. Sporo osiągnęliśmy w tej trudnej chorobie, a poza tym jest zawsze dla mnie miła. Lubię wracać na wizyty kontrolne.
Opinia dodana przez: Tomasz

dr n. med. Bronisław Pałys

Warszawska 53a
62-800 Kalisz

jestem bardzo zadowolona ze współpracy z panem doktorem, zawsze wytłumaczy mi wszystko co mnie interesuje. podczas badania delikatny. obecnie prowadzi moją pierwszą ciążę i jestem bardzo spokojna, przeprowadza kompleksowo wszystkie badania.
Opinia dodana przez: ewar9876

lekarz Joanna Malottki

Oddział Gastroenterologii Jednodniowej "MEDYK" Kalisz
Podkowińskiego 2
62-800 Kalisz

Rewelacja. Szybka diagnoza w punkt. Po paru dniach dziecko zapomniało o zapaleniu płuc. Konkretny lekarz, bezposredni. Polecam
Opinia dodana przez: Piotr

Bibianna Muszyńska-Czerewkiewicz

Psycholog

NZOZ "SYNAPSA" Specjalistyczne Centrum
ulica Obozowa 1
62-800 Kalisz

Najlepsza psycholog na świecie...o każdej porze poświęci swój cenny czas...wysłucha doradzi pomoże....polecam każdemu..
Opinia dodana przez: Kamila

dr Robert Mikołajczyk

RM
62-800 Kalisz

Od 14 lat chodzę na wizyty do dr Mikołajczyka. Prowadził dwie moje ciąże. Pełny profesjonalizm, uprzejmość. Odpowiada na każde pytania i nie ponagla na wizytach.
Opinia dodana przez: Iwona

Justyna Maik-Dembnicka

Psycholog

Majkowska 13a lok. 21
62-800 Kalisz

Nie polecam. Zmagam się z zaburzeniami obsesyjno kompulsywnymi, a pani psycholog zamiast terapii poznawczo behawioralnej wysłała mnie na terapie grupową gdzie ludzie z kompletnie innymi problemami, nie mający pojęcia o moich problemach dawali mi beznadziejne rady.

lekarz Tomasz Tylski

Wojewódzki Szpital Zespolony w Kaliszu
ulica Poznańska 79
62-800 Kalisz

Najlepszy lekarz rodzinny z jakim miałem do czynienia a miałem z kilkoma. Jestem mu bardzo wdzięczny za wszelką pomoc i zrozumienie bo to lekarz który reaguje na cierpienie pacjenta a prze de wszystkim słucha co dolega. Lekarz rodzinny powinien być właśnie taki jak Doktor Tylski.
Opinia dodana przez: Kacper

dr n. med. Ewa Duczmal

Alergolog, Pediatra

ORTO-MEDICA
ul. Br.Niemojowskich 4
62-800 Kalisz

Gdyby nie kompetencja i dociekliwość ,zaangażowanie Pani doktor na pewno dzisiaj nie napisałabym tej opini. Serdecznie za wszystko dziękuję i polecam za całegi serca Panią doktor.
Opinia dodana przez: pacentka

lek. dent. Joanna Gralak

ul. Kanonicka 8/10
62-800 Kalisz

Polecam Miła i uprzejma Pani doktor Bezboleśnie naprawiła ząb tłumacząc wszystko krok po kroku Polecam

lekarz Wacława Pośpiech-Safian

Lekarz medycyny pracy

Podmiejska 34/76
62-800 Kalisz

Bardzo lekceważący stosunek do pacjenta. Pani doktor nie zwraca uwagi w ogóle na człowieka. Tylko wypisuje non stop recepty. Zapytana o co kolwiek reaguje wymijająco.... Nie polecam usług Tej pani..... Na początku miałem dobre zdanie o Pani doktor. Teraz uległo zmianie na gorsze ze względu na ostatnie kilka wizyt i na zachowanie pani doktor w stosunku do mnie, schorowanego człowieka. Jak nie zadawać pytań lekarzowi to u kogo szukać pomocy?
Absolutnie nie umie leczyć zębów kanałowo. Duże braki higieny - nie używa rękawiczek i ręczników jednorazowych!!Poprawki po nim trudne - zniszczył ząb i kosztowne. W Kaliszu już na szczęście nie przyjmuje z powodu złej opinii i braku pacjentów, ale niestety pracuje w Malanowie. Szczerze ostrzegam i odradzam.

lekarz Danuta Bylińska

Rehabilitant, Internista

Halna 16
62-800 Kalisz

Z pełnym zrozumieniem podchodzi do człowieka starszego potrzebującego pomocy dla poprawy stanu zdrowia - mam schorzenia kręgosłupa po wypadkach samochodowych,

lekarz Joanna Jazic

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Podstawowej i Specjalistycznej MED-COR
Starożytna 132 a
62-800 Kalisz

Miałem naprawdę duży dylemat pisząc tę opinię bo sytuacja nie jest jednoznaczna i "zero jedynkowe". Idąc do lekarza medycyny pracy w Pleszewie mając w perspektywie prostą, nieskomplikowana pracę fizyczną gdzie nie będę pracował jako kierowca samochodu, pilot bombowca czy robił innych skomplikowanych rzeczy oczekuję szybkiego i prostego badania,które inni lekarze robią w 10min bo wszyscy wiemy,że te badania to bzdura i nabijanie kabzy lekarskiej kaście. Nie oczekuje godzinnego badania co ...
Opinia dodana przez: Piotr

Ewa Andrzejewska

Ortodonta, Stomatolog

al. Wolności 17a lok. 1
62-800 Kalisz

A więc zaczęłam leczenie u pani Ewy 1,5 roku temu. Mam słabe zdanie o tym lekarzu po pierwsze nie rozmawia z pacjentem o jego problemie zgryzu(przedstawi problem na początku zakładania aparatu ale potem na kolejnych wizytach robi coś w buzi a nie przedstawia motywu jak to ma działać )...często jest tak że siedząc na fotelu słucham jak rozmawia sobie ze swoją pomocnicą na tematy w ogóle nie związane z pracą. ...