Lekarze Koszalin

Ewa Mokrzycka

Internista, Hematolog

Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Koszalinie
Koszalin

Lekarz jakiego kazdemu polecam w potrzbie procz znajomosci lekarskich jest zawsze miła ma czas dla pacieta i jej uśmich serdecznosc i zyczliwosc zycze samych życzliwosci p.Ewie mama chrej corki Gosi W
Opinia dodana przez: Leonora

lek. dent. Grażyna Płonka

Gabinet Stomatologiczny.
75-414 Koszalin

rewelacyjne podejście do dzieci chodzę tam od kilku lat nigdy się nie zawiodłam pacjenci są przyjmowani co dziennie od razu w dniu rejestracji wystarczy być rano przed ósmą pozdrawiam i polecam
Opinia dodana przez: gabryś

mgr Marta Sztucka

Logopeda

Gabinet Logopedka
Zwycięstwa 190 lok 107
75-611 Koszalin

Cierpliwość i profesjonalizm. Skuteczność w terapii. Pani Marta uwielbia dzieci i to widać w kontakcie .

lek. dent. Mariola Rozental

ul. Małopolska 1B/5
75-393 Koszalin

Pani Mariola wyleczyła mi zęby bezboleśnie. Ogromna wiedza i super podejście do pacjenta. Bardzo profesjonalna obsługa od samego wejścia. Wszystko zostało mi dokładnie wyjaśnione i pokazane, zaplanowane dalsze kroki leczenia. Jestem bardzo zadowolony z wizyty i wiem że już tutaj zostanę. Zdecydowanie polecam!
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Ewa Anyszkiewicz

Wenerolog

ZOZ MSWiA
SZPITALNA 2
Koszalin

Bardzo dobry Dermatolog,wie jak skutecznie wyleczyć trądzik,przepisuje leki które są skuteczne.Byłam u tej Pani,aby pomogła mi w leczeniu trądzika i jeszcze dodatkowo wypisała kurację witaminową na wygląd cery,skóry i paznokci.Szczerze polecam
Polecam - świetny specjalista. Leczę się u niego. Zna się na swojej pracy i jest życzliwy, a w tym zawodzie to szczególnie potrzebne.

lekarz Maria Jsskólska

Lekarz rodzinny

Lelewela 11 lok. 18

dobry lekarz poleceam , bardzo konpetetny ,

lekarz Mariusz Witman

Internista, Lekarz rodzinny

ulica Lelewela Joachima 7
75-450 Koszalin

Super doktor, kompetentny i empatyczny, z dobrym podejściem do pacjenta. Jedyna wada jaką mogę wymienić to taka, że trudno się do niego zarejestrować, bo w kolejce do rejestracji ogrom pacjentów to do Pana doktora i o 8:30 nie ma już często numerków.

lekarz Maria Thomas

ulica Tadeusza Kościuszki 7
75-950 Koszalin

Bardzo kompetentna okulistka. Z wieloletnim doświadczeniem. Długo i skrupulatnie bada pacjenta. Podchodzi do każdegp indywidualnie

lekarz Robert Sakała

Fińska 17
75-430 Koszalin

Najlepszy lekarz, jakiego spotkałam - wyrozumiały, empatyczny, stara się zrozumieć pacjentkę. Przy każdej wizycie poświęcał mi dużo czasu, odpowiadał na wszystkie pytania, dokładnie badał. Uspokoił moje lęki, ma wiele szacunku do człowieka, miły, kompetentny, spokojny. Dzięki doktorowi przeszłam ciążę i poród bez lęku i stresu. Jestem mu niezmiernie wdzięczna.
Opinia dodana przez: Kamila

lek. dent. Paweł Wingert

ulica Zientarskiego 2/1
75-852 Koszalin

Pełen profesjonalizm. Przez kilkanaście lat jakie korzystam z usług Pana Pawła nie mam żadnych zastrzeżeń. Jak również moi znajomi, którym poleciłam Pana doktora. Komfort, rozluźnienie i fachowość. Polecam z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Jolanta Widawska

ul. Zakole 19/6
75-814 Koszalin

Bardzo dobry lekarz, podchodzi z empatią do pacjenta,wszystko wykonuje bardzo dokładnie. Leczy często z powodzeniem takie zęby, które inni dentyści już chcieli wyrwać.

lekarz Jerzy Przykaza

ul. Tytusa Chałubińskiego 26
75-581 Koszalin

Godny polecenia lekarz, bardzo "ludzki", slucha i odpowiada tlumaczac, imponuje wiedza, osmiela dobrym podejsciem do pacjenta, wysoka kultura osobista.
Opinia dodana przez: Alicja Roganowska

lekarz Sebastian Stucki

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska
ulica Zwycięstwa 202 A
75-640 Koszalin

Bardzo rzeczowy lekarz, pierwszy który zbadał palpacyjnie a nie tylko naocznie i stwierdził,,jak można stawiać diagnozę bez badań"... Poprzedni lekarz(bardzo polecany) leczył przez rok po jednym RTG w dniu urazu jednego kolana...ostatecznie wpisał do operacji...po rezonansie kolano okazało się do leczenia farmakologicznego i dalszej rehabilitacji bez potrzeby ingerowania w środek...drugie była diagnoza dny moczanowej i dieta...po rezonansie okazało się że stan kolana nadaje się jedynie do operacji... Polecam wizytę u ...
Opinia dodana przez: Wioletta

lekarz Aleksandra Markiewicz

SANATUS Gabinety Specjalistyczne
Żwirowa 10
75-621 Koszalin

Postawa pani doktor bardzo mnie zaskoczyła na tle tej szarej i smutnej służby zdrowia. Niezwykle życzliwa i pomocna dla pacjenta. Jednocześnie szybko i sprawnie pokonuje bariery proceduralne. Potrafi też profesjonalnie doradzić z ludzkim podejściem do pacjenta. Naprawdę szczerze polecam
Opinia dodana przez: Łukasz

lek. dent. Krzysztof Bastek

Protetyk, Stomatolog

Piłsudskiego 31
75-560 Koszalin

Bardzo dobry lekarz... Kompleksowe podejscie do sprawy. Jestem zadowolony i usatysfakcjonowany. Moje samopoczucie po wizytach jest zadowalajace. Polecam
Pierwszy lekarz, który postawił trafną diagnozę. Kompetentny, taktowny i profesjonalny. Skierował mnie na różne badania, wnikliwy, opiekuńczy. Nie żałuje swojego czasu, nawet odwiedza potrzebujących tego pacjentów. Godny polecenia onkolog.
Opinia dodana przez: Urszula W.

lekarz Piotr Klimaszewski

Małopolska 1
75-950 Koszalin

wspaniały lekarz, pełen empatii, kompetentny, jego pracy nie trzeba poprawiać, nie jest tani, szczerze polecam:)

Dorota Hornung

Fizjoterapeuta, Anestezjolog

Szpital Wojewódzki w Koszalinie im. Mikołaja Kopernika
75-581 Koszalin

Bardzo profesjonalne, konkretne i uprzejme podejście do pacjenta. Lekarz do którego idzie się z uśmiechem na twarzy. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Przemysław

lekarz Małgorzata Kaczorowska

NZOZ SALVITA Koszalin
ulica Kolejowa 71
75-108 Koszalin

Bardzo miła i kompetentna, jestem pozytywnie zaskoczona po wizycie z nfz. Kompleksowe badanie i wywiad. Polecam serdecznie.
Opinia dodana przez: Justyna